Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Adi napisał(-a):

Generalnie to firmy takie jak Apple czy inni duzi gracze do tego doprowadzili szukając jak najtańszej siły roboczej do wytwarzania swoich produktów niszcząc miejsca pracy związane z przemysłem w rodzimych krajach wraz z know-how związanym z produkcją, które tam było. Jednak globalizacja i neoliberalna narracja próbowała ludziom wmówić, że kapitał nie ma narodowości a to bzdura, co widać teraz po działaniach Chińczyków. Teraz uzależnieni od komuszków wszyscy płaczą, że nie ma leków, metali ziem rzadkich i wielu potrzebnych komponentów do montowni w krajach EU czy USA ;D

Ale jak widać po pandemii rządzący przejrzeli na oczy - czekam na fabrykę Intela w PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to my - bo chcieliśmy jak najtaniej. Firmy poszły za ciosem, a wiele z nich nie po to by choć trochę obniżyć cenę, co raczej by więcej zarobić. Ludzie akceptowali bardzo wyraźny spadek jakości wykonania, użycia dużo gorszych materiałów wielu produktów dla symbolicznie nieraz niższej ceny. I mamy co mamy. Na dodatek ciągle wiele osób kompletnie nic sobie z tego nie robi. Kupuje chińskie produkty, niezłe jak i zwykły szmelc nie wspominając o tych pseudo "hommage" z naszej branży. Każdy dolarek jaki tam płynie pomaga im. Tych wydanych z pełna świadomością i w sytuacji gdy jest alternatywa - nie rozumiem. Jak nie odczujemy my to dzieci i wnuki na pewno. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zbyt mało wymagam od telefonu .

Wychodzi  na to ze ….

Ma być mały .

Robić dość dobre foty.

Bateria ma trzymać  pełen dzień przy moim użytkowaniu . 

Przesiadlem się z samsungow wszelkiej maści ,wcześnie LG , na iPhone 13 , dla mnie rewelacja to jego wielkość ( choć powinienem się zachwycać innymi jego  walorami ) żałuje w sumie ze nie kupiłem iPhone 13 mini .

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam styl tego postu wyżej (co to za pisanie? Nowe linie, bez dużych liter, jakieś przecinki w dziwnym miejscu itd.), ale:

1 godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

ma być mały

 

1 godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

na iPhone 13

Przecież to się wyklucza.

1 godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

iPhone 13 mini

Wtedy to byłby mały telefon. I dopiero wtedy byłbyś zadowolony.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DawPi napisał(-a):

Pomijam styl tego postu wyżej (co to za pisanie? Nowe linie, bez dużych liter, jakieś przecinki w dziwnym miejscu itd.), ale:

 

Przecież to się wyklucza.

Wtedy to byłby mały telefon. I dopiero wtedy byłbyś zadowolony.

Poprawiłem post 🫣🫣🫣🫣

 

6.1 cała to mały telefon na dzisiejsze standardy , nie wziąłem 13 mini ze względu na baterie nie Miałem nigdy iPhone , a na papierze pojemności baterii nie robiły wow , myśle ze 13 mini byłby idealny   Ale nie jest zle 😎.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO 6,1 to za dużo, ale chyba będę zmuszony taki kupić, żona ma 6,7" - tego się nie da w ręku trzymać a co dopiero rozmawiać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Matti napisał(-a):

IMHO 6,1 to za dużo, ale chyba będę zmuszony taki kupić, żona ma 6,7" - tego się nie da w ręku trzymać a co dopiero rozmawiać 🙂

 
 

 

No jest problem z znalezieniem małego smartfona , długo szukałem i czekałem aż się coś pojawi na rynku , albo iPhone albo telefony rozkładane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal będę się upierał, że 6,1 to wielki telefon, ale ja jestem starej daty to pewnie dlatego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Matti napisał(-a):

Nadal będę się upierał, że 6,1 to wielki telefon, ale ja jestem starej daty to pewnie dlatego 🙂

   
Tez nie mam już 40 lat dawno 😀 ale mam 188 cm wzrostu dłonie spore tak wiec jest ok , 13 mini ma 5,4”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus zenfone 10 jest jeszcze względnie mały ma chyba 5,9 i zbiera bardzo dobre recenzje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Matti napisał(-a):

żona ma 6,7" - tego się nie da w ręku trzymać a co dopiero rozmawiać 🙂

Zależy jaką ma się rękę 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2023 o 13:53, loco50 napisał(-a):

Zależy jaką ma się rękę 😁

IP 14 daje radę i mieści się w ręku - nabyłem drogą kupna. Na 6-8 lat spokój z kupowaniem telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce zmienić tel.Obecnie s20 fe 5g i myślę nad s23 albo iphone 13 lub 14.Max do 4k.I wiadomo im mniej wydam tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie telefony brane przez Ciebie pod uwagę to najwyższa półka. Także wybór należy do Ciebie. Co wybierzesz będzie dobrze:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zenfon 9 ktos ma i moze sie podzielic opinią?Byle był nieduży max 6.1 cala w miare bateria i dobry aparat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na iphone 13.I wszystko niby ok.Tylko nie mogę połączyć go ze swoim fenixem 6 pro.Nawet jak już się połączy to co chwile się rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie chciałeś IP 14, dopłata niewielka… ile zapłaciłeś za 13?

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam s20fe 4g 6/128 (wersja ze snapdragonem) i od dwóch tygodni s23 8/256. Ogólnie s23 jest odrobinę lepszy w każdym aspekcie, ale s20fe się bardzo dobrze broni. W codziennym użytkowaniu poza rozmiarem i szybszym czytnikiem linii papilarnych w zasadzie użytkuje się je bardzo podobnie.

S23 jest bardzo udany, ale s20fe jest na tyle dobry, że w moim przypadku po tych dwóch latach wystarczyłoby zainwestować w nową baterię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za iphona zapłaciłem 3699 a nie wziąłem 14,bo niby niczym się w sumie nie różnią.

 

s20fe spoko ale za duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piter80 napisał(-a):

Za iphona zapłaciłem 3699 a nie wziąłem 14,bo niby niczym się w sumie nie różnią.

 

s20fe spoko ale za duży.

Jest różnica: lepszy procesor i więcej ramu, ja za 14 zapłaciłem 3989.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Matti napisał(-a):

Jest różnica: lepszy procesor i więcej ramu, ja za 14 zapłaciłem 3989.

Różnice niezuważalne dla przeciętnego zjadacza chleba. Wyścig cyferek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.