Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zbyszke

Nietypowe zegarki marki Atlantic

Czy to dobry pomysl: zebranie do kupy "dziwnych" Atlantikow?  

402 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, dekiel po polerce prawie, że na "lustro". Koperta wg. mnie jest stalowa, niedługo przejde się z nim do zegarmistrza w celu usunięcia tych paprochów, bo dekiel mocno zakręcony, a nie chce porysować to się jeszcze upewnie. Co do stanu to jest bardzo dobry, jedyne co widać to niewielkie ryski na kopercie i mały ubytek farby na wskazówce sekundowej (widać na foto wyżej).


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest naprawdę ciekawy, a jeśli to stal to można doprowadzić go do niemal idealnego stanu - szkoda tylko, że ktoś tak "uparł" sie na dekiel - pomijając drobiazgi, gratuluję, bo zegarek zapewne nieczęsto spotykany - pewnie zapoluję na kolejnego jaki się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Kupiłem nie wiedząc co kupuję, poza tym, że to automat.

I jak przyszedł, dalej nie wiedziałem co to jest w tym okienku.

 

DSC00011.jpg

 

Brudny jak diabli, nie działa, koronka odkręca się, ale JEST.

 

Ciekawe czy zgadniecie co pokazuje w okienku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadłem :ph34r::D !!! Ale miałem poważne wątpliwości. Chyba dość rzadki egzemplarz?. Po czyszczeniu będzie piękny :)


cessante causa, cessat effectus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Może bardziej doświadczeni koledzy widzieli coś na tym werku, ale ja nie. Zobaczymy co uda się z niego uzyskać, ale priorytetem jest uruchomienie go. Myślę, że części ze zwykłej Felsy 690 będą pasowały, więc może się uda :)

 

A czy rzadki? Nawet nie wiedziałem do dzisiaj, że coś takiego istnieje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciąg?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytał

Hę ??? :ph34r:

 

czytałem poprzednią stronę i postawiłem na naciąg...potem dopiero przewertowałem ...i widze ze juz padla poprawna odpowiedź


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde niezly kasek i ja tez nie wiedzialem ze takie wskazniki rezerwy sa, naprawde SUPER gratuluje. Zawsze cos wygrzebie :angry:;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Jacku to żeś wygrzebał, takiego tez jeszcze nie widziałem, Bidynatora widziałem już w wielu postaciach ale rozwiązanie naprawdę fajne........... liczbowy wskaźnik czasu jaki mu pozostał do bezdechu ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest. Werk znany, ale w Atlanticu nigdy wcześniej takiego nie widziałem.

Gratuluję nabytku!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię Wam mojego staruszka, koperta ciut sterana ale AS 1130 żwawo sobie poczyna - wpierw jednak, mam nadzieję, iż nikt się nie obrazi, chciałem zaprosić do zaglądnięcia do wątku http://zegarkiclub.p...ie/#entry933360 gdzie z kilkoma zapaleńcami z tematu Delban staramy się zamieść wszystkie śmietki z forum - co rusz pojawiają się zapytania o autentyczność Atlanic'a w nowych tematach, a może by wsunąć to w jeden temat i nie śmiecić na forum i w wątkach przeznaczonych innym celom - to taka sugestia, może się przyjmie

 

mój staruszek:

 

post-53152-0-94135700-1359920191_thumb.jpg

post-53152-0-08601000-1359920201_thumb.jpg

post-53152-0-16061000-1359920208_thumb.jpg

post-53152-0-77029100-1359920215_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takie tam..

 

pit372008c159.jpg

 

pit372008c153.jpg

 

img3747f.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A to mój dziwak:

 

atlanticFLORIDA5034-225JEWELSflatlogoAUTOMATICdatediverwide-40dial_zpsca42556b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny dziwak. Coś mu się stało we wskazówkę godzinową? Czy to takie złudzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dziwaki! ;) Takie są najlepsze! Sneer bardzo fajny ten drugi. Gratuluje


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Fajny dziwak. Coś mu się stało we wskazówkę godzinową? Czy to takie złudzenie?

Wskazówki są łamane i zakończone na ostro. I stąd takie złudzenie, jakby ułamana była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farciarz - Bardzo ładne te Twoje Atlantici, podobnie jak "firaneczka" w innym temacie. Może wrzucisz zdjęcia z tak piękną kolekcją do swojej galerii.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farciarz - Bardzo ładne te Twoje Atlantici, podobnie jak "firaneczka" w innym temacie. Może wrzucisz zdjęcia z tak piękną kolekcją do swojej galerii.

 

nie mam ich zbyt wiele..może max jedna skrzyneczka, z której już ostatnio coś poszło między innymi do szlamfajera

tak że nie ma nawet z czego robić galerii

 

obecnie to już chyba więcej mam Zenithów niż Atlanticów..chociaż kilka sztuk na pewno zatrzymam

 

 

 

zdjcie13.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to same Atlantiki to tylko pozazdrościćGratulujac! Pokaźna kolekcja! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.