Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od niego uzależniony... obejrzałem go po raz 56... To się już leczy...

https://www.youtube.com/watch?v=H6jiTXVxOAk


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniol po Maklakiewiczu w awatarze można się było tego spodziewać.

Co dziwne trafiłem ostatnio kilka razy, co prawda w późnych godzinach nocnych na hydrozagadkę w telewizji.

 

Ja dzisiaj przy śniadaniu również w telewizji obejrzałem "Urok wszeteczny". Postać hrabiego jakby trochę przerysowana, ale Zapasiewicz jak zwykle doskonały.

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Maklakiewicz... to jest Doktor Plama... bezwzględnie inteligentny  ( lub tez intiligientny)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrkówki kąpał w szampanie... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starych polskich filmów najbardziej lubię "Naprawdę wczoraj" z 1963r. z Łapickim i Tyszkiewicz na podstawie powieści Tyrmanda, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu obejrzeć Thora (w piątek na tvn był). Cóż... zbyt bajkowy jak dla mnie. Nie podobał mi się w ogóle. Taki mdły i nic ciekawego. Chociaż Loki jest śliczniutki <3  

 

Seriale... skończyłam Orphan Black. Żaden serial mnie tak nie wciągnął w tym roku. Żaden. Polecam jeśli ktoś lubi intrygi, science fiction, naukę, genetykę, zaskakujące zwroty akcji i dobry serial na wieczór.

 

Opis (niezbyt ciekawy niestety) - http://www.filmweb.pl/serial/Orphan+Black-2013-659116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz kolejny obejrzałem przezajefany film - Para na życie! Polecam przyszłym rodzicom!!!!!!! Uwielbiam ten film


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem ostatnio tutaj polecany film "Joe" i muszę przyznać, że bardzo ciekawe i wciągające kino, dzięki Kosma za polecenie ;)

 

A tak poza tym, to odświeżyłem sobie "Into the Wild" oraz "Forrest Gump"

 

Ze starszych produkcji "The Prize", w roli głównej Paul Newman, lekkie kino z pięknymi kobietami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak odczucia po " Into the Wild " ? Jestem też ciekaw opinii innych forumowiczów :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak odczucia po " Into the Wild " ? Jestem też ciekaw opinii innych forumowiczów :)

Świetny film,widzialem kilka razy...i zawsze chetnie zobaczę kolejny raz....ale wprowadza mnie w smutny nastrój,zmusza do przemyśleń nad sensem egzystencji w dzisiejszym swiecie, to taki dodatni minus jak mawiał klasyk....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznym marudą filmowym, mało filmów mi się podoba. Forest Gump, Zielona Mila, Nazywam się Khan ( nie jestem pewien poprawności słowa Khan ) Ostatnio, zupełnie przypadkowo obejrzałem Pogoda na jutro J Stuhra. Miło spędzone 1, 5 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak odczucia po " Into the Wild " ? Jestem też ciekaw opinii innych forumowiczów :)

 

Za każdym razem po obejrzeniu mam ochotę postąpić w podobny sposób co bohater ;)

Ten cały wyścig szczurów, konsumpcjonizm, a można inaczej, w zgodzie z naturą, na spokojnie.

Podoba mi się też "Boso przez świat", szczególnie odcinki na Karaibach, pokazywały jak można żyć, "Nic nie robią cały dzień" :lol:

Chciałbym przynajmniej przez jakiś czas doświadczyć tego, jak żyli nasi przodkowie.

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznym marudą filmowym, mało filmów mi się podoba. Forest Gump, Zielona Mila, Nazywam się Khan ( nie jestem pewien poprawności słowa Khan ) Ostatnio, zupełnie przypadkowo obejrzałem Pogoda na jutro J Stuhra. Miło spędzone 1, 5 godziny

Pilot czy Ty oglądasz filmy z Bollywoodu? Osobiście bardzo lubię spędzić 3,5  godz w świecie śpiewu i tańca :)

 

Za każdym razem po obejrzeniu mam ochotę postąpić w podobny sposób co bohater ;)

Ten cały wyścig szczurów, konsumpcjonizm, a można inaczej, w zgodzie z naturą, na spokojnie.

Podoba mi się też "Boso przez świat", szczególnie odcinki na Karaibach, pokazywały jak można żyć, "Nic nie robią cały dzień" :lol:

Chciałbym przynajmniej przez jakiś czas doświadczyć tego, jak żyli nasi przodkowie.

