Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Recommended Posts

Spatz mam nadzieje, że napisałeś to z przymrużeniem oko tylko po to by wspomnieć o tym śmiesznym "incydencie" spraw sądowych, poszargania imienia Bolka czy Lolka, myślałem, że takie sytuacje zdarzają się na fanpejdżach facebooka przez dużo młodsze grono osób jednak uświadomiłeś mnie, że się myliłem :) Musimy być w takim razie dużo bardziej ostrożni, komisarze, prokuratorzy są wszędzie :D

Wsadza się w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem.

Nie w usta tylko w...no właśnie, w co ? W okienko wiadomości ? Daj spokój, czarno na białym jest napisane, każdy z Nas może się cofnąć kilka stron wcześniej i poczytać więc nikt nikomu nie będzie nic wkładać :) Wg mnie wszystko gra choć z drugiej strony ja nie mam na imię Bolesław czy Bolek więc może dlatego czuję taki luz heh.

Wszystkim użytkownikom życzę więcej luzu, dystansu do siebie, cześć z Nas powinna przysiąść do książki i poczytać o sztuce przyjmowania krytki :)

Kolega ptrk daj spokój z tą solidarnością :) z przymrużeniem oko na pewne osoby, nie odpowiadać na konkretne wpisy, jakby ich nie było - sami się wyniosą :)

Edited by gąssi_gąsqi

Klamra jak klamra, ale bezela też szkoda na obijanie o framugi. ;)

Bezel cały ceramiczny więc o rysy się nie martwię chyba, że konkretnie gdzieś uderzę...wtedy będę zbierał go z podłogi :) Nie jest tak źle, kiedyś popstrykam kilka fotek z każdej z perspektyw.

post-87393-0-21096100-1489784146_thumb.png

Bezel cały ceramiczny więc o rysy się nie martwię chyba, że konkretnie gdzieś uderzę...wtedy będę zbierał go z podłogi :) Nie jest tak źle, kiedyś popstrykam kilka fotek z każdej z perspektyw.

Koniecznie, bo z tej perspektywy wygląda jak czołg na Twojej ręce. W sensie, że wielka bestyja jest.

Bezel ceramiczny też się rysuje ale fakt nie tak łatwo.

Kurde, podoba mi się ten Aquarius! Żeby tylko był trochę mniejszy, już 44mm by mnie skusiło.

Koniecznie, bo z tej perspektywy wygląda jak czołg na Twojej ręce. W sensie, że wielka bestyja jest.

Bezel ceramiczny też się rysuje ale fakt nie tak łatwo.

Tak na szybkiego pokaże Ci foty które juz wcześniej wstawiałem i już nie jest tak groźny :) a nowe pstryknę na dniach:

46498c1e06877848c07730f1e41e4b9c.jpg

30f3244b1ca5b2ad2cd82e5fe6fecd21.jpg

Kurde, podoba mi się ten Aquarius! Żeby tylko był trochę mniejszy, już 44mm by mnie skusiło.

Koperta kopertą, wg mnie tylko lug to lug i wysokość koperty, spójrz na combat sub 42mm, combat 6 43mm, base22 44mm i Aquariusa 46mm powyżej ;) Aquarius ma wyższa kopertę i wydaje się większy od pozostałych, przy nieco niższej kopercie 46mm lepiej by wyglądało na zdjęciach.

5febef996d3104a2e77ff3a7c2f47a4e.jpg

2e34c0c337c3dd1dce47c1bb07fdc018.jpg

55abfe969f6556c81c8817da60d2b8de.jpg

Edited by gąssi_gąsqi

Tak na szybkiego pokaże Ci foty które juz wcześniej wstawiałem i już nie jest tak groźny :) a nowe pstryknę na dniach:

Koperta kopertą, wg mnie tylko lug to lug, spójrz ja combat sub 42mm, combat 6 43mm, base22 44mm i Aquariusa 46mm powyżej ;)

L2L to podstawa, podobnie jak profil, wysokość... Chętnie zobaczę kolejne zdjęcia. Po No 1 gdzie całość robi robotę, zaczynam mieć "wypaczony" obraz rzeczywistości. ;)

Edited by tts

Zdjęcia jednak przekłamują i optycznie powiększają zegarek. Bez przymiarki w tym przypadku by się chyba nie obyło. Czekam właśnie na Combata takiego jak Twoim zdjęciu tylko w nowej referencji. Zobaczymy jak będzie leżał. To 42, więc obaw żadnych nie mam.

Zdjęcia jednak przekłamują i optycznie powiększają zegarek. Bez przymiarki w tym przypadku by się chyba nie obyło. Czekam właśnie na Combata takiego jak Twoim zdjęciu tylko w nowej referencji. Zobaczymy jak będzie leżał. To 42, więc obaw żadnych nie mam.

Nie tyle co zdjęcia ale perspektywa. 42mm będzie pasować aż miło :) Edited by gąssi_gąsqi

Forumowe trole kazdego wymecza. Chlopaki dajcie ignora trolowi i tyle

O i T Sprzedam Aqua Terra rocznik 2020 na skórzanym pasku z niebieska sekunda. 

Meczydupy wszędzie się znajdą...

Edited by pawel007

I jak uciekną fajni ludzie, to tylko tacy tu zostaną...

Co-Axial

Zobaczcie panowie, jaki świat jest mały w dzisiejszych czasach:

Kiedyś zamawiałem pasek watchgecko (z Anglii). Zamówiłem jednego dnia ok 16-tej następnego dnia o 10-tej był juz u mnie kurier...

Ten przypadek pokazuje, jakie powinno być podejście sprzedawcy do handlu. W Polsce niektórzy handlarze mają kupujących za nic i często się zdarza, że czekamy na przesyłkę tydzień albo dwa, bo samo jej skompletowanie i nadanie, zajmje 3/4 tego czasu.

Z innej beczki. :huh: 

Odebralem wlasnie Airmana 1 i znalazlem taka oto ciekawa naklejke na dnie wewnetrznego pudelka.

Ciekawi mnie czy tylko pudelko jest made in china czy moze caly zegarek jest tam skladany.. :rolleyes::ph34r:

glycine_china.jpg

Z innej beczki. :huh:

Odebralem wlasnie Airmana 1 i znalazlem taka oto ciekawa naklejke na dnie wewnetrznego pudelka.

Ciekawi mnie czy tylko pudelko jest made in china czy moze caly zegarek jest tam skladany.. :rolleyes::ph34r:

U siebie też miałem wysokiej jakości nalepkę, takie dotychczas znajdowałem na chińskich badziewiach za pare złotówek, też mnie to zaskoczyło :)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

u mnie na jednym z pudełek też jest ta złota, magiczna naklejka :D

swoją drogą seiko też w chinach tłucze pudełka tylko tam dają napis "box made in china" ;)