Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

"Interstellar"- długi i jednak nudny.

Zgadzam się niemal w całości. Może nie wyjątkowo nudny, ale nudnawy i bardzoooo długi.

W końcu wybrałem się na "Furię". Zrobił na mnie wrażenie.

AT vs. PO

Zgadzam się niemal w całości. Może nie wyjątkowo nudny, ale nudnawy i bardzoooo długi.

Wątek z dr.Mannem granym przez M.Damona ,mógłby dla mnie zostać spokojnie wyciety z filmu i nic by na tym film nie stracił .

Zegarki Hamiltona grają pierwszoplanowe role ;)

"Interstellar"- długi i jednak nudny.

A mi się nawet podobał, ale dłużyzny są, nie da się ukryć.

Matthew trochę przesadził, grał jak w teatrze. Za to Anne to zrównoważyła, bo nie grała wcale. :)

Scenariusz też się troszkę posypał, ale generalnie przyjemnie mi się oglądało, a chyba o to chodzi, prawda?

"Furia" nie jest dla każdego ;) . Za mało w niej szlachetności i nie ma akademii z wygłaszaniem poezji i podobnych kocopałów. Film zrobiony sprawnie. Widać, że ktoś sięgnął do źródeł i nie podkolorowywał. 

W scenie z szarżą Sherman-ów na Tygrysa i tak wyszło nad spodziewanie dobrze. Zwykle wypadało 6 za 1 i to pod warunkiem, że w środku nie siedział Michael Wittmann lub ktoś mu podobny.

Nie noszę zegarków do zegarmistrza, to takie staroświeckie. Psuję je sam...

Leo nie ma sobie rownych. Nie wiem jak mogl jeszcze nie zgarnac Oskara. Wszytskie jego filmy sa super ale mnie zatkalo jak go zobaczylem w Django. Majstesztyk!

Edited by maze123

Również i ja wróciłem przed chwilą z INTERSTELLAR i powiem tak: dyskusja o filmie u mnie w domu trwa do tej pory i jest bardzo zażarta co dobrze świadczy o filmie.

Po skończonym seansie nie wiedziałem co myśleć i nie chciałem wstać z fotela. Byłem w szoku.

Jednym słowem polecam choć jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że może to być film który może mieć bardzo skrajne opinie od zachwytu do krytyki (jak widać we wpisach powyżej).

Aaaa i do tego muzyka rewelacja! Koniecznie do oglądania w kinie a nie w domu.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Panaceum - bardzo dobry film. Zaczynał się tak sobie, ale jak się rozpędził to naprawdę fajnie się oglądało.

Sleepy Hollow - drugie sezon mnie wnerwia. Nic ciekawego się nie dzieje. Tylko postać Hawleya mi się podoba.

Arrow - 3 sezon jest jeszcze lepszy niż dwa poprzednie. Dwa ostatnie odcinki były mega!

Obywatel - polecam, może nie wybitne arcydzieło sztuki filmowej ale zmusza do refleksji, co polskim filmom rzadko się zdarza

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

,,Man of steel '' - Człowiek ze stali , kolejny film o Supermanie , nie słyszałem o tym filmie wcześniej , nie widziałem zajawek i miłe zaskoczenie , spędziłem przyjemnie 2 godziny , niemniej trzeba pamietać ,że to film Transformersopodobny więc nie każdemu podejdzie. Efekty specjalne rewelacja , widać że budżet tego filmu był pokaźny , skoro nawet drugoplanowe role grają takie tuzy jak Russell Crowe czy Kevin Costner .

Serce Lwa z 2013 - fiński.... polecam każdemu... rewelacja jakby nie było o tym co potrafi zdziałać miłość; nawet w sercu skina.

Edited by tombla

,,Man of steel '' - Człowiek ze stali , kolejny film o Supermanie , nie słyszałem o tym filmie wcześniej , nie widziałem zajawek i miłe zaskoczenie , spędziłem przyjemnie 2 godziny , niemniej trzeba pamietać ,że to film Transformersopodobny więc nie każdemu podejdzie. Efekty specjalne rewelacja , widać że budżet tego filmu był pokaźny , skoro nawet drugoplanowe role grają takie tuzy jak Russell Crowe czy Kevin Costner .

A ja się na tym filmie zawiodłem. Nudny, ciągnie się, bez tego czegoś. Zasnąłem na nim. Ogólnie Superman nie ma ostatnio szczęścia do filmów, bo poprzedni film tzn. "Superman Powrót" to też jedno wielkie rozczarowanie.

Właśnie wróciliśmy z madame z kina i dawno nie miałem takiego uczucia żalu, że pojawiły się już napisy końcowe... Tomasz Kot w filmie "Bogowie" i sam film są genialne!!!

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Dwa ciekawe filmy:

- "Małe dzieci" - fajnie sfilmowany familijny dramat, trochę ironii i pastiszu, trochę tragedii. No i wielki powrót Jackie'ego Earla Haley'a.

- "Mama" - Dolan do mnie jakoś dotąd nie przemawiał, ale ten film bardzo mnie wciągnął. Balansuje na granicy emocjonalnego kiczu, ale wszystko pozostaje pod reżyserską kontrolą. Do tego bardzo ciekawy format obrazu, zmuszający do koncentrowania się na emocjach bohaterów.

Edited by Edmund Exley

Dno i 10000 metrów mułu

W swoim gatunku, jak dla mnie 7/10 (z wyłączeniem sceny, jadącego na koniu Kobie (tu szympans) z dwoma karabinami M60 w łapach :lol: )

Only Fools Do Not Fear The Sea

To i ja odpowiem na pytanie, które sam zadałem - dla mnie najlepsze filmy Leo to "Wilk z Wall Street", "Infiltracja", "W sieci kłamstw", "Aviator", "Gangi Nowego Jorku" i "Chłopięcy świat".

A właśnie się zreflektowałem, że w dniu moich urodzin (12.11), 34 latka kończył ten oto młodzian:

yltA0PDoS_ZCqBPnhYAGRCjzbkF.jpeg

A dzisiaj 63 lata kończy z kolei Pani Beverly d'Angelo

t0n2xf.jpg

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Ja jeszcze Incepcję bym dodał!

I "Shutter Island"

Tapnięte z fona.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

I "Shutter Island"

Mnie jakoś nie przypadł do gustu. Może dlatego że po rozdmuchanej promocji spodziewałem się niewiadomoczego.... :)

Mnie jakoś nie przypadł do gustu. Może dlatego że po rozdmuchanej promocji spodziewałem się niewiadomoczego.... :)

A mnie "Incepcja " nie podeszła.....może przez wrodzony pragmatyzm? :P

Natomiast " "Shutter Island" był dziwnie mroczny...dobry.

Edited by cook

Pozdrawiam, Marek

ostanio Di Caprio podobał mi się w "Wielkim Gatsby"  zresztą jedna z lepiej zrobionych ekranizacji myślę że Scott Fitzgerald nie przewraca się w grobie