Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mnie ta bateria w s22 denerwuje.. ale chyba poczekam na s24 wtedy wybiore na ktory zmeinic

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ostatecznie przesiadłem się na Xperia 1 V. Na razie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Tez mnie ta bateria w s22 denerwuje.. ale chyba poczekam na s24 wtedy wybiore na ktory zmeinic

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

Mnie nie denerwowała - dawała radę, a zmian wynikała z faktu, że synowi wysiadł poprzedni telefon i przejął mojego S22. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2023 o 18:33, Krakus1 napisał(-a):

Nie mając już cierpliwości czekać na ajfona 15 pro, zamówiłem dziś mój pierwszy Samsung S23+ , mam nadzieję ze bedzie zauważalna różnica w porównaniu do Oppo reno 6 pro 

Co jak co, ale z baterii powinieneś być zadowolony. A sam telefon działa po prostu jak należy. Mam od lutego i nie narzekam - nic złego się nie wydarzyło, żadnych zawiech, resetów itp. Ciekawe co przyniesie One UI 6.0. 

 

Jeśli miałem jakąś uwagę, to wydaje mi się, że mój poprzedni telefon (M31s) lepiej łapał zasięg np. w lesie. Za to wifi w S23+ łapie dużo lepiej. Aha, no i przy udostępnianiu neta przez wifi w s23+ drenuje baterię o wiele wolniej niż w poprzedniku (tam miałem niby 6000 mAh, ale żarło dużo szybciej). 

 

PS.

Oczywiście z telefonu jestem bardzo zadowolony 👍

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co jak co, ale z baterii powinieneś być zadowolony. A sam telefon działa po prostu jak należy. Mam od lutego i nie narzekam - nic złego się nie wydarzyło, żadnych zawiech, resetów itp. Ciekawe co przyniesie One UI 6.0. 
 
Jeśli miałem jakąś uwagę, to wydaje mi się, że mój poprzedni telefon (M31s) lepiej łapał zasięg np. w lesie. Za to wifi w S23+ łapie dużo lepiej. Aha, no i przy udostępnianiu neta przez wifi w s23+ drenuje baterię o wiele wolniej niż w poprzedniku (tam miałem niby 6000 mAh, ale żarło dużo szybciej). 
 
PS.
Oczywiście z telefonu jestem bardzo zadowolony 
Jak dla mnie One UI 6 nie przyniosło niczego zauważalnego. Ani telefon nie działa szybciej, ani dłużej bateria nie trzyma. Takie pierdółki jak inny krój czcionki, czy delikatnie inny układ ikonek w obszarze powiadomień pomijam.
Wszystko po prostu działa tak samo dobrze jak działało wcześniej default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, piku napisał(-a):

Co jak co, ale z baterii powinieneś być zadowolony. A sam telefon działa po prostu jak należy. Mam od lutego i nie narzekam - nic złego się nie wydarzyło, żadnych zawiech, resetów itp. Ciekawe co przyniesie One UI 6.0. 

 

Jeśli miałem jakąś uwagę, to wydaje mi się, że mój poprzedni telefon (M31s) lepiej łapał zasięg np. w lesie. Za to wifi w S23+ łapie dużo lepiej. Aha, no i przy udostępnianiu neta przez wifi w s23+ drenuje baterię o wiele wolniej niż w poprzedniku (tam miałem niby 6000 mAh, ale żarło dużo szybciej). 

 

PS.

Oczywiście z telefonu jestem bardzo zadowolony 👍

Smartfon pod każdym względem lepszy od Oppo reno 6pro, także pieniądze nie wyrzucone w błoto 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnimi czasy mam problem z iPhone SE 2016. Nie ma połączenia z internetem. Gdy chcę otworzyć stronę czy pocztę wyświetla wie komunikat „ Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej”. Aby pobierać dane, włącz transmisję danych komórkowych koniec cytatu

 

Dane  sieci kom mam włączone. Teraz pytanie.

 

  1. Problem tkwi w tym, że przebywam teraz w Siedlcach blisko granicy z Białorusią?
  2. Problem tkwi w iPhone, który ma już swoje lata?
  3. Problem tkwi w T-mobile?

