Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie czytalem czegos tak mocnego, nie wiem czy polecac ale niebo lepsze od filmu

Czytałem "Drogę" i miałem wrażenie że już podobną historię czytałem.

Chciałem za to polecić film wg jego książki: "All the pretty horses" czyli "Rącze konie".

Myślę że książka będzie równie dobra, potwierdzę jak znajdę i przeczytam.

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta książka bywa niedoceniana, niektórzy uważają, że jest nudna i nie przystaje do czasów współczesnych, ale ja do niej regularnie wracam, ze względu nie wielopłaszczyznowe ujęcia fabuły i wielowymiarowość postaci. ;)

nbs1005_2.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta książka bywa niedoceniana, niektórzy uważają, że jest nudna i nie przystaje do czasów współczesnych, ale ja do niej regularnie wracam, ze względu nie wielopłaszczyznowe ujęcia fabuły i wielowymiarowość postaci. ;)

 

Jak dla mnie za dużo postaci tu występuje - po pierwszej stronie nie wiedziałem kto jest kim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta książka bywa niedoceniana, niektórzy uważają, że jest nudna i nie przystaje do czasów współczesnych, ale ja do niej regularnie wracam, ze względu nie wielopłaszczyznowe ujęcia fabuły i wielowymiarowość postaci. ;)

 

 

Też to czytam. Świetny kryminał szpiegowski :)

 

A tak na serio nadal męczę "Sprawę nakręcanego człowieka" i trochę długi mi idzie, bo co chwile książka zmienia wątek! Najpierw polowali na władcę nakręcanych ludzi, potem go znaleźli, później główny bohater dostał nakręcanego człowieka jako lokaja i jego nowym zadaniem jest sprawdzenie czy spadkobierca rzeczywiście tym za kogo się podaje... a nawet w połowie nie jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "12 oddechów na minutę" Janusza Świtaja, ale już wspominałem o tym kiedyś!

 

Skoro lubicie czytać to może biografię Anny Dymnej ktoś chętnie przeczyta :)

Można tę książkę zdobyć w aukcji dla Filipka http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-25


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Simon Beckett - Wołanie Grobu (4 z serii od Davidzie Hunterze). W kolejce czeka już cykl z Harym Holem autora Jo Nesbo (10 książek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Obudz w sobie olbrzyma- Robbins Anthony

moze pomoze w zyciu  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fiasko" Lema na kindelku i "Filary ziemi" Follett'a na papierze, za ciężkie do noszenia przy sobie:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temacie! jak zes ty sie tu uchowal bez mojej wiedzy. Ja obecnie mecze ,,Kevlarowy Jasiek" Alberta Pruszyńskiego ale mam dopiero 75 stron A4. rozkrecilem sie z fabula, choc mam jeszcze powazne watpliwosci co do jej precyzyjnego kierunku. Ale jak wydam to dam znac... aaaa o czytanie chodzi? ups ;-)

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Strategie błękitnego oceanu" W. Chan Kim i Renee Mauborgne - bardzo konkretna książka o tworzeniu przestrzeni rynkowej z konkurencją, która jest nieistotna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w życiu czytam Wiedźmina... Chyba przepadłem... Dodatkowo Piekara, cykl o Mordimerze Madderdin... Przepadłem x2...


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz wszystkie opowiadania a potem książki o Wiedźminie i oczywiście najnowszą Sezon Burz, to z całego serca polecam w następnej kolejności przeczytać trylogię Husycką mistrza A. Sapkowskiego, dla mnie jest to prawdziwe arcydzieło 

 

Ja obecnie "Klasa" Dominika W. Rettingera  - trochę jestem na fali teorii spiskowych po obejrzeniu "Służb specjalnych" Vegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Może ktoś z forumowiczów ma przestawiony tytuł chętnie bym pożyczył po przeczytaniu zwrócę. lub odkupił.

   Pozdrawiam

   jonasz

post-59723-0-14233300-1416079301.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płynąc dalej na fali teorii spiskowych właśnie zamówiłem książkę "Wielkie kłamstwa Ameryki. Tłumienie niewygodnej prawdy historii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam Karmazynowy cien- gra Luthiena, R.A. Salvatore. Ogolnie czytam jego ksiazki od roku juz. Przed miesiacem zrobilem mala odskocznie od fantasy i przeczytalem ksiazki Cejrowskiego. Z klimatow wojennych moge polecic Stephen E. Ambrose i jego D-Day, Kompanie Braci, Most Pegasus.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekając na żonę w czasie zakupów na wystawie zobaczyłem trzecią część trylogii Vincenta V. Severskiego "Nieśmiertelni" 

i nawet zacząłem czytać w czasie tych zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na tapecie jest "Cesarz wszech chorób. Biografia raka" http://lubimyczytac.pl/ksiazka/178682/cesarz-wszech-chorob-biografia-raka

a jak skończe, zabieram się za "Stulecie chirurgów"

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/42806/stulecie-chirurgow

Edytowane przez pawrut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doczekałem się wreszcie i kupiłem Księgi Jakubowe Olgi Tokarczuk ; toż to niezła cegła !

Z przyjemnością zagłębiłem się w opis życia XVIII wiecznej wschodniej Polski , przeplatanie się kilku kultur i społeczności 

- jakże oni potrafili razem współistnieć ... Co do sposobu pisania, to kto czytał już Olgę od razu rozpozna ten styl , czasem prawie mistyczny ( np. opis śmierci Jenty ) - taki , jak pamiętamy choćby z Prawieku ...

 

Gorąco polecam !

Edytowane przez Wahnik

pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahnik wielkie dzięki za informację, Księgi Jakubowe Olgi Tokarczuk  - nareszcie !!

czekam od dawna na tą księgę, dużo po niej oczekuje ponieważ moi przodkowie (jedna z linii)  byli wyznawcami Franka

i przybyli razem z nim do Warszawy w 1760 

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no właśnie , to ten czas  :)


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.