Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem niedawno biografię Prof. Religi, którą polecam, a teraz szukam "Korzeni totalitaryzmu".


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku czytam pełną sagę Wiedźmin, aktualnie jestem na "Chrzcie ognia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku czytam pełną sagę Wiedźmin, aktualnie jestem na "Chrzcie ognia".

 Chrzest ognia jak dla mnie najlepszy tom z całej sagi wiedźmińskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście ostatnio czytałem autobiografię naszych polskich piłkarzy;

 

Szamo - Grzegorz Szamotulski - bardzo fajna, szybko się czyta i lekko, barwnie opisane hulaszcze życie polskich kopaczy lat 90 - imprezy, auta, alkohol itd :)

Zasypany - Igor Sypniewski - też czyta się szybko, biografia-spowiedź postaci tragicznej polskiej piłki, nie ma tyle relacji z balang ale raczej opisy kolejnych upadków tego płlkarza  

Spalony - Andrzej Iwan,  świetna, chyba najlepsza jak do tej pory, czyta się jednym tchnieniem, bardzo barwnie i żywo napisana, nie tylko dla kibiców Wisły

Kowal - Wojciech Kowalczyk - czytałem już dawno temu, ale pamiętam, że podobała mi się, coś w podobie do Szamo.

Smolar - Włodzimierz Smolarek - jestem w trakcie, gruba księga, ale różna od powyższych - raczej spokojna, merytoryczna biografia, napisana bardziej ułożonym językiem, literackim, przez to może nudniejsza dla odbiorcy

 

niedługo zabieram się za Dziekana :) ktoś ma coś jeszcze do polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciecha Szumlińskiego: ,,Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

Powiem tak: skóra na d*pie cierpnie.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojciecha Szumlińskiego: ,,Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

Powiem tak: skóra na d*pie cierpnie.

 

A ja słucham "Z mocy bezprawia" tego samego autora.

Jeśli to wszystko jest prawdą, to nie wiem, co ja jeszcze robię w tym kraju... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham "Z mocy bezprawia" tego samego autora.

Jeśli to wszystko jest prawdą, to nie wiem, co ja jeszcze robię w tym kraju... :(

Przekonaliście mnie, przeczytam obie. W Empiku już są w Top10 bestsellerów ostatnich miesięcy. 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całymi dniami ostatnio czytam "Prawo pracy" Prof. Teresy Liszcz. Mam nadzieję, ża na wakacjach nie będę musiał powtarzać lektury :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak dla odmiany "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem czytać trzecią książkę Sir Roger'a Moore'a. Bardzo przyjemna i dowcipna lektura ;)

 

 

post-35535-0-78308900-1433940625.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam mali czasu na czytanie, ale z czytanych w ostatnim roku ta była najciekawsza, i xawras wyżryn ale ją wypożyczałem. :)

5513ff9c96aa655391e6b84f3e422fbf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo to ja bym sie nie chwalil na forum ,,Niebezpiecznymi związkami". Kto wie czym to grozi...


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Nie ma z czym się mierzyć - świetna, lekka lektura, idealna na czytanie z doskoku, bo to właściwie zbiór krótkich myśli. Bardzo polecam :)

Apropo "Niebezpiecznych związków" to je też polecam, ale w wydaniu de Laclosa, a nie Bronisława ;)

U mnie chwilowo niefabularnie: "Presentation Zen" Garra Reynoldsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino Buzzati - "Pustynia Tatarów".

 

Zachwyca tak samo, jak późniejszy film Valerio Zurliniego. Czytam w prawie każdej wolnej chwili, nie mogąc się doczekać kolejnego rozdziału, a zarazem "oszczędzając" - to zaledwie 183 strony. Ta książka na pewno znajdzie się w moim prywatnym kanonie literackim, obok "Gubernatora", "Doli człowieczej", "Lamparta", "RodzinyThibault", "Korzeni nieba", "Homo Faber" czy "Ogrodu rodziny Finzi-Continich" - to ten poziom artystyczny i ten rodzaj namysłu nad ludzkim losem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wschód" Stasiuka.

Tytuł jest recenzją tej książki. Dokładnie i wyczerpująco.

Wschód jako podróż i wschód jako mentalność. Źródło historycznej militarnej przemocy Rosji i nadciągającej z jeszcze dalszego wschodu dominacji ekonomicznej.

Stylistycznie trochę chaotyczna, ale może to był zamysł - oddać pewien chaos myślenia chaosem tematów.

KJ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pępek Świata nazywa się Kraków

 

Mieczysław Czuma i Leszek Mazan

 

Mimo wielkiej ilości faktów, stosunkowo lekko się ją czyta. Polecam każdemu maniakowi tego miasta :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcący na wakacjach przeczytałem "Pokolenie IKEA" Piotra C. i tak mnie wciągnęło że kupiłem kontynuację o jego kobietach :)

 

03345359272192804764.jpg

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kończę powoli serię Pan Lodowego Ogrodu Jatosława Grzędowicza. Całkiem w porządku, ale po recenzjach oczekiwałem jednak trochę więcej.

Nie mniej jednak można przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

u mnie klasyka, james jones - cienka czerwona linia i całe gro komiksów, z aldebaranem na czele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.