Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy są nowiutkie, później zaczyna być widać, uważam że warto dopłacić za trochę cyferek 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Matti napisał(-a):

Jest różnica: lepszy procesor i więcej ramu, ja za 14 zapłaciłem 3989.

procek ten sam, w pro jest inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, XoneX napisał(-a):

procek ten sam, w pro jest inny. 

Czytałem ze w 14 jest 5 rdzeni a w 13 rzekomo 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos cyferek w iPhone - ostatnio, nieco z przymusu, musiałem korzystać przez kilkanaście dni z iPhone SE 2020 i jeżeli chodzi o szybkość działania, to (mimo iż jestem team Android;-) ) złego słowa nie mogę powiedzieć. Więc w przypadku 13 vs 14 jestem przekonany, że różnicy, nawet bardziej wymagający użytkownicy, nie zauważą (pomijając funkcje zarezerwowane tylko dla nowszego modelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje 13 mini od jakis kilku miesiecy. Wczesniej byl SE- tez fajny

Jedyny minus -3 jaki dostrzegam to brak przycisku do linii papilarnych.

cala reszta( czyt. ergonomia uzytkowania) - super.

glownym wyznacznikiem byl rozmiar- telefon mial byc mniejszy od wiaty przystankowej 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla mnie tez rozmiar był głównym wyznacznikiem. 14 się załapała, plus już nie 😁 Żonie nie przeszkadza, ale kobiety maja inna percepcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem 13 mini,ale niby bardzo słabą baterie ma.Dlatego wziàłem zwykłą 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2023 o 22:23, Piter80 napisał(-a):

Zdecydowałem się na iphone 13.I wszystko niby ok.Tylko nie mogę połączyć go ze swoim fenixem 6 pro.Nawet jak już się połączy to co chwile się rozłącza.

Ale co znaczy, że się rozłącza?

Instalujesz Garmin Express i tam synchronizujesz zegarek i jego dane z tel. to chyba wszystko co trzeba zrobić. Po aktywności znowu synchronizujesz lub ustawiasz na auto.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem.Pół roku z samsungiem działało a z iphonem nie chce.musze wyłączyć zegarek i odinstalowac apke z iphona i od nowa zainstalowac i wtedy jakiś czas działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Piter80 napisał(-a):

Też chciałem 13 mini,ale niby bardzo słabą baterie ma.Dlatego wziàłem zwykłą 13.

Najlepsza bateria jest w 14 plus, dwa razy taka jak w 14 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe smartfonowe lata mam japkofony… szukam teraz dreszczyk’a emocji i zapytam… czy jest jakiś telefon który naprawdę polecacie, używam go jako narzędzie pracy… rozrywka no wszystko robię z telefonu tak w skrócie, zależy mi bardzo na super zdjęciach i płynnym działaniu, nie pogardzę też dobrą baterią. 
Teraz siedzę na 11 pro max… a przesiadkę widzę na 14pm, czy może coś innego? 
Jakie są wasze opinie i przemyślenia👀

 

Edytowane przez Londek
Polska trudna języka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Londek napisał(-a):

szukam teraz dreszczyk’a emocji i zapytam…

A już myślałem, że ten dreszczyk emocji ma polegać na przesiadce na Androida 😄

 

Poczekaj na nowego iPhona 15. Albo kupisz tego nowego, albo stanieje 14 i weźmiesz 14 😉 A premiera już niedługo więc warto poczekać kilka dni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, mariusz9a said:

A już myślałem, że ten dreszczyk emocji ma polegać na przesiadce na Androida 😄

Może źle to napisałem… 14pm to teraźniejszy plan… ale może coś innego? 
15 nie chrupnę tak od razu… za każdym razem miałem problemu po kupieniu najnowszego modelu zaraz po wypuszczeniu na rynek. 
 

No i chciałbym to zrobić w tym tygodniu… bo mnie nosi 🤣

Edytowane przez Londek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Londek napisał(-a):

Całe smartfonowe lata mam japkofony… szukam teraz dreszczyk’a emocji

jeśli do tej pory były same "jabłuszka", to przesiadka na androidowe "potwory" na wypasie - na pewno pobudzą emocje ;)

U mnie głównie negatywne :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Osmodeusz said:

U mnie głównie negatywne :D


Pierwszy kubeł zimnej wody poszedł 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kubeł zimnej wody poszedł

eeee.... no co Ty :-)
popatrz na Moto Edge 40 Pro albo Samsunga S23 (wersja do wyboru;-) ) - będzie inaczej niż na ios, ale czy gorzej, to nie wiem.
Mówię to jako androidowiec, który 3 raz próbuje dłużej posiedzieć na ios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Londek napisał(-a):

Pierwszy kubeł zimnej wody poszedł 🤣

Kiedyś jedynie Blackberry, potem już iPhone - ale też w domu wszystko pod iOS,  przesiadka nawet na chwilę, na sprzęt z Androidem… mnie osobiście wku… - frustruje 😜🤭😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki teraz telefon ma najlepszy aparat? Od 10 lat w ogole nie interesuję się smartfonami a pasuje coś zmienić bo ekran pękł


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, plszcto said:

będzie inaczej niż na ios, ale czy gorzej, to nie wiem.


