Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

To rezerwa chodu raczej jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej. To jest rezerwa chodu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na 100% Do głębokościomierza to bakteryjka chyba potrzebna, co? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa bo to są godziny. A ja myślałem że metry.

Tak czy inaczej szpetnie to wygląda, rozwala symetrię i tak już zaśmieconej tarczy. Szkoda, że nie zastosowali jakiegoś innego sposobu sprawdzenia.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwala symetrię i tak już zaśmieconej tarczy.

 

Rozwala symetrię tarczy? Wszystkie Twoje zegary maja gładkie tarcze, tylko z indeksami, bez loga, napisów czy nawet daty? Bo przecież data przeważnie też rozwala symetrię tarczy...

 

Mnie Satiriony średnio się podobają, ale nie widzę, aby tam była jakoś nadzwyczajnie zaśmiecona tacza.

 

BTW: Tu masz inne rozwiązanie:

sel06001h-5.jpg

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwala symetrię tarczy? Wszystkie Twoje zegary maja gładkie tarcze, tylko z indeksami, bez loga, napisów czy nawet daty? Bo przecież data przeważnie też rozwala symetrię tarczy...

 

Mnie Satiriony średnio się podobają, ale nie widzę, aby tam była jakoś nadzwyczajnie zaśmiecona tacza.

 

BTW: Tu masz inne rozwiązanie:

 

 

Data jest z reguły jakoś wkomponowana w tarczę, ten wskaźnik jest tam dowieszony ni z gruchy ni z pietruchy. To drugie rozwiązanie lepsze.

Moim zdaniem oczywiście, nie trzeba się tak gorączkować, chyba wolno wyrazić opinię?  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały urok orientów w rezerwie - to je wyróżnia i czyni nietuzinkowymi w tłumie. Poza tym to bardzo przydatna rzecz trudno osiągalna w tym przedziale cenowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby projektant chciał zachować symetrię, to by zachował, a zachowanie symetrii nie jest warunkiem koniecznym ładnej i czytelnej tarczy. Twoja krytyka jest zupełnie nonsensowna, bo każdy ma swój własny gust. A data rzadko kiedy jest w komponowana w tarczę, najczęściej jest to po prostu dziura (czasami z ramką) w prawej połowie tarczy i tyle. Często nawet nie wymusza modyfikacji indeksów.

A co do symetrii, to jest to rzecz gustu, a więc sprawa nieobiektywna. Jeden jest fanem maksymalnej symetrii, a ktoś inny wywali ze 20 czy 30k euro, żeby kupić coś takiego:

Audemars%20Piguet%20MILLENARY%2026145OR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego jestem bardziej niż zadowolony...wreszcie spełniłem zegarkowe marzenie z młodości...kiedyś takie nosili cinkciarze pod Pewex-em ... :Dpost-94065-0-50469300-1484648614_thumb.jpg

Edytowane przez High-Castle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby projektant chciał zachować symetrię, to by zachował, a zachowanie symetrii nie jest warunkiem koniecznym ładnej i czytelnej tarczy. Twoja krytyka jest zupełnie nonsensowna, bo każdy ma swój własny gust. A data rzadko kiedy jest w komponowana w tarczę, najczęściej jest to po prostu dziura (czasami z ramką) w prawej połowie tarczy i tyle. Często nawet nie wymusza modyfikacji indeksów.

A co do symetrii, to jest to rzecz gustu, a więc sprawa nieobiektywna. Jeden jest fanem maksymalnej symetrii, a ktoś inny wywali ze 20 czy 30k euro, żeby kupić coś takiego:

 

Nie wiem czego chciał projektant i czym się kierował, IMO stworzył coś równie pięknego i nietuzinkowego jak zbiorniki z podtlenkiem azotu przyheftowane na teownikach do burty ferrari testarossa. Moja krytyka nie jest nonsensowna, jest moja - z założenia zatem jest nieobiektywna, wyraża jedynie moje odczucia i mój gust.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego chciał projektant i czym się kierował, IMO stworzył coś równie pięknego i nietuzinkowego jak zbiorniki z podtlenkiem azotu przyheftowane na teownikach do burty ferrari testarossa. Moja krytyka nie jest nonsensowna, jest moja - z założenia zatem jest nieobiektywna, wyraża jedynie moje odczucia i mój gust.

Tak jak już było wspomniane... o gustach się nie dyskutuje... dla mnie np. to najlepsza rzesz w tym zegarku... dla innych okropność... na tym polega piękno świata... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki cudak ze stajni Seiko.

post-59414-0-07636000-1484683038_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Podalbys dokładną nazwę modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko Brightz SDGA 003


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świeżutki zakup i zarazem mój pierwszy automat :)

Gratuluje niech się nosi

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-ink czy LCD?

Active matrix EPD

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Aha,tzn e-ink z dopalacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.