Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud

no ja nie wiem czy te przebieranki sa meskie :oops: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście nie gadali, to nie jest zasługa marketingu, że użytkownicy kochają swoje Panerai-e. nie ma drugiej takiej marki zegarkowej, która tak jednoczy ludzi. Właściciele żadnej innej marki nie organizują zlotów typu GTG przynajmniej 2 razy w miesiącu na całym świecie. Fani potrafią lecieć na spotkanie na drugą półkulę. Wokół Panerai wytworzyła się subkultura, która niesamowicie zbliża do siebie ludzi.

 

Może tak właśnie jest: jeśli Panerai tobą zawładnie, to pasujesz do Paneristi i dobrze czujesz się w ich gronie, jeśli nie - to nic na siłę.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klod100,

fani IWC też organizują spotkania, zloty - atmosfera jest świetna, a ludzie przyjaźni. Zapewne nie tylko Panerai może pochwalić się tego typu otoczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
fani IWC też organizują spotkania, zloty - atmosfera jest świetna, a ludzie przyjaźni. Zapewne nie tylko Panerai może pochwalić się tego typu otoczką.

 

oj, ale chyba mimo wszystko ciezko porownac te "dwa swiaty" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj, ale chyba mimo wszystko ciezko porownac te "dwa swiaty" :roll:

 

Nie dokonuję porównań, bo nie znam świata Panerai i z pewnością nigdy go nie poznam. Panerai to nie moje klimaty. Wiem natomiast, że tylko od ludzi zależy jaką atmosferę stworzą wokół swojej ulubionej marki. Jest trochę firm, które pod tym względem nie mają się czego wstydzić nawet w odniesieniu do rzeczonej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

no dobra to kontynuujemy offtopa :oops:

 

jak nazwalbys faceta ktory nakleil sobie na samochodzie znak OP? Paneristi, wielbiciel marki

 

a teraz jak nazwalbys faceta ktory w tym samym miejscu przykleil sobie logo IWC albo Rolexa? cholerny snob :wink:

 

czujesz roznice? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

nooo i tego nam bylo trzeba ;)

 

GRATULACJE!

nawet ladny jak na Zenitha :wink: :)

 

kiedy go sprzedajesz? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!

 

Jes piękny, i ci najwaxiejsze duży. Na wysokość jest taki jak Panerai, tylko szrokość mniejsza.

 

kiedy go sprzedajesz? :twisted:

 

Oj chyba go adoptuję na dłużej, tak czuję. Nie jest to racjonalne, ale tak czuję.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak nazwalbys faceta ktory nakleil sobie na samochodzie znak OP? Paneristi, wielbiciel marki

 

a teraz jak nazwalbys faceta ktory w tym samym miejscu przykleil sobie logo IWC albo Rolexa? cholerny snob :wink:

 

czujesz roznice? :)

 

Czuję różnicę choć staram się unikać tego typu oceniania ludzi. Mam takie swoje ulubione powiedzonko: nie oceniaj mnie jeśli mnie nie znasz.

W myśl tej zasady można powiedzieć, że facet, który na samochodzie nakleił sobie logo IWC może być miłośnikiem tej marki, albo po prostu zwykłym snobem. Skoro nie można stwierdzić jak jest faktycznie, to może lepiej powstrzymać się od komentarza :?:. Tak czy inaczej, Panerai to świetna firma i szczerzę gratuluję Tobie zegarka tej marki ;). No i oczywiście Klaudiuszowi Zenitha :). Świetny zegarek choć przypuszczam, że długo nie zagrzeje miejsca w kolekcji Klaudiusza :) :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Czuję różnicę choć staram się unikać tego typu oceniania ludzi.

 

Ty jak zwykle wszystko przekrecisz i na koniec wezmiesz do siebie :x nie nazwalem Ciebie przeciez cholernym snobem, a jak masz logo IWC na samochodzie to tylko zbieg okolicznosci :oops: ;) (dla jasnosci ja na swoim nic nie naklejam)- podalem ten przyklad tylko dlatego, zeby zobrazowac roznice pomiedzy tym jak dziala na ludzi marka Panerai- na czym polega jej fenomen, wcale nie wartosciujac ktora marka jest lepsza czy gorsza- a juz tym bardziej ich wielbicieli

 

proponuje szybko skonczyc ta dyskusje, bo po raz kolejny zaczyna robic sie nieprzyjemnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty jak zwykle wszystko przekrecisz i na koniec wezmiesz do siebie :x nie nazwalem Ciebie przeciez cholernym snobem, a jak masz logo IWC na samochodzie to tylko zbieg okolicznosci :oops: :) (dla jasnosci ja na swoim nic nie naklejam)- podalem ten przyklad tylko dlatego, zeby zobrazowac roznice pomiedzy tym jak dziala na ludzi marka Panerai- na czym polega jej fenomen, wcale nie wartosciujac ktora marka jest lepsza czy gorsza- a juz tym bardziej ich wielbicieli

 

proponuje szybko skonczyc ta dyskusje, bo po raz kolejny zaczyna robic sie nieprzyjemnie :?

 

;) Spokojnie, nie brałem tego do siebie. Nie mam naklejonego logo IWC na samochodzie :). Niepotrzebnie powiązałeś ten przykład z moim powiedzeniem. Ja je przytoczyłem tylko jako argument do dyskusji, to wszystko. Dobra, kładę się spać, bo jutro (a właściwie dzisiaj) niestety pracuję i muszę wstać o 6:30.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra to kontynuujemy offtopa :oops:

 

jak nazwalbys faceta ktory nakleil sobie na samochodzie znak OP? Paneristi, wielbiciel marki

 

a teraz jak nazwalbys faceta ktory w tym samym miejscu przykleil sobie logo IWC albo Rolexa? cholerny snob :wink:

 

czujesz roznice? :)

 

A jak bys nazwal takiego faceta? ;)

 

sticker.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
A jak bys nazwal takiego faceta? ;)

 

zaloze sie, ze ma ktoregos z SUB'ow... i jakos goscia nawet rozumiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan
A jak bys nazwal takiego faceta? :)

 

Płetwonurkiem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
to zart? :shock:

 

i to chyba podwójny :D

- przywitanie lewą ręką,

- Omega założona na odwrót :D

 

ps. mam nadzieję, że te kości są sztuczne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- przywitanie lewą ręką,

- Omega założona na odwrót

 

Chudy już taki jest. Zawsze się wita lewą ręką i nosi odwrotnie zegarek (mówi, że łatwiej wypuszcza się hel).


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem na mysli "zegarek". mam nadzieje, ze to do zwalcowania? :D

 

Trochę szkoda :?


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Chodzi o tego IWC... czy to na pewno orginał? W katalogu takiego nie uświadczyłem...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.