Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

No to Mate 20 Pro mogę polecić. Bateria rewelacja, odblokowanie jak napisałeś, do tego super aparat i jeszcze kilka gadżetów.

 

Super sprzęt, ale obawiam się problemów z tym zielonym ekranem, o którym ludzie tak piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XR podobno ma najlepszą baterię ze wszystkich ajfonów. Sam nie posiadam ale ani X ani Xs nie wytrzyma 1.5 dnia bez ładowania (a także żaden który miałem wcześniej, najbliżej była chyba 5-ka). Musiałbym wszystko wyłączyć i spoglądać na ekran raz na godzinę chyba...

;)

Oprócz iOS to był drugi powód dla którego kupiłem ten telefon. A opowieści o słabym ekranie czy dużych ramkach można włożyć między bajki (w praktycznym użytkowaniu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w xr nie tylko długo, względnie długo trzyma, to jest jeszcze bardzo przewidywalna. Może Samsung albo Google ostatnio to jakoś uporządkowali w Androidzie, ale bardzo mnie denerwowały pojedyncze albo okresowo występujące nagłe spadki poziomu naładowania, często bez jasnej czy łatwej do ustalenia przyczyny. Niby na IOS kolejne aktualizacje pogarszają lub ulepszają czas pracy na jednym naładowaniu, ale dla mnie to znacząca różnica na korzyść IOS.

Edytowane przez Yary12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opowieści o słabym ekranie czy dużych ramkach można włożyć między bajki (w praktycznym użytkowaniu).

Zależy obok jakiego telefonu położysz.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fachowców - xz1 czy redmi note 7 ?  telefon dla kobiety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy obok jakiego telefonu położysz.

Chyba, ze jak zasadnicza większość użytkowników nie kładziesz telefonu obok innego żeby ekran porównywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze jak zasadnicza większość użytkowników nie kładziesz telefonu obok innego żeby ekran porównywać

W ogóle bezsensem jest ta pogoń za czymś lepszym czy ciekawszym, przecież 720p i LCD, to aż nadto. Po co oledy, fhd, wydajniejsze procesory itp, to tylko marnowanie energii i naciąganie klientów...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeny, znowu?

Ktoś kupił sobie telefon bo mu się podoba, bo ma fajny aparat, dobra baterie i system, który lubi.

I ma na jakiś czas w nosie, ze inne maja coś lepszego. Jeśli jesteś orędownikiem pogoni za nowością i jakością to jak możesz patrzeć na ekran w P9 kiedy na rynku są np piękne Amoledy od Samsunga.

Ja osobiście miałem S8 ze świetnym wyświetlaczem.

Tylko miałem wiecznie wyłączone przyciski funkcyjne i nie używałem nawigacji bo bałem się wypaleń. Poza tym nowoczesny (relatywnie) kształ powodował, że niewygodnie się go trzymało. W bateria to w ogóle śmiech na sali.

Kupiłem sobie archaicznego IPhone z ekranem LCD 1080p i mam w nosie jak pięknie aplikacja do maila wyglądała na Samsungu. Bateria, nie przymierzając prawie 2x lepiej. Jestem zadowolony z tego co używam bo mi (!) to odpowiada.

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem, tylko zauważ, że od jakiegoś czasu nikt tu nic złego nie pisze o telefonach apple, (w tym XR), a cały czas udowadniacie, jakie one są super. I przekonujecie nie wiadomo kogo, że super ekran, bateria to i tamto. A android to niedopracowany, a Samsung to już w ogóle.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie masz rację. Twoja odpowiedź „zależy obok jakiego telefonu położysz” była w odniesieniu do sformułowania, ze słaby ekran XR trzeba włożyć między bajki.

Nie trzeba, to jest słaby ekran.

Nie miałem zamiaru przekonywać do Apple.

Miałem zamiar, po raz kolejny zresztą przekazać, ze każdemu wg potrzeb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii XR sam w sobie nie jest zły i rozumiem, że są osoby, dla których jest świetnym sprzętem. Jedyne moje zastrzeżenia są do jego ceny, którą uważam za mocno przesadzoną. Ale rozumiem też, że ktoś może uważać, że jego cena jest ok. Na szczęście każdy ma wybór i na szczęście jest w czym wybierać ;)

 

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rradek, ale ceny wszystkich iPhonów są przesadzone. A patrząc na androidowe flagowce to już chyba można uznać, że cały ten rynek odjeżdża w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rradek, ale ceny wszystkich iPhonów są przesadzone. A patrząc na androidowe flagowce to już chyba można uznać, że cały ten rynek odjeżdża w kosmos.

Ceny składanych to jest odlot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Myślę że mogę już opisać swoje wrażenia z użytkowania iPhone X i porównać go do Pixeli które miałem.

Zacznę od wielkości. Niby 5,8 cała ale z uwagi na praktycznie bezramkową konstrukcję jest ...mały. Trochę za mały.

