Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Czytałem o tym filmie. Gdzies na jakiejś platformie jest?

Disney+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak - już nie pamiętam :) tyle tego jest :) 

 

Polecam Machos Alfa na Netflixie :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Filmbox Premium HD właśnie leci Ghost writer, przed chwilą Pierce Brosnan nosił Panerai, niedługo założy GP Vintage 1945:

panerai-watch-worn-by-pierce-brosman-in-the-ghost-writer-2010-officine-panerai.jpgThe Ghost Writer - Publicity still of Olivia Williams & Pierce Brosnan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł
Baba jaga z Barcelony - film niestety niezbyt dobry. 6na10 i to naciągane.
Szkoda, bo prawdziwa historia, którą próbuje opisać, i ciekawa, i przytłaczająca na wiele sposobów.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny obejrzałem Janosika. I po raz kolejny ten szybki zegar. W filmie kilka czy kilkanaście sekund a na zegarze kilkanaście minut czy może to jakiś specyficzny zegar a ja źle widzę? Jak minutnik.

IMG_20230116_083905893_HDR.jpg

IMG_20230116_083949482_HDR.jpg

IMG_20230116_084106845_HDR~2.jpg

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2023 o 11:37, mandaryn44 napisał(-a):

No właśnie. Kiedyś czekało się na jakiś film czy serial a teraz jest tego za dużo.

Ja regularnie do kina chodzę, tak że też czekam na premiery , mieszkam w Wałbrzychu i jak mnie coś kopnie jadę do Wrocka do Imaxa 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenie, bo serial jest bardzo reklamowany ?. Co u mnie automatycznie wzbudza nieufność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odcinku ciężko coś powiedzieć, zobaczymy dalej, dobry aktor to nie powinno być źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2023 o 00:32, beniowski napisał(-a):

Disney+.

Jest coś jeszcze co byś polecił? 

Ja zdecydowałem, że to będzie mój ostatni miesiąc z D+ bo praktycznie nic tam nie ogladam.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, vvv napisał(-a):

Jest coś jeszcze co byś polecił? 

Ja zdecydowałem, że to będzie mój ostatni miesiąc z D+ bo praktycznie nic tam nie ogladam.

Generalnie Disney+ ma dość ubogą bibliotekę w porównaniu do takiego Netflixa czy HBO. Niemniej, ja ich trzymam, bo w ogóle nie mam tradycyjnej tv (oglądam tylko newsy i sport w otwartej tv), więc płacę za trzy platformy (Netflix, Amazon i D+, u mnie nie ma HBO). Jeśli ktoś jest fanem całego tego uniwersum Marvela czy Gwiezdnych Wojen, to od razu ma co oglądać. Ja nie cierpię s-f (choć Mandalorian jest ok i podobno Angor), więc duża część leży odłogiem. Jednak jak się poszuka, to można coś ciekawego znaleźć. Dodatkowo, mają tam często filmy zaraz po premierach kinowych, więc choćby i z tego względu, mając na uwadze jak drogie są bilety do kina, trzymanie tej platformy może mieć sens (z tym, że tam płaci się za rok, nie co miesiąc). Jest też spora biblioteka National Geographic.

 

Poniżej wrzucam co ja mam na liście (po angielsku, bo tak mi łatwiej), nie wiem czy to samo jest dostępne w Polsce:

 

 

 

1717673198_CleanShot2023-01-16at17_38_39.thumb.png.9f511b0cbb371bec9a7fca753a82d0ea.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vvv napisał(-a):

Jest coś jeszcze co byś polecił? 

Ja zdecydowałem, że to będzie mój ostatni miesiąc z D+ bo praktycznie nic tam nie ogladam.

Stary człowiek

The Bear

Hamilton - jeśli jesteś fanem musicali - dla mnie ten musiał najlepszą rzeczą jak widziałem w 2022 r. 

 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Solve napisał(-a):

Stary człowiek

The Bear

Hamilton - jeśli jesteś fanem musicali - dla mnie ten musiał najlepszą rzeczą jak widziałem w 2022 r. 

 

Racja - "Stary Człowiek" świetny - nie miałem na liście do zobaczenia, ale też polecam. The Bear - hmm, taki trochę rwany i nerwowy, ale dopiero zacząłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Generalnie Disney+ ma dość ubogą bibliotekę w porównaniu do takiego Netflixa czy HBO. Niemniej, ja ich trzymam, bo w ogóle nie mam tradycyjnej tv (oglądam tylko newsy i sport w otwartej tv), więc płacę za trzy platformy (Netflix, Amazon i D+, u mnie nie ma HBO). Jeśli ktoś jest fanem całego tego uniwersum Marvela czy Gwiezdnych Wojen, to od razu ma co oglądać. Ja nie cierpię s-f (choć Mandalorian jest ok i podobno Angor), więc duża część leży odłogiem. Jednak jak się poszuka, to można coś ciekawego znaleźć. Dodatkowo, mają tam często filmy zaraz po premierach kinowych, więc choćby i z tego względu, mając na uwadze jak drogie są bilety do kina, trzymanie tej platformy może mieć sens (z tym, że tam płaci się za rok, nie co miesiąc). Jest też spora biblioteka National Geographic.

 

Poniżej wrzucam co ja mam na liście (po angielsku, bo tak mi łatwiej), nie wiem czy to samo jest dostępne w Polsce:

 

Dzięki wielkie za listę! Dużą część widziałem co jest dobrym znakiem ;) bo mamy podobne upodobania. Problem jaki mam z dużo z tych produkcji widziałem na innych platformach, w kinie lub w TV.

Ja mam D+, Netflixa, HBO i kablówkę. Przez to stwierdziłem, że z jednego zrezygnuję i po roku wypadło na D+. Może za jakiś czas wrócę jak wpadnie coś interesującego na platformę. Druga sprawa to interfejs, na Netflixie dużo łatwiej wyszukuje interesujące produkcje. 

Wczoraj zobaczyłem The Menu 

Dzisiaj może uda mi się zacząć Starego Człowieka. 

 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, vvv napisał(-a):

 

Dzięki wielkie za listę! Dużą część widziałem co jest dobrym znakiem ;) bo mamy podobne upodobania. Problem jaki mam z dużo z tych produkcji widziałem na innych platformach, w kinie lub w TV.

Ja mam D+, Netflixa, HBO i kablówkę. Przez to stwierdziłem, że z jednego zrezygnuję i po roku wypadło na D+. Może za jakiś czas wrócę jak wpadnie coś interesującego na platformę. Druga sprawa to interfejs, na Netflixie dużo łatwiej wyszukuje interesujące produkcje. 

Wczoraj zobaczyłem The Menu 

Dzisiaj może uda mi się zacząć Starego Człowieka. 

 

 

Netflix jest przede wszystkim za drogi w stosunki do tego co oferuje. Ja go trzymam bardziej z przyzwyczajenia. Bardzo nie lubię tego, że w Netflixie nigdy nie widzę pełnej biblioteki, tylko głupi algorytm ma myśleć za mnie. Ja jestem człowiekiem starej daty i sam wiem czego szukam i chciałbym po prostu widzieć całą bibliotekę od A do Z. Czasami przez przypadek trafiam na coś ciekawego, ale pewnie i tak sporo rzeczy mnie omija.  

 

Właśnie zacząłem The Chippendales na D+ - świetny serial.

 

To jeszcze polecę po edycji Deep State na D+.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj obejrzałem "Balladę o Busterze Scruggsie" Braci Coen.

Aktorzy rewelacyjni wszyscy bez wyjątku. Świetne kostiumy, zdjęcia, historie, które z początku nudzą, a później się świetnie rozwijają, sporo czarnego humoru i doskonała rola Toma Waitsa.

Film składa się z 6 części, każda przedstawia inną historię.

7,5 - 8/10

Polecam.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie tematyka łodzi podwodnych. Po obejrzeniu Orzeł- ostatni patrol, czas powtórzyć inne dużo lepsze produkcje.

Zacznę od chyba najlepszego filmu z tego gatunku czyli:

 

- Das boot (1981) jest wersja 3h:30minut, dodatkowo serial gdzie jest ponad 5 godzin świetnego kina.

- Polowanie na czerwony październik

- K-19

- Karmazynowy przypływ

- U-571

- Orzeł. (polski film z lat 50'tych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, colector napisał(-a):

Naszła mnie tematyka łodzi podwodnych. Po obejrzeniu Orzeł- ostatni patrol, czas powtórzyć inne dużo lepsze produkcje.

Zacznę od chyba najlepszego filmu z tego gatunku czyli:

 

- Das boot (1981) jest wersja 3h:30minut, dodatkowo serial gdzie jest ponad 5 godzin świetnego kina.

- Polowanie na czerwony październik

- K-19

- Karmazynowy przypływ

- U-571

- Orzeł. (polski film z lat 50'tych)

W tym klimacie oglądałem jeszcze "Kursk" o okręcie K-141.

A chociaż lubię R. Crowe-a to dopiero dzisiaj zaliczyłem film "Nieobliczalny".

Troszkę mi się przypomniał "Spis Drani".  

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2023 o 14:50, Autor1984 napisał(-a):

A ja wczoraj obejrzałem "Balladę o Busterze Scruggsie" Braci Coen.

Aktorzy rewelacyjni wszyscy bez wyjątku. Świetne kostiumy, zdjęcia, historie, które z początku nudzą, a później się świetnie rozwijają, sporo czarnego humoru i doskonała rola Toma Waitsa.

Film składa się z 6 części, każda przedstawia inną historię.

7,5 - 8/10

Polecam.

Potwierdzam bardzo dobry film. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę specyficzny klimat filmów braci Coen ale komu podobało się Fargo może śmiało oglądać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kingcrimson napisał(-a):

Potwierdzam bardzo dobry film. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę specyficzny klimat filmów braci Coen ale komu podobało się Fargo może śmiało oglądać 🙂

Dokładnie :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.