Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość areczek86

Faktycznie, najładniejsze porsche to te do modelu 993 :D nie musi byc turbo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie one wszystkie wyglądają jak garbus po tuningu, nie podobają mi się ani na jotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandek - gratulacje. Targa to najfajniejsza wersja. Ech jeszcze fotka by się przydała.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

No ale targi w 996 chyba już nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale targi w 996 chyba już nie było :)

 

 

Była - polecam sprawdzić ten link :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gratulacje - zrobie fotki i wrzuce - jak tylko znajde chwile czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia ile kosztuje wahacz w 993 turbo jak napisal Mr.X. Ale jeśli w turbo jest inny wahacz niż w standardowej wersji to cena może być gruba.Nie ważne.Kwestię turbo nie turbo rozumieją tylko osoby które mają pojęcie o Porsche.Taka prawda.Dla mnie turbo w 911 to pomijajac wydatek,osiągi,prestiż,ekskluzywność i mniejsza utrata wartości.I można by dodać jeszcze parę przymiotników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Była - polecam sprawdzić ten link :D

 

Dobre :) ok. niech będzie, ale dla mnie to taka ściemniona targa troche, bo ja wole taką

e470fa670297889em.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wahacza to podobno cena tylnego wahacza kształtuje się w tych cenach, mówię oczywiście o cenach ASO.

 

A co do mojego przyszłego P to w 100% podzielam z Pawłem, swój pogląd, poza tym mam wrażenie, że byłoby to jedno z tych aut z którymi chciałbym się zestarzeć. Najchętniej w kolorze śliwkowo-fioletowym, ewentualnie czarne na czarnych BBS LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wahacza to podobno cena tylnego wahacza kształtuje się w tych cenach, mówię oczywiście o cenach ASO.

 

Tak powstaja legendy (ceny nowych wahaczy tylnych do 993):

 

99333104503 - 118,52 Euro

99333104703 - 125,78 Euro

99333104102 - 459,35 Euro

 

Co do rozwazan n/t Turbo, oczywiscie fajnie miec Turbo, jeszcze fajniej Turbo S, a najlepiej GT2, warto jednak pojezdzic chwile zwykla 911, ktora w 99% przypadkow i tak jest najsprawniejszym pojazdem w zasiegu wzroku (wliczajac motocykle).

 

Ja niestety nie jestem wystarczajaco odwazny, zeby kupic jakiekolwiek turbo przed era 996 (brak PSM), a stajac przed wyborem 996 turbo vs. 997 Carrera S, wybiore raczej to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie jestem pewien czy ceny wahaczy ktore podales stricte pasuja do turbo.Byc moze nie kloce sie ale twoj cennik mnie nie przekonal.Oczywiscie ze kazda 911 jest fajna.Ja mówiłem o wersji marzeń,mieszczącej się w określonych pieniądzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawa ma się tak, żeby nie było gdybania zadzwoniłem do Porsche i dowiedziałem się jak sprawa wygląda, koszt dolnego tylnego wahacza ze sworzniem to cena 2400pln łącznie koszt 4800pln bez kosztów naprawy a termin realizacji zamówienia to około 5dni.

 

Więc nijak faktycznie nie wychodzi 1k euro za wahacz, chyba, że informacja którą słyszałem, dotyczyła kompletu.

 

Oczywiście 993 turbo rok produkcji przykładowo podałem '97.

 

Cenowo nie jest najgorzej IMO taniej niż komplet b.dobrych opon

 

 

Edit:

 

Sory nie mogłem sie powstrzymać ;)

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8022096

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja postanawiam się pochwalić dzisiaj zakupiłem nową ślicznotke Jaguara S-type, i myśle żeby kupić do niego jakiś fajny zegarek tak do 2500 zł może coś doradzicie to zrobie fajną sesje i zapodam zdjęcia do galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu, mimo, że jestem fanem raczej starszych modeli.

 

Co do zegarka to może kup też Jaguara:D będą do siebie pasować,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja postanawiam się pochwalić dzisiaj zakupiłem nową ślicznotke Jaguara S-type, i myśle żeby kupić do niego jakiś fajny zegarek tak do 2500 zł może coś doradzicie to zrobie fajną sesje i zapodam zdjęcia do galerii.

A kolege serwisanta masz tudzież bardzo zaprzyjazninonego dobrego mechanika znającego Jaguary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja postanawiam się pochwalić dzisiaj zakupiłem nową ślicznotke Jaguara S-type,

 

 

Z jakiego rocznika?

 

i myśle żeby kupić do niego jakiś fajny zegarek tak do 2500 zł może coś doradzicie to zrobie fajną sesje i zapodam zdjęcia do galerii.

 

 

Może taki...

jag.jpg

 

;):) :) :) :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie dotąd powsztrzymywało od automatów to serwis. Teraz okazało się, że mój znajomy poważnie zabrał sie za serwis automatycznych skrzyń, zanabył te wszystkie komputerowe ustrojstwa itp. Witajcie dupowozy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak podchodzisz, to skoro znajomy wlasnie powaznie zabral sie serwisem automatycznych skrzyn biegow, pierwsze auto z taka skrzynia spraw sobie za jakies 15-20 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanko. Przy automatach robił u jednego gościa już z 15 lat temu, potem zajął się czym innym. Z 5 lat temu wrócił do tego gościa, ze 2-3 lata temu przeszedł na swoje. Teraz właśnie poczynił duże inwestycje w zaplecze warsztatowe. Poza tym to bystry chłopak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kolege serwisanta masz tudzież bardzo zaprzyjazninonego dobrego mechanika znającego Jaguary?

 

Spokojnie te auta nie są tak awaryjne jak mogłoby się wydawać do tego auto jest w super stanie i niedużym przebiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak sie zepsuje..Pamiętam jak kiedyś to niechcąco (spaliła się kontrolka oleju) zatarłem ze znajomym na wyjezdzie na mazury Maserati 424 z silnikiem od Ghibli.2 litry 2 turbiny 306 koni.Naprawienie tego to była Wielka Partubicka nawet jak znalezliśmy mechanika który się tego podjął to ceny zwykłych uszczelek pod głowicę były miażdżące.A był to 1997 rok...Od tego czasu wiem że na wynalazki trzeba mieć zaprzyjaznionego mechanika..bo zgroza..o ile pamiętam to był początek końca tego Maserati..Teraz mi się taki czasem marzy idealne Ghibli....

Oczywiście Jaguar bardziej popularny i pewnie więcej osób umie je naprawić,ale generalnie przy nietypowych autach to dobra zasada.Teraz jest dużo lepiej niż kiedyś,mamy internet,fora motoryzacyjne,znacznie łatwiej o wiedzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dla wielu z was największą pociechą na odreagowanie od szarości życia codziennego i problemów jest założenie nowego zegarka,czy przymierzenie wymarzonego...też bardzo to lubię..ale dziś kolejny raz przekonałem się że jest rzecz a właściwie pasja którą kocham bardziej.To oczywiście samochody.Mogąc pojezdzić ,przetestować,pomacać,powachać nowy wynalazek jestem chętny zarwać całą noc i iść niewyspanym do pracy.Nie ma to znaczenia,defacto będę pracował wydajniej marząc że sam takiego kiedyś kupię...:)

Dziś był extra wieczór ze stajni Audi:)Ciężko zasnąć...świetna zabawka.

post-23770-0-88791300-1331135902.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale dziś kolejny raz przekonałem się że jest rzecz a właściwie pasja którą kocham bardziej.To oczywiście samochody.

 

To co - idziemy na inne forum? :):blink::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.