Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Jeśli chodzi o Grawitację to bardzo fajne zdjęcia ale fabuła... Dajcie spokój... 

Adrian

a Sandra Bullock nominowana jako najlepsz aktorka? no pleese... pół filmu tylko krzyczy "o maj god! o maj god!" ale jeśli chodzi o efekty specjalne/ zdjęcia to 10/10. Ja co prawda nie oglądałem w kinie ale udało mi się zdobyć film w 1080p, a że w sypialni mam projektor...

Na duży plus za to Kapitan Philips, naprawdę fajny film.

Jeśli chodzi o Grawitację to bardzo fajne zdjęcia ale fabuła... Dajcie spokój...

Ja czekam na drugą część Prometeusza :)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Właśnie wróciłem z "Pod Mocnym Aniołem". Uważam, że zapowiedzi i trailery mocno skrzywdziły ten film - na sali pełno było gówniarzy i idiotów, którzy przyszli się pośmiać z przekleństw i melanży. Sam film może nie najwybitniejszy, ale ciekawy i warty obejrzenia.

Wczoraj obejrzałem komedię Millerowie, całe szczęście że tylko na komputerze, a i to strata czasu.

Myślałem że jak gra Jennifer Aniston, to może być jako tako. Nawet nie zachwyciła swoimi pośladkami jako striptizerka. Fabuła przewidywalna, totalna płycizna, żadnej wartości, mało śmieszna. To nie jest dla mnie nawet komedia z typu tych głupich, ale śmiesznych na których można się zresetować. Gorąco nie polecam

Edited by biedronsky

Dwa filmy zaliczone podczas mroźnego wekeendu i obydwa polecam: POLOWANIE i KONESER, obydwa bardzo fajne, ten drugi trochę bardziej:) świetna rola Geofreya Rusha, fajne dialogi, fajne zdjęcia, wciągający i z niezłym zakończeniem, polecam wszystkim! "Polowanie" również dobry film (duńska produkcja), pokazuje jak głupie kłamstwo (a może to nie było kłamstwo?) może komuś zrujnować życie, albo przynajmniej nieźle namieszać w życiu,,,, ktoś widział któryś film?

Pewnie będzie taki sam gniot jak pierwsza część :-(

Aż taka zła ta jedynka nie była (wiadomo alien to nie był), ale patrząc na to ile i jakie sc-fi wychodzi w ostatnich latach, to byłbym nawet w stanie powiedzieć, że Prometeusz wypadł nieźle...

"Nicholas Nickleby" - prosta w sumie, familijna rzecz z paroma świetnymi angielskimi aktorami. A zarazem, moim zdaniem, wzorowa Dickensowska adaptacja, lepiej oddająca ducha jego prozy niż zrealizowane kilka lat później "chłodne" filmy Polańskiego i Newella. Aha, no i "Bilardzistę" wreszcie obejrzałem - "wreszcie" bo jako dziecko byłem fanem Paula Newmana, w czasach, gdy TVP1 prezentowała jego filmy w piątki o 20:10. Tu Newman jest ok, ale George C. Scott i Jackie Gleason kradną mu show :)

Edited by Edmund Exley

Aż taka zła ta jedynka nie była (wiadomo alien to nie był), ale patrząc na to ile i jakie sc-fi wychodzi w ostatnich latach, to byłbym nawet w stanie powiedzieć, że Prometeusz wypadł nieźle...

No niestety była aż taka zła, może zbyt wiele sobie obiecywałem po zapowiedziach.

Sierpień w hrabstwie Osage.

Mistrzowska obsada z Meryl Streep która poszła po bandzie.

Szedłem lekko niechętnie bo nic innego dziś w kinach nie znalazłem i zaskoczyło mnie mega pozytywnie.

Kawał dobrego inteligentnego kina z nutką czarnego humoru.

Polecam wszystkim!!

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Last Vegas - można popaczeć, d*py nie urywa.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Only Fools Do Not Fear The Sea

Wczoraj obejrzałem Grawitacje  no cóż widoki za***iste, techniczne  doskonały ,chyba najlepsze efekty jakie do tej pory widziałem w 3D

ale to taki naciągany dramat osadzony w kosmosie 

cała fabuła jest absurdalna i z góry możemy sie domyślić zakończenia.

Aby poczuć moc scen film obowiązkowo trzeba obejrzeć w 3D , momentami miałem wrażenie ,że dostane w głowę elementami rozpadąjacej się stacji kosmicznej :P

Właśnie oglądam na AXN serial Bessona - No Limit , zaczął się 22:55...  w ciągu godziny po raz czwarty są reklamy.

A sam serial taki sobie.

Edited by zeRo_Six

AT vs. PO

Bo seriale ściąga się z internetu bez reklam i ogląda w spokoju.

Najlepiej jak już jest cały sezon to nie trzeba czekać tydzień albo więcej na następny odcinek.

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

To pierwszy odcinek, więc chciałem rzucić okiem. W sumie końcówka poprawiła ogólne wrażenia :)

Zobaczymy.. :)

AT vs. PO

A za mną męczarnie z "Nimfomanką" von Triera. Z całego filmu najlepsze zakończenie, ale nie jestem pewny, czy na te kilkadziesiąt sekund warto czekać 4 godziny. Na plus jeszcze scena z Umą Thurman.

Kapitan Phillips - dobre dobre, kierownik piratów podobał mi się najbardziej.

Thor : Mroczny świat - lubię takie bajki od czasu do czasu, pierwsza część lepsza, ogólnie bez szału.

Only Fools Do Not Fear The Sea

A za mną męczarnie z "Nimfomanką" von Triera. Z całego filmu najlepsze zakończenie, ale nie jestem pewny, czy na te kilkadziesiąt sekund warto czekać 4 godziny. Na plus jeszcze scena z Umą Thurman.

4 godziny to jest juz calosc?

Myślę, że to murowany kandydat do Oscara w kilkunastu kategoriach m.in. film roku, najlepszy aktor i aktorka, efekty specjalne i jeszcze kilka by się znalazło - Titanicu drżyj!

Że komuś się chce napisać taki scenariusz, że komuś się chce kasę na to uzbierać i wydać a na końcu że komuś się chce w czymś takim zagrać - no ale w końcu jakaś ilość ludzi się skusi aby to zobaczyć! Masakra jednym słowem!

Thor Mroczny Świat - jak wspomniał Kosma - fajna bajeczka, jedynka zdecydowanie lepsza!

Ktoś był na nowym Robocopie?

Krystian "KriSu"

W ostatnich dniach:

- "Moon" - inteligentne sci-fi z doskonałą muzyką Clinta Mansella,

- "Mały Cezar" - jeden z pierwszych klasyków filmu gangsterskiego, dziś torchę banalny, ale znać trzeba. W roli głownej Edward G. Robinson,

- "Niewidzialny człowiek" - mam słabość do starych Universali, a w tym grał (nota bene przez prawie cały czas niewidzialny) Claude Rains, którego bardzo lubię.

Guest AdamB

Homefront całkiem fajny, takie luźne kino na niedzielną nudę.