Pixela 2XL trzymało się trochę lepiej ale znowu obsługa jedną ręką możliwa tylko w Jabłku.

Mimo wszystko wielkościowo wygrywa Pixel 2XL.

Jakość wykonania. Szkło plus stal szlachetna kontra szkło plus aluminium oblane tworzywem. W teorii Apple jest premium. W praktyce.....ściśnięcie jednocześnie ekranu i plecków powoduje uginanie i trzeszczenie konstrukcji. Przyznam że trochę słabe. Nie było tego w Pixelach. Pomyślałem że to kwestia konstrukcji szklanej ale wziąłem do ręki kolegi P20 Pro i tam nic takiego nie ma.

Stalowa ramka w wersji silver jest wizualnie obłędna ale po jednym dniu w etui pojawiają się rysy. Lepiej więc wypada chyba aluminium. Mniej premium ale po czasie wygląda bardziej premium.

Jak dla mnie, pomimo że Pixele na papierze nie są tak premium jak Apple to w praktyce wypadają lepiej.

Ekran. Tu będzie krótko. Nie widzę różnicy i dla mnie oba super. Trutone w Apple wkurza bo raz ekran robi się biały raz pomarańczowy. Dodatkowo słaba resposywność i reakcja na dotyk ekranu.

Dla mnie remis z lekka przewagą Pixela.

Głośniki i wibracja. Bez dwóch zdań Apple.

Wibracja jest fantastyczna i głośniki grają przyjemniej dla ucha. Dźwięk cieplejszy i czystszy.

Tu zdecydowanie lepiej u Apple.

Aparat. Tu niestety, ale Apple jest głęboko w lesie. Pixel jak dla mnie zgniata iPhone kompletnie. Zupełnie nie ta liga. O ile jest jedno to jeszcze Apple daje radę ale i wtedy Pixel rządzi. Jak już braknie światła to przewaga zwiększa się bardziej.

W tej materii nokaut i wygrywa Pixel.

System. Jeden i drugi działają rewelacyjnie przy czym iPhone ma albo dłuższe animacje albo opóźniona reakcje. Klikam ikonę aplikacji i w Pixelu ona się po prostu odpala szybciej. Na plus to że w iOS w pamięci zostaje wszystko co otworzyłem. Cześć się przeładowuje po czasie ale nic nie jest usuwane.

Ogólny plus za gesty. Fenomenalne. Do tego fantastyczny Face ID. Logowanie się do banków nigdy nie było tak proste.

Reasumując. iPhone nie jest zły ale jak widać w moim przypadku w większości rzeczy przegrywa z Pixelem. I tak nie boję się tego napisać (pomimo że mój Pixel 2xl zaliczył lekki fakap, z kolei mały brat działał bez zarzutów) że Pixele to najbardziej kompletne i najlepsze urządzenia mobilne według mojej oceny.

Mają jednak jedną ogromną wadę. Kosztują w najnowszej odsłonie tyle co produkt Apple a przy odsprzedaży tracimy bardzo bardzo dużo, co z kolei nie dotyka produktu Apple.

Co dalej. iPhone po dwóch dniach odsyłam na wymianę, ale na razie nie chce pisać dlaczego. Czy zostaje? Tak. Pixela choć uwielbiam nie kupię bo wiem że za rok sprzedam go w cenie kalkulatora z Tesco.

Jestem w stanie przeboleć aparat dla innych zalet iPhone plus fakt że już go obiecałem za rok córce, a jak w międzyczasie w jej głowie urodzi się coś nowego to go sprzedam i nie stracę tak dużo jak na Pixelu.

Gdyby ktoś chciał o coś zapytać chętnie odpowiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Napiszę, a nawet wrzucę krótki film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byly smiechy o trollowaniu przez Apple no i sie stalo... niefajnie 

 

Cieszy mnie opinia o aparacie bede teraz tym tlumaczyl moje slabe zdjecia 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do aparatu, zgoda. Im ciemniej tym gorzej. No i szary nie jest szary ale kto by się tym przejmował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto liczyć na to, że Huawei P20 Pro stanieje po jutrzejszej premierze P30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Jakiegoś dużego spadku bym się nie spodziewał.

 

Jash - a jak z bugami w sofcie. Coś już znalazłeś?

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Już go nie mam, ale nic mi się w oczy nie rzuciło poza tym co miałem w 5s i 7 czyli powiadomienia działają jak chcą i kiedy chcą. Nie wszystkie, ale FB, Messenger poczta i Gmail. Plus to co pisałem że otwarcie czegokolwiek trwa za długo w porównaniu z androidem w Pixelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia są jedną z rzeczy, które trzymają mnie z dala od iOS (I aparat). Szkoda, że przez tyle lat tego nie poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W huawei wiedza co dobre ;)

Pewnie ajfon prywatny, a hjuałej firmowy :) I to jeszcze wersja Porsche Design.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.