Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

"Transcendencja", wlasnie wyszedlem z kina. Daje do myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniałem sobie ten filmik z A. Delonem - klasyk:

http://www.filmweb.pl/film/W+kręgu+zła-1970-37243

 

Bardzo lubię ten film, choć Delon to tam akurat najmniej ciekawy aktor. Bo są Bourvil, Montand i Volonte!

 

A ja zobaczyłem "Artystę i modelkę" Fernando Trueby. Miejscami nieco pretensjonalny, ale jednak godny uwagi. No i piękne ujęcia kobiecego ciała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zaliczyłem ,,American Hustle'' . Uwielbiam Bale'a od czasów ,,Mechanika'' , lubię Coopera , Amy Adams ale jak dla mnie system rozwaliła Jennifer Lawrence , co ta dziewczyna tam wyprawia :D Polecam też 5 minutowy epizod z de Niro w roli , a jakże ,,człowieka mafii '' , wystarczy jedno jego wnikliwe spojrzenie a ciary po plecach chodzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "remanenty", ale z zupełnie innej szufladki niż dwie poprzednie propozycje:

 

 

oraz mój BARDZO, BARDZO ULUBIONY:

 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś widział polski, amatorski film pt" Dla Ciebie i Ognia"? Edmund widziałeś? Słyszałeś o takiej produkcji? Spokoje zasługuje na miano - polish remake of Harry Angel :)

 

Polecam - ogląda się go dziwnie - montaż bardzo amatorski, gra aktorów bardzo amatorska - ale klimat - ten klimat ......


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "remanenty", ale z zupełnie innej szufladki niż dwie poprzednie propozycje:

 

 

oraz mój BARDZO, BARDZO ULUBIONY:

 

Uwielbiam Gorączke w ogóle filmy M.Manna mają klimat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O "Heat" to już chyba 10 raz.....ale warto bo to świetne kino


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś widział polski, amatorski film pt" Dla Ciebie i Ognia"? Edmund widziałeś? Słyszałeś o takiej produkcji? Spokoje zasługuje na miano - polish remake of Harry Angel :)

 

Polecam - ogląda się go dziwnie - montaż bardzo amatorski, gra aktorów bardzo amatorska - ale klimat - ten klimat ......

 

Tak się złożyło, że nawet mam ten film, ale jeszcze nigdy go nie widziałem w całości. Kiedyś może po niego sięgnę, jak tak go rekomendujesz :)

 

A "Harry'ego Angela" bardzo lubię. Słyszałem, że rolę Cyphre'a miał grać Brando, który był akurat w ogniu walki ze swoją otyłością, dlatego w scenariuszu Lou prawie zawsze siedzi - i tak zostało już, gdy rolę przejął De Niro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, mocny film i ma jedną wielką zaletę: nie jest hamerykański...

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu "remanenty", ale z zupełnie innej szufladki niż dwie poprzednie propozycje:

 

 

oraz mój BARDZO, BARDZO ULUBIONY:

 

Angel Heart i Louis Cypher. :)

Heat - najlepszy film wszechczasów by Bóg kina Michael Mann.

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, mocny film i ma jedną wielką zaletę: nie jest hamerykański...

 

Również polecam :)

 

P.s. A dla Ciebie i ognia polecam obejrzeć nawet z ciekawości - jak to ludziom się chciało film zrobić :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Non-stop. 90% filmu ok, końcówka do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Mam się rozpisywać że latające fotele, wybuchy i dziury w samolocie zepsuły film. ;-) sami obejrzycie i ocenicie.

 

edit. Temat traktuje wyłącznie jako źródło tytułów filmowych.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no luz. I tak napisałeś całkiem sporo - mogłeś napisać przecież np. "end=bania". ;) - swoją drogą, dziury w samolocie to poważna sprawa, mogą zepsuć dużej więcej niż film. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam się rozpisywać że latające fotele, wybuchy i dziury w samolocie zepsuły film. ;-) sami obejrzycie i ocenicie.

edit. Temat traktuje wyłącznie jako źródło tytułów filmowych.

To zle traktujesz

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Inaczej nie można traktować tego tematu skoro duża część postów to link do youtube lub podany tytuł i kilka słów (polecam, warto ...)

 

Lincoln obejrzysz to sam się przekonasz jak słabe efekty mogą zepsuć film.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Hiszpański, gangsterski (drobni gangsterzy, skorumpowana Policja), niezależny=tani, o miłości i kasie. Dobre kino, jak ktoś lubi ten klimat.

Ja lubię ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej nie można traktować tego tematu skoro duża część postów to link do youtube lub podany tytuł i kilka słów (polecam, warto ...)

 

Lincoln obejrzysz to sam się przekonasz jak słabe efekty mogą zepsuć film.

Mówimy o tym?:

 

http://www.filmweb.pl/film/Non-Stop-2014-651443


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Tak dokładnie ten. Film zrealizowany w takiej samej konwencji jak Tożsamość i Uprowadzona. Liam jak zwykle trzymał poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz film naszych zachodnich sąsiadów, baaardzo go lubię  :) , jest taki o czasie...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Mx8XPYbMuXA

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie ten. Film zrealizowany w takiej samej konwencji jak Tożsamość i Uprowadzona. Liam jak zwykle trzymał poziom.

Dobra. Obejrzę przy okazji i jak fotele nie będą latały, albo dziura w samolocie będzie za wąska, napiszę o tym na forum! ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.