Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość areczek86
Właśnie miałem sią zapytać ma ktoś z was może do odsprzedania książkę o tyt. "Co do grosza" zdaje się, że autorstwa Archera Jeffreya

 

Ja nie, ale też bardzo lubię Archera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter James "Nie dość martwy". To już trzecia jego ksiązka którą czytam i naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz Zaruski "Na morzach dalekich" - bardzo przejmująca lektura, polecam klubowiczom odwiedzającym temat "Nie jest OK".

 

Mariusz Zaruski to niezwykle wszechstronna postać, aż dziw bierze, że jeden człowiek działał tak intensywnie na tylu polach aktywności. Domyślam się, że książka musi być ciekawa.

Ja obecnie czytam "Tercet metafizyczny" Barbary Skargi. Zainteresowanym filozofią, gorąco polecam.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja chyba niezbyt ambitnie ale zabieram sie za "Wściekły od urodzenia" Clarksona.Odstresuję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arlene Eisenberg, Sandee E. Hathaway, Heidi E. Murkoff "Pierwszy rok życia dziecka. Poradnik dla matek i ojców"

 

miesiąc szósty... :rolleyes:


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arlene Eisenberg, Sandee E. Hathaway, Heidi E. Murkoff "Pierwszy rok życia dziecka. Poradnik dla matek i ojców"

 

miesiąc szósty... :rolleyes:

Małe dzieci - mały kłopot... ;)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, poczciwy Wicia Suworow i "Cień zwycięstwa"


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio /po raz którys/ czytam ksiazki

Serge Jacquemarda

lubie po prostu Harrego Schulza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpawel87

Ja również teraz czytam Suworowa "Akwarium"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również teraz czytam Suworowa "Akwarium"

 

Ja już przeczytałem. Niezła książka.


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie czytania najnowszej książki Normana Davisa "Europa walczy 1939-1945. Nie takie proste zwycięstwo". Polecam wszystkim zainteresowanym drugą wojną światową. Nie boję się napisać, że jest to pozycja obowiązkowa :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik dla fanow twórczości Franza Kafki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle odprezajacy A.Pilipiuk "Wieszac kazdy moze." :rolleyes:


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Ja również teraz czytam Suworowa "Akwarium"

 

 

i ja też :) a film widziałem setki razy (serial właściwie) i równie mi się podobał, ale nie wiem go teraz skąd wziąć ;)

Suworowa czytałem jeszcze "Specnaz" też fajne :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle odprezajacy A.Pilipiuk "Wieszac kazdy moze." :rolleyes:

 

Tez uwielbiam ten aspekt tworczosci Pilipiuka ;), Dziedziczki tez sie dalo polknac niestety najnowsza trylogia mnie odrzucila:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W. Cejrowski obie pozycje czyli Gringo.... i Rio Anaconda, polecam !!!


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wędrowycz rulezzz, reszty tworczosci Pilipiuka nie moge jakos zmeczyc i zawsze odkladam na bok.


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..i pomyśleć, że dopiero teraz wyhaczyłem ten wątek!

jakiś czas temu skończyłem obie pozycje Cejrowskiego,

w zeszłym tygodniu skończyłem czytać Pattersona (polecam! świetnie odpręża a czyta się jednym tchem) - tytułów nie pomnę bo sporo ich (przeczytałem cały cykl, chyba 20 książek?!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem Wiliam Lashner "Zdradziecki świadek" - całkiem niezły thriller sądowy

no i przyjemnie poczytać że w korporacjach w USA jest taki sam syf jak u nas

polecam

 

a co do Pilipiuka to tylko Jakub W się nadaje - Dziedziczki kicha straszna i jeszcze taką dla młodzieży czytałem na okładce był carski oficer z zegarkiem elektronicznym na łapie to była na 3+

dziwne zupełnie jakby to kto inny pisał


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam Cormaca McCarthy (ten od "To nie jest kraj dla starych ludzi") i jego książkę "Droga". Tak niesamowity klimat tam konstruuje, że czyta się to z przygnębieniem i pogłębiającą depresją a przestać nie można. Książka zmusza do zastanowienia i jeszcze długo po zakończeniu jakoś z głowy wyjść nie chce.

 

No i zapowiada się świetny film na jej podstawie http://www.imdb.com/title/tt0898367/


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz 2 dni lezenia w wyrku wiec nadganiam - Celine - Smierc na kredyt juz na ukonczeniu a nastepna Strugaccy Przenicowany Swiat - ksiazke niestety bede czytal po obejrzeniu filmu, ktory jednak duzego wrazenia na mnie nie zorbil ;)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lód Dukaja. juz drugi rok czytam, doczytalem do 550 strony.

w miedzyczasie przeczytalem z 7 innych ksiazek. m.in.

rio anakonda, elizabeth, ostatni patrol, brudnopis, czystopis, 50 najlepszych wywiadow playboya, gringo wsrod dzikich plemion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w polowie "Gomorry" R. Saviano, polecam wszystkim zainteresowanym tematyka przestepczosci zoorganizowanej.


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82358.jpg

 

dla fanów czasów samurajskich i tych co chcą wiedzieć jak było naprawdę w średniowiecznej Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z książek Suworowa mogę polecić jeszcze pozycje beletrystyczne np. "Kontrola", "Wybór" czy "Złoty Eszelon".

Bardzo lubię Marcina Wolskiego, czytam jego książki od ponad 20 lat, najlepiej zacząć od "Agenta Dołu" ale nie czytajcie potem "Diabelskiej dogrywki", bo to tylko marny sequel psujący wrażenie jakie zostaje po lekturze "Agenta".

Nie wspominam o Szwejku czy książkach Lema, bo do tego wciąż się wraca (chociaż przez "Summa Technologiae" jeszcze nie udało mi się przebrnąć).

Acha, w ubiegłym roku przeczytałem w końcu "Hrabiego Monte Christo" - filmy, które widziałem nie umywają się do książki.

Bardzo lubię Forsytha, ale nie znoszę nadętego Łysiaka.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.