I o to loto… chciałbym poznać wrażenia osób które przesiadły się w jedną czy drugą stronę, za i przeciw No i jaki sprzęt wybrać teraz. 
 

13 minutes ago, Osmodeusz said:

Kiedyś jedynie Blackberry

Miałem i bardzo dobrze wspominam👍🏻

 

13 minutes ago, Osmodeusz said:

ale też w domu wszystko pod iOS

 

Mam jeszcze makbuka, ale nie odpalam go od czasu kiedy mam pro maxa, wielkość wyświetlacza wystarcza mi do wszystkich potrzebnych mi operacj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Londek napisał(-a):

Całe smartfonowe lata mam japkofony… szukam teraz dreszczyk’a emocji i zapytam… czy jest jakiś telefon który naprawdę polecacie, używam go jako narzędzie pracy… rozrywka no wszystko robię z telefonu tak w skrócie, zależy mi bardzo na super zdjęciach i płynnym działaniu, nie pogardzę też dobrą baterią. 
Teraz siedzę na 11 pro max… a przesiadkę widzę na 14pm, czy może coś innego? 
Jakie są wasze opinie i przemyślenia👀

 

Jako bezpieczny wybór mogę polecić serię s23 od Samsunga - a tu jak kto woli. Mam plusa i nie mogę narzekać.  Zwłaszcza bateria jest jego mocną stroną. 

 

Ale jak siedzisz na jabłkofonie to nie wiem, jak zareagujesz na tę zmianę 😉😇

 

Aha, wkrótce pojawi się Android 14 i One Ui 6.0, które ma wyglądać bardzo fajnie. Zobaczymy.

 

PS. 

Niedawno kupiłem mamie Motorole Neo 30 Edge, taką fioletową (jej stary Xiaomi poległ był, więc na szybko kupiłem jej tę Motkę - prezent urodzinowy przyspieszy się o miesiąc). Generalnie fajny i zgrabny telefon, tylko miałem wrażenie, że bateria niknie w oczach. W sumie ona nie jest zła, ale orzy s23+ wypada słabo. Ach, no i denerwuje mnie ten układ klawiszy w Motce (cofnij po lewej). 

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, piku said:

Ale jak siedzisz na jabłkofonie to nie wiem, jak zareagujesz na tę zmianę 😉😇


Jak ja bym chciał usłyszeć kto się przesiadł i opowiedział plusy i minusy… u mnie w firmie dosłownie połowa to andro a druga połowa to io, każdy zacnie broni swego👀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Londek said:

Całe smartfonowe lata mam japkofony… szukam teraz dreszczyk’a emocji i zapytam… czy jest jakiś telefon który naprawdę polecacie, używam go jako narzędzie pracy… rozrywka no wszystko robię z telefonu tak w skrócie, zależy mi bardzo na super zdjęciach i płynnym działaniu, nie pogardzę też dobrą baterią. 

S23 od Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Londek napisał(-a):


Jak ja bym chciał usłyszeć kto się przesiadł i opowiedział plusy i minusy… u mnie w firmie dosłownie połowa to andro a druga połowa to io, każdy zacnie broni swego👀

Klasyka. Sam przez lata odszczekiwałem się ajfoniarzom i fanom MacBooków 😀 

Aż kiedyś dzwoni do mnie kumpel i mówi: zgadnij jaki mam telefon? A ja: pewnie jakiegoś iPhone'a? A on: Galaxy s10e 😇

 

PS.

A w tym roku były momenty, że mnie kusiła 14 lub 14pro (żeby spróbować) i mimo wszystko dalej kusi Air, ale 15'. 

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrystusie Panie… to ja idę czy ja nie idę 🤣

Dodam że tylko duży ekran, dlatego pro max od japka, u mnie wszystko jak do tej pory oki, ale bateria jest już na 87% i trochę mnie to irytuje już… niby tak mało ubyło, a tak dużo to znaczy w realnym życiu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.