Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Który silnik w starym Touaregu polecacie ? Nie ma różnicy w cenie pomiędzy 2,5l a 5.0l. Automat, przebieg około 150kkm-170kkm. Do ciągania przyczepy i wożenia psa kolo domu


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który silnik w starym Touaregu polecacie ? Nie ma różnicy w cenie pomiędzy 2,5l a 5.0l. Automat, przebieg około 150kkm-170kkm. Do ciągania przyczepy i wożenia psa kolo domu

V10 to skarbonka bez dna, ogromne koszty serwisowania - podobnie jak wrażenia z jazdy jeśli masz możliwości finansowe to czemu nie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesla tylko i wyłącznie 3.0 240km, benzyna każda.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalu zaczynam rozgladac sie za nastepca mojego Hyundaia i30 cw. Wprawdzie nic mu nie szwanjuje ale ma juz 8 lat i pora na zmiany. Mysle o kolejnej i30 alw moze cos innego? Dla rodziny 2+2. Najchetniej jak obecny benzyna z moca powyzej 120 KM klimatronik itp. Znajde cos nowego i godnego uwagi w budzecie ok 60 tys? Oboje z zona wysocy jestesmy. Ja prawie 2 m a zona poad 180 cm.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - czyli to 4.2 jest bezpieczne. Z dieslami nie mogę się połapać - 224km , 239km i 245km - nie mam pojęcia co jest co. Poza tym wolę benzynę


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Renault Megane 1.5 dci z 2012 r? Auto które mam na oku ma już 184000 km na szafie. Trup?

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś bardziej zgłębić temat... może masz racje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że turbina bierze olej i że ogólnie to taki syf, że tylko baby z dziadem tam brakuje. A na końcu artykułu napisali, że polecają auta z tym silnikiem. Ja mam już chyba dosyć internetów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf, przepłać za Skodę i zapomnij o temacie. Albo kup S-Maxa i ciesz się życiem.

 

 

Inne warianty to większa lub mniejsza mina.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zawieszenie!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalu zaczynam rozgladac sie za nastepca mojego Hyundaia i30 cw. Wprawdzie nic mu nie szwanjuje ale ma juz 8 lat i pora na zmiany. Mysle o kolejnej i30 alw moze cos innego? Dla rodziny 2+2. Najchetniej jak obecny benzyna z moca powyzej 120 KM klimatronik itp. Znajde cos nowego i godnego uwagi w budzecie ok 60 tys? Oboje z zona wysocy jestesmy. Ja prawie 2 m a zona poad 180 cm.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Proponuje kia ceed, siedzenia mega wygodne, dlugie siedziska. Jeździłem i30, wg mnie, gorszy od kia ceed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalu zaczynam rozgladac sie za nastepca mojego Hyundaia i30 cw. Wprawdzie nic mu nie szwanjuje ale ma juz 8 lat i pora na zmiany. Mysle o kolejnej i30 alw moze cos innego? Dla rodziny 2+2. Najchetniej jak obecny benzyna z moca powyzej 120 KM klimatronik itp. Znajde cos nowego i godnego uwagi w budzecie ok 60 tys? Oboje z zona wysocy jestesmy. Ja prawie 2 m a zona poad 180 cm.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Fokus. Cennikowo powyżej 60k, ale Ford dawał dobre rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Renault Megane 1.5 dci z 2012 r? Auto które mam na oku ma już 184000 km na szafie. Trup?

Mam takiego w domu.Rocznik 2009. Przejechałem 150 tys., przy 110 tys. wymieniłem dwumasę, ale to bardziej z mojej winy awaria. Olej wymieniam co 10 tys, tylko full saps i żadnych problemów.

Edytowane przez sporteca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A co pochwalę się. Na początku trochę się bałem, ale po zakończonej jeździe cieszyłem się jak dziecko ;-)

post-34987-0-31616600-1537712047_thumb.jpg

post-34987-0-78264200-1537712057_thumb.jpg

post-34987-0-02155900-1537712070_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Podoba mi się. Oddasz za 25000?

Pewnie, czemu nie ;-) W tym kraju nie trzeba być właścicielem, żeby coś sprzedać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak w LPG to biere

Ja go nie tankowałem, więc nie wiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie tankowałem, więc nie wiem ;-)

Nie wierzę. Na tym pierwszym zdjęciu wygląda jakbyś tankował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wierzę. Na tym pierwszym zdjęciu wygląda jakbyś tankował.

Złudzenie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał pewnego BMW E90 ( 320d xdrive, 2009, krajowy, bogaty ) to zapraszam na priv. Nie będzie najtaniej ale można uniknąć Januszy i Mirków ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grazyna sprzedaje ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.