Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, GTB napisał(-a):

No cóż ... bez bicia się przyznam , że ja również - oprócz tego Chameri popełniłem jeszcze jednego "chińczyka" 🤫

... a ja ciągle podchodzę do zakupu chińczyka od dwóch lat  i jak już jestem na etapie kliknięcia do zakupu  - to palec się buntuje i nie chce naciskać przycisku myszy ...chyba będę musiał zmienić palec bo nic z tego nie będzie z tym palcem a czas płynie  ...  😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, murcins napisał(-a):

5fKRyrW.jpg

Bardzo fajne zdjęcie. I gdy w końcu kupię Frogmana to tylko w takim kolorze jak Twój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

... a ja ciągle podchodzę do zakupu chińczyka od dwóch lat  i jak już jestem na etapie kliknięcia do zakupu  - to palec się buntuje i nie chce naciskać przycisku myszy ...chyba będę musiał zmienić palec bo nic z tego nie będzie z tym palcem a czas płynie  ...  😔

Masz czas do jutra do 9:00. ;) 

Z którym tak walczysz? (nie chodzi o palec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Pionier napisał(-a):

11489E4F-32AA-4413-A0F8-BC664E4959E1.jpeg

Tej/takiej Stowy dawno nikt nie pokazywał.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, unadarek napisał(-a):

... a ja ciągle podchodzę do zakupu chińczyka od dwóch lat  i jak już jestem na etapie kliknięcia do zakupu  - to palec się buntuje i nie chce naciskać przycisku myszy ...chyba będę musiał zmienić palec bo nic z tego nie będzie z tym palcem a czas płynie  ...  😔

Miałem podobnie ... aż do teraz.

Pomyśl sobie (kilka browców będzie tu pomocne) , że taki chińczyk to "prawie" japończyk i palec będzie bardziej skory do działania 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GTB napisał(-a):

Miałem podobnie ... aż do teraz.

Pomyśl sobie (kilka browców będzie tu pomocne) , że taki chińczyk to "prawie" japończyk i palec będzie bardziej skory do działania 😜

..dzięki za radę  ... wiem ze pierwszy raz jest najtrudniejszy... dalej pójdzie jak z górki :) oby tylko nie rozpędzić się za bardzo - bo jeszcze dadzą medal za zasługi w spieraniu chińskiego przemysłu zegarkowego :) 

18 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Masz czas do jutra do 9:00. ;) 

Z którym tak walczysz? (nie chodzi o palec)

coś będę radził  bo  ten palec za mocno zaczął się panoszyć :) a zegareczki to już poszły :) bo jak się nie łapie okazji to chętnych jest całe mnóstwo :) dwa fajne nurki steeldive (oczywiście homary seiko) oraz jedn pilocik - nowiutkie w fajnych cenach i przez paluszek - ktoś inny się cieszy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, unadarek napisał(-a):

..dzięki za radę  ... wiem ze pierwszy raz jest najtrudniejszy... dalej pójdzie jak z górki :) oby tylko nie rozpędzić się za bardzo - bo jeszcze dadzą medal za zasługi w spieraniu chińskiego przemysłu zegarkowego :) 

coś będę radził  bo  ten palec za mocno zaczął się panoszyć :) a zegareczki to już poszły :) bo jak się nie łapie okazji to chętnych jest całe mnóstwo :) dwa fajne nurki steeldive (oczywiście homary seiko) oraz jedn pilocik - nowiutkie w fajnych cenach i przez paluszek - ktoś inny się cieszy :) 

mnie się jakoś typowe "nowoczesne" chińczyki z ali znudziły. wpadł ostatni guanquin, nawet fajny, ale jakoś nie mam ochoty go nosić. wpadły dwie zabawki po 10 zeta. jedną ponoszę, ale dla hecy. za to diamond na tongji bardzo mi się podoba i na pewno będę często zakładał. coś mnie ciągnie do klasyki :P.

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Bardzo fajna ta brązowa tarcza 😀

 

Dzięki. Granatowa, jak u Ciebie też świetna.

Dobrze, że na Ashford były teraz tylko brązowe, bo miałbym ogromny problem z wyborem wersji kolorystycznej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, oszolom napisał(-a):

mnie się jakoś typowe "nowoczesne" chińczyki z ali znudziły. wpadł ostatni guanquin, nawet fajny, ale jakoś nie mam ochoty go nosić. wpadły dwie zabawki po 10 zeta. jedną ponoszę, ale dla hecy. za to diamond na tongji bardzo mi się podoba i na pewno będę często zakładał. coś mnie ciągnie do klasyki :P.

patrze na stronkę tego Guanqin i faktycznie niezłe wyglądają - muszę im przyznać - że chińczyki rozpędziły się w tych zegarkach - szafir - japońskie mechanizmy - wprawdzie budżetowe ale zawsze to Japończyk - mają pociągniecie w tych zegarkach :)  i w sumie nie są pewnie złe, podobają mi się ale... no właśnie jest to ale ... - ale ja pewnie kupie jakiegoś. Raczej  interesują mnie tylko nurki i tylko na nh35 plus oczywiście z jednego pilocika - ale jak będzie,  zobaczymy (nie omieszkam się pochwalić)  :)  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, murcins napisał(-a):

Polecam :)

g8UAC0H.jpg

Przekonany byłem już po poprzedniej fotce a ta winduje go wyżej na liście oczekiwań. Możesz poda ref?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Przekonany byłem już po poprzedniej fotce a ta winduje go wyżej na liście oczekiwań. Możesz poda ref?

 

zdaje się że:  GWF-D1000NV-2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 

zdaje się że:  GWF-D1000NV-2

 

Dzięki. Raczej niedostępny jako nowy. Pozostaje czekać na sprzyjający moment, tzn. taki gdy będę miał kasę a ktoś będzie miał