Hmmmm o ile dobrze pamiętam chłopak poszedł w świat bo chciał ukarać swoich rodziców - chyba za rozwód. Jakie na spokojnie i w zgodzie z naturą? Chłopaczek się przeliczył i przegrał z nieobliczalną nieprzewidywalną naturą! Miała przyjść wiosna ale ups się spóźniła o kilka tygodni, źle obliczone zapasy i sorry nie ma Cię. Osobiście nie podzielam zachwytów nad tym filmem.

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w swojej wypowiedzi wyszedłem poza ramy filmowe.

Na spokojnie, bo nie stresujesz się pracą, pieniędzmi, masz inne priorytety, a w zgodzie z naturą to chyba nie muszę tłumaczyć.

Coś w stylu zwiedzić świat stopem albo pobawić się w survival, myślę że każdego to trochę pociąga.

 

Nigdzie też nie napisałem, że popieram zachowanie bohatera w stosunku do najbliższych.

Zapasów żadnych nie gromadził, głównym problemem było zepsute mięso, które wystarczyłoby mu na spory okres czasu, zgodzę się z Tobą, że nie był odpowiednio przygotowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem nim zachwycony Krystianie,trochę splycasz:-) ,nie o rozwod chodzilo...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem nim zachwycony Krystianie,trochę splycasz:-) ,nie o rozwod chodzilo...

Możliwe że spłycam - nie mówię, że nie - film widziałem raz za namową przyjaciół, którzy byli zachwyceni tym filmem. Ale to dobrze, że się tak pięknie różnimy - jest ciekawiej :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Krystian,myślę że fenomen tego filmu polega na tym że ;): każdy facet by chciał przeżyć podobną? przygodę...rzucić wszystko w cholerę i na chwilę poczuć się wolnym....

Że drzemie w każdym z nas młody chłopak [bez względu na wiek] rządny wolności ,niczym nie skrępowanej możliwości stanowienia o własnym losie....

To że bohater [autentyczny ,to nie fikcja] jest tragiczny,ginie młodo, wcale nie oznacza że nie zaczerpnął z życia więcej niż nie jeden nestor.....

Wiemy też że jesteśmy maluczcy wobec przyrody nas otaczającej,i żadne srajfony,korporacje i inne duperele nie dadzą nam tego ...życia znaczy,prawdziwego ,czy jak tam ta "cholera " się nazywa ^_^

 

I chyba o to chodzi...

Ja jestem na TAK,a ty Kuba? B)

......przechodzi dalej......

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu skończyłam 4 sezon Gry o Tron i czekam na kolejny :)

 

Wczoraj obejrzałam nowy odcinek Downton Abbey - 5 sezon już. Odcinek jak dla mnie nieco mdły i nudny, ale pewnie się rozkręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "Wielki sen" przypomniałem sobie po ładnych kilku latach. Chyba żaden inny noir nie miał tak świetnych dialogów (współscenarzystą był William Faulkner) i aż tylu ładnych dziewczyn - dwie niegrzeczne córki generała, drobna przestępczyni, sprzedawczyni w księgarni, bibliotekarka, kierowca (kierowczyni?) taksówki. Piękności jak na standardy lat 40., ale i z dzisiejszego punktu widzenia pełne uroku. Humphrey musiał sie dobrze bawić kręcąc ten znakomity film. Choć wtedy był już z Lauren Bacall, którą skądinąd też świetnie zagrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "Wielki sen" przypomniałem sobie po ładnych kilku latach. Chyba żaden inny noir nie miał tak świetnych dialogów (współscenarzystą był William Faulkner) i aż tylu ładnych dziewczyn - dwie niegrzeczne córki generała, drobna przestępczyni, sprzedawczyni w księgarni, bibliotekarka, kierowca (kierowczyni?) taksówki. Piękności jak na standardy lat 40., ale i z dzisiejszego punktu widzenia pełne uroku. Humphrey musiał sie dobrze bawić kręcąc ten znakomity film. Choć wtedy był już z Lauren Bacall, którą skądinąd też świetnie zagrała.

 

Jeden z moich ulubionych noir razem z Sokołem Maltańskim :) 

Od razu przypomina mi się scena jak Lauren drapie się po kolanie ;) 

Co ciekawe pomimo że powieści Chandlera były świetnym materiałem na scenariusz to jedynie "Wielki sen" wyróżnia się na tle innych ekranizacji. 

 

polecam ten film, nie pamiętam ile razy go już oglądałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle "właśnie obejrzałem", ile zamierzam "właśnie obejrzeć" (który to już raz), jeden z moich najbardziej ulubionych filmów w historii kina... :)

10563096_620116464767908_410663751434080

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Hotel Budapest - genialny, ale i nie do końca normalny. Polecam!

..........lekko w klimacie Czterech pokoi  :ph34r:

Z pewnością wart obejrzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.