Mam dwa iPhony. Drugi to SE 2020 w Orange i tutaj wszystko jest w porządku. Internet działa jak należy. Poczta również.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś jedną sieć na stałe czy masz może włączony wybór automatyczny?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatyczny wybór sieci mam włączony.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień karty sim pomiędzy tymi dwoma telefonami i sprawdź, czy t-mobile działa na se 2020, a orange na se 2016. Jeżeli w tym układzie obie karty sim będą działać, to obstawiałbym problem sprzętowy. 

 

Niewykluczone, że wystarczy włączyć/ wyłączyć telefon, wyjąć/ włożyć kartę sim i inne takie tam podstawowe kwestie :) młotkiem bym nie uderzał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ladek22 napisał(-a):

Problem tkwi w tym, że przebywam teraz w Siedlcach blisko granicy z Białorusią?

Co do tego to nie sądzę - ostatnio przez tydzień przebywałem w Białowieży, czyli jakiś ~1km od granicy, i nic takiego nie miało miejsca. Sieć Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, XoneX napisał(-a):

Zamień karty sim pomiędzy tymi dwoma telefonami i sprawdź, czy t-mobile działa na se 2020, a orange na se 2016. Jeżeli w tym układzie obie karty sim będą działać, to obstawiałbym problem sprzętowy. 

 

Niewykluczone, że wystarczy włączyć/ wyłączyć telefon, wyjąć/ włożyć kartę sim i inne takie tam podstawowe kwestie :) młotkiem bym nie uderzał. 


Wyłączałem telefon i nic to nie dało. Spróbuje zamienić karty SIM, ale dopiero wieczorem, bo nie mam igły do wysuwania tacki.

 

@meinard To by sugerowało emeryturę starego iPhone :(  Uwielbiam ten telefon ze względu na mały rozmiar.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zerowanie ustawień sieciowych na początek - jak to nie pomoże to zobacz czy wtedy gdy nie masz internetu masz sieć Play czy jakąś inna w roamingu - wtedy internet najczęściej nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Skoro to T-Mobile, to może problem jest w tej usłudze:

https://gsmonline.pl/artykuly/roaming-przy-granicy-jak-wylaczyc

 

Może spróbuj wybrać ręcznie sieć T-Mobile na stałe, zamiast automatycznego wyboru sieci.


Pomogło, post zamieszczam z iPhonea w T-mobile :)

 

Dzięki serdeczne!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ladek22 napisał(-a):

Automatyczny wybór sieci mam włączony.

No to przecież miałem na myśli, że jak automatyczny to trzeba to wyłączyć i wybrać sieć manualnie. Było raczej proste do wydedukowania z mojego postu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DawPi napisał(-a):

No to przecież miałem na myśli, że jak automatyczny to trzeba to wyłączyć i wybrać sieć manualnie. Było raczej proste do wydedukowania z mojego postu.

Racja! Wyłączyłem suwak automatycznego wyszukiwania sieci, ale długo trwało wczytywanie i z braku cierpliwości i czasu, bo byłem w pracy, wyszedłem z ustawień. Potem wieczorem postanowiłem poczekać dłuższy czas i zaznaczyć T-mobile. Mogłem faktycznie wcześniej uporać się z problemem.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał o jakość wyświetlacza , płynności działania,  ani jakości zdjęć bo wszędzie o tym mówią , i potwierdzam,  ale 3 rzeczy były dla mnie dodatkowym bonusem którego nie spodziewałem z porownaniu do poprzednich smartfonòw :

1- mając 2 karty SIM , i ustawiając dany komórkowe na SIM1 , to podczas rozmowy z SIM2 nie było możliwości korzystania z internetu , obecnie jest 

2- lepsza jakość audio podczas korzystania z łącza bluetooth 

3- korzystając AA w aucie , nie miałem możliwości wyboru z której karty mam dzwonić,zawsze wybrał SIM1 pomimo że mam ustawione żebyzawsze pytał przed połączeniem, obecnie mam 👍🏼

 

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od premiery. Świetna jakość wykonania, lżejszy niż poprzednik, lepiej układa się w dłoni.
Szybkość - petarda.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A migracja z czego?

Mam teraz IP12pro i przejście na niego było kłopotliwe.

Tel zły nie jest jeszcze, ale jak pomyślę że 3 generacje już przeleciały… Pasuje mi moment żeby kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.