Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem "Lucy", ale podobno ma wiele wspólnego z "Jestem Bogiem", który jest całkiem niezły ;)

 

Z ostatnio obejrzanych:

- "Dom bardzo nawiedzony", parodia Paranormal Activity, kto ogłądał, to będzie miał niezły ubaw.

- "Kawa i papierosy", bardzo lubię taki rodzaj filmów, gdzie nie ma dynamicznej akcji, tylko kamera jest skupiona na najczęściej dwóch osobach. Na film składają się różne sytuacje, gdzie główną rolę odgrywa kawa i papierosy. Hipnotyzująca jest scena z Renee French, można patrzeć i patrzeć ;)

W podobnym stylu są "Opowieści z metra", "Noc na ziemi" oraz "Poza prawem".

- "Na skraju jutra", pozytywnie mnie zaskoczył, myślałem że będzie to kolejna "nawalanka" w amerykańskim stylu, ale fabuła na duży plus.

- "Pain & gain", ujdzie, ale najciekawsze, że jest on oparty na faktach. Można obejrzeć z nudów.

- "The Grand Budapest Hotel", super komedia w specyficznym stylu, zdecydowanie polecam.

 

 

Parę miesięcy temu obejrzałem 2 sezony serialu "Shameless" - robi wrażenie, naprawdę mocny serial i nie jest to sitcom 

 

Zabieram się za oglądanie, na razie przejrzałem pobieżnie i mnie przekonuje ;)

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miasto 44, już 2 godziny po filmie i nie mogę się otrząsnąć. Widziałem bardziej brutalne, bardziej efekciarskie, bardziej dramatyczne, ale nic bardziej wstrząsającego.

Wybieram się z narzeczoną w przyszly weekend....i jestem bardzo ciekaw tego filmu,bo tematyka bardzo mnie interesuje...

No i byłem wczoraj....

Pełen emocji czekalem na film ,bo i temat który mnie zywo interesuje,no i miejsce projekcji.-Warszawa.

Od 17.20 ,początek seansu,do 17.50 reklamy,póżniej następne 10 minut "kto sponsorował"..

Wreszcie o 18.00-film.

No i dawno tak się nie wku......znaczy zdenerwowałem

Panu reżyserowi coś się chyba pomylilo..

Brak jakiegokolwiek pomysłu na film,postaci bez wyrazu,efekty typu"bullet-time" zenujace.

Jedna z bohaterek przez caly film biega w szpilkach,ma pomalowane paznokcie.......

Jak sie ktos nie czuje na silach ,nie nie tyka tematu..

Ja rozumiem fascynacje rezysera grami na x-boxie czy programem "kto poślubi mojego syna",ale na litośc Boską ,to POWSTANIEWARSZAWSKIE ,a nie 'o d*pie Maryni'...

Muzyka,a raczej "wstawki muzyczne" dyskusyjne..

Tematyka filmu poważna ,a tu poza kilkoma scenami i 'ratujacym" film dzwiękiem-totalny gniot.

Serial "Czas Honoru-Powstanie" bije na głowę wypociny pana Komasy ,nie mówiac już o absolutnym dziele w tym temacie,a mianowicie filmie "Kanał' pana Wajdy.

Szczerze odradzam,szkoda czasu i pieniędzy.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam gniot i tyle...Jeżeli ktoś się choć trochę interesuje tą tematyką to film będzie bardzo rozczarowujący i po prostu słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wenus w futrze - polecam, to jest jakiś fenomen jak można tanio i małym nakładem osób zobić tak dobry film.

Rzeź tego samego reżysera też jest b. dobrym filmwem.


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet niezły, powiedzmy 6/10

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=O6Ttj9tXzCA

Wczoraj byłem w kinie i (nie pamiętając Twojej szóstki), dokładnie o takiej ocenie: 6/10, pomyślałem. Film zawsze warto obejrzeć dla samego Liama

 

Bardzo za to jestem ciekaw tego przedsięwzięcia:

http://www.filmweb.pl/news/Producent+"Infiltracji"+znajdzie+się+"W+kręgu+zła"-107615

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służby specjalne. Powiem szczerze, że liczyłem na więcej. Ciekawe teksty, fabuła interesująca ale d*py nie urwał. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie widział ,to musi :) ,doborowa obsada,super męskie kino przez duże "K"

Polecam

 

21054.jpg

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny film - również polecam, tym którzy jeszcze nie widzieli :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucy - pomysł ciekawy, wykonanie, a szczególnie koniec filmu słabe.

Bez litości - rozczarowanie. Sensacja, ale spodziewałem się więcej.

Służby specjalne - pierwsze 10 minut masakrycznie słabe, miałem wrażenie, że dźwięk dialogów niewyraźny, obejrzeć można, ale bez szału.

Bogowie - bardzo mi się podobało. Scenografia, oddanie klimatu tamtych lat, nie było słabo zagranej roli. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Band Society - serial o nastolatkach, którzy z różnych powodów trafiają do tego samego szpitala. Mimo, że jest zabawny to lecą naprawdę mądre teksty. Przyjemny serial, choć nieco smutny ze względu na te wszystkie chore dzieciaki.

 

Polecam Gotham (widziałam reklamę w TV, że na Universal Channel ma być). Naprawdę dobry serial kryminalny. Tak wieje Batmanem, ale serial zaczyna się od morderstwa rodziców Bruce'a, który jeszcze nawet nie wie kim będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Służby specjalne. Powiem szczerze, że liczyłem na więcej. Ciekawe teksty, fabuła interesująca ale d*py nie urwał. 

Zgadzam się z poprzednikiem, dziś miałem tą "przyjemność" zobaczyć ten film który jakoś specjalnie szału na mnie nie zrobił, liczyłem na więcej emocji, odnosiłem wrażanie przewidywalności scen.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych służb specjalnych i niewyraźnych dialogów to jest to problem praktycznie każdego polskiego filmu. Ja nie wiem co ci dźwiękowcy robią ale bardzo często mam problem ze zrozumieniem co mówią aktorzy jak jest coś głośniejszego w tle, ma się wrażenie jakby mamrotali pod nosem.

To niby taki "realizm" ma być...podobnie jak nagrywanie telefonem[patrz "Drogówka"]

I mnie to irytuje......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cook

"Donnie Brasco" to dla mnie ostatni (jak dotąd) wielki film z Alem Pacino i z jego wielką rolą. Choć wierzę, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa...

 

ja niestety w ostatnich tygodniach miałem bardzo mało czasu na filmy, ale dwa obejrzałem. I oba bardzo ciekawe!

- "Jak ojciec i syn" - piękny, japoński film. Niczego tu nie brakuje, niczego nie jest za dużo. Świetna rzecz!

- "Sugarland Express" - jestem fanem kina lat 70., ale wciąż dużo rzeczy mam do obejrzenia. "Sugarland..." dość nieoczekiwanie pozytywnie mnie zaskoczył. Dobre tempo, niezłe aktorstwo. Jak to jednak u Spielberga - ideologia filmu nieco drażni, jest też parę pęknięć w tym filmie. No i parę typowo Spielbergowskich chwytów - z pluszowym misiem rozjeżdżanym przez radiowóz na czele... Ale naprawdę warto obejrzeć to dla zdjęć Vilmosa Zsigmonda! A za efekty kaskaderskie odpowiadał Carey Loftin - gość, który w moim ulubionym filmie Spielberga kierował tym:

Duel1971_truck.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też (w końcu) obejrzałem dzisiaj film "Miasto 44". Chociaż żyję już na tym świecie od wielu, bardzo wielu filmów, nie widziałem jeszcze nigdy tak epickiej opowieści o sponsoringu. Nasuwa się niemal automatycznie refleksja - szczodrość sponsorów musiała chyba być umiarkowana, skoro trzeba było wymienić ich tak wielu, aby zebrać fundusze na film. A wrażenia po seansie? Cóż, z niecierpliwością czekam na wysokobudżetową, acz artystycznie ambitną opowieść reżysera Komasy o Smoku Wawelskim. Jestem pewien, że będzie ona odarta ze stereotypów i pokaże legendarnego bohatera w obiektywnym, współcześnie zasymilowanym wymiarze - na przykład jako jaszczurkę zwinkę. Przy wzajemnie przeplatających się fragmentach utworów Rubika, Modern Talking i Behemoth. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam oglądać Supernatural. To był błąd. Teraz do świąt z domu nie wyjdę, bo tylko serial będę oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj po raz drugi zresztą - "Pod Mocnym Aniołem" - ale odczucia mam wręcz przeciwne ilekroć oglądam ten film mam straszną ochotę się napić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja też oglądałem wczoraj :) i bardzo mi się podobał. Wyborne aktorstwo i przede wszystkim montaż, którego nie powstydziłby się Bob Fosse. Mieszane odczucia mam tylko do bardzo oszczędnie wykorzystanej, ale zdecydowanie nie w moim guście muzyki Mikołaja Trzaski. Co do mojej reakcji na film - nie piję raczej alkoholu, ale dużo mocniej trafił do mnie ten film niż np. skądinąd niezłe "Zostawić Las Vegas".

 

A w piątek obejrzałem sobie "Nierozłącznych" Cronenberga, rozbuchany wyraz fascynacji Freudyzmem. Film kiepsko zniósł próbę czasu, ale Jeremy Irons w podwójnej roli naprawdę znakomity. Jeden z granych przez niego braci nosi fajny zegarek - skojarzył mi się z Longinesem Conquestem, ale może gdzieś to sprawdzę.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka tematyka i dośc ostro pokazany problem alkoholizmu, więc sie lekko nie ogląda ale czy najgorszy. Nie gorszy niż reszta :)

ale ja nie o tym.

Wybrałem sie wczoraj na film o prof. Relidze, czyli "Bogowie" i powiem Wam, że zachwyty nic a nic nie przesadzone.

Kot wyborny, w niektórych scenach jakby sam ś.p Religa grał.

Znakomita historia o sile dążenia do celu i przeskakiwania nad permanentnie rzucanymi kłodami pod nogi. Również o poświęceniu.

Polecam - absolutny obowiązek kinomana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Lawstoranta (z mojej kolekcji DVD).

 

post-60300-0-91463300-1413229209_thumb.jpg

 

Właściwie nie ma się jak przyczepić do tego filmu ;)    Dla mnie to niedoceniona komedia quasi łotrzykowska.

Każda postać gra swoje i wnosi cenną rolę w rozwój akcji. Sama akcja pogodna i żartobliwa. To się po prostu miło ogląda. Do tego specyficzna ale charakterystyczna ścieżka dźwiękowa.

 

Buczkowski świetny, Wiśniewski o wiele lepszy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Doskonale dobrane role dla Pieczyńskiej i Mortki - i wiele dobrych ról drugoplanowych. Poszczególne epizody nie przejdą pewnie do historii popkultury ale mają swój wdzięk i zapamiętywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina i mogę polecić film Bogowie. Bardzo dobra rola Kota i film wciągający.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem "Chciwość" z Jeremym Ironsem, Simonem Bakerem (ten od Longinesa) i idealnie dobranym do roli Kevinem Spacey. Bardzo dobrze skonstruowany film. Żargon maklerski (co ciekawe - im wyżej w hierarchii firmy tym gorzej go rozumieją) tak wykorzystany, że nie utrudnia zrozumienia filmu. A konkluzje, cóż, niezbyt budujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogowie to naprawdę dobry film. Uważam, że Kot to dobry wybór do roli Religii. Naprawdę czuć było ducha tego lekarza.

 

Wiedziałam, że tak będzie. Wracam do domu i włączam Supernatural - Nie z tego świata. Ech nie mam życia już dopóki nie obejrzę wszystkich sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.