Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Waldii- nie to, żebym wiedział o wszystkich Twoich zegarkach ;) ale Ty już miałeś tego Orisa wcześniej, bo coś nie kojarzę? Fajna jest przy nim ta oryginalna bransoleta- mocno bling bling, ale pasuje nieźle do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek skubańcu, znów ode mnie odgapiasz ;):D

 

Gratuluję :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mamy dobry gust ;)

O to, to ! :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Indeksy w tym Wempe przypominają te w Inge Vintage...

 

Pierwsze skojarzenie miałem identyczne. Choć w ogóle coraz częściej myślę o zakupie kolejnego zegarka IWC (to byłby już ósmy) ;). Uczepił się mnie IW545408 i się nie chce odczepić. Moim zdaniem ideał jeżeli chodzi o kolekcję Portuguese.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, widze, że znów wracasz myślami do IWC i Panerai - bardzo mnie to cieszy, bo może zrobisz jakiś referacik na temat tych producentów ;)

 

A co do tego iwuceka o którym wspominasz powyżej, to miałem okazje ostatnio go mierzyć, i jakoś mnie nie przekonał. To znaczy piękny jest, ale mierzylem ładniejsze w tym stylu.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz, widze, że znów wracasz myślami do IWC i Panerai - bardzo mnie to cieszy, bo może zrobisz jakiś referacik na temat tych producentów ;)

 

A co do tego iwuceka o którym wspominasz powyżej, to miałem okazje ostatnio go mierzyć, i jakoś mnie nie przekonał. To znaczy piękny jest, ale mierzylem ładniejsze w tym stylu.

 

Śniło mi się nawet, że kupiłem 320 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień jawe na realia ;)

 

Od jakiegoś czasu mi się marzy tu na forum klub Panerai - jeden wątek tylko i wyłącznie o tych zegarkach :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamień jawe na realia :)

 

Od jakiegoś czasu mi się marzy tu na forum klub Panerai - jeden wątek tylko i wyłącznie o tych zegarkach :)

 

Przecież jest forum paneristi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Logos

ALE ŚWIETNY TAG . GRATULACJE

Ale który jest świetny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza minisesyjka

 

IMGP9477b.jpg

IMGP9473b.jpg

IMGP9471b.jpg

IMGP9469b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Zero8, świetny ten Fortis. Nie przepadam za zegarkami z chrono ale ten podoba mi się :)

BTW. Co to jest za pasek?

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A co do tego iwuceka o którym wspominasz powyżej, to miałem okazje ostatnio go mierzyć, i jakoś mnie nie przekonał. To znaczy piękny jest, ale mierzylem ładniejsze w tym stylu.

 

Chodzi o średnicę koperty czy ogólną jakość wykonania ?. Bo w kontekście średnicy (44 mm) niby wydaję się, że to dużo jak na klasyczny zegarek, ale np. nowe Portofino ma 40mm i nie powala wielkością. Wygląda na czasomierz mniejszy niż Patrimony Contemporaine, a rozmiar ten sam. Mnie już od jakiego czasu masakruje chronograf VC - Patrimony Traditionnelle. Zawsze kiedy przechodzę obok Apartu (ostatnio to jakieś 3 razy na tydzień :)), to nie mogę od tego zegarka oderwać wzroku. Na żywo jest GENIALNY. Jeden z niewielu chronografów, które mi się podobają. Klasyczny design Vacherona to mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, miałem ostatnio między innymi przed sobą 4 zegarki : Zenith Elite Captain Cental Second, Eterna Vaughan Big date, JLC Master Grande Ultra Thin, oraz wspominanego IWC, i kazdy z nich zrobił na mnie lepsze wrażenie niż IWC. Choć oczywiscie nie można temu zegarkowi nic zarzucić, po prostu jak to się mówi, nie porywa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Co to jest za pasek?

 

A to zwykła Reda :) Sprawdzałem jak będę pasować rózne paski i chyba poszukam jakiegoś jasnego jaszczura do tego fortisa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

A ja w domu i jak idę w plener, to zakładam Orienta automat.Kupiony w 1973 roku! Cały czas na chodzie.:) Bransoletkę oryginalną "trafiło", to noszę na pasku.Ostatnio wymieniłem u fachowca szkiełko.:)

Dopiero wtym roku, z okazji wymiany porysowanego szkiełka, zleciłem konserwację.Bez okresowych przeglądów chodził blisko 40 lat.:))

No, a te współczesne.:))))

post-39956-0-58799800-1313323377_thumb.jpg

Edytowane przez zygmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.