Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mz2B56.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee9b6c8f50d5ef0478a9622a1d0c20c9.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design tych starych heuerów jest nieco kontrowersyjny ale nie można odmówić im uroku i od razu widać, że chodzi o sportowy instrument do odmierzenia czasu. Przy okazji cenne przypomnienie , że protoplasta lini Monza był takim Carrerowatym zegarkiem ...w sumie szkoda, że z Monzy została już tylko limitka.

 

 

To jest design z lat siedemdziesiątych i pewnie wtedy nie było w nich nic kontrowersyjnego. Ja zobaczyłem swojego Heuera po wyjeździe z Polski w 81 roku i przez całe tygodnie stałem przed wystawą sklepu z zegarkami, marząc o tym by go kupić. Kosztował 1600 szylingów, czyli ok. 200 dolarów, a ja zarabiałem wtedy 30 dolarów miesięcznie. Jeszcze bardziej podobał mi się IWC Titan Porsche Design, ale ten kosztował 30 tys szylingów i był tak dostępny, jak gwiazdka z nieba.W końcu moja kochana żona zlitowała się i powiedziała, bym sobie tę Carrerę kupił.

 

Najzabawniejsze jest to, że dziś i Heuer Carrera i IWC Titan PD są warte tyle samo pieniędzy - ok. 4-5 tys dolarów  /edit - sprawdziłem ceny w Necie, dziś nawet IWC jest tańszy od Carrery i można go kupić za 2500-3000 dolarów/  i dziś mógłbym sobie tego IWC kupić, ale już mi się tak nie podoba jak wtedy. :P

 

IMG-1239.jpg

 

iwc-porsche-design-a7e315e0-4581-49f8-b0

Edytowane przez hiob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee9b6c8f50d5ef0478a9622a1d0c20c9.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

 

Piękny. :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowa Rakieta

 

2b03f1bf94dd04af445e06cf71400e52.jpg8cc883e59c0140ed383a80b168d3e664.jpg

c732796c94447c3a44d1b21c3d6bf4dd.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny. :wub:

Dzieki!

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprzemyslaw, dzięki. IMHO jedno z ładniejszych Seiko wliczając w to GSy. :) Szkoda, że porzucili ten wzór, ale może kiedyś do niego wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprzemyslaw, dzięki. IMHO jedno z ładniejszych Seiko wliczając w to GSy. :) Szkoda, że porzucili ten wzór, ale może kiedyś do niego wrócą.

Dla mnie ten wzór i jeszcze 045 ( który posiadam ;)) to jedne z najpiękniejszych zegarków... Wadą 045 jest fakt, że ciężko dobrać pasek kolorystycznie :(

Ten efekt kwadratu na środku to kwestia wyprofilowania szkiełka?

Żeby nie było ot ;)

To taką Rakietę założyłem, ma świetne indeksy:

d0ae2287a385c20bd33c389142d70191.jpg1f3002336d8a9bce0ee07f42074225b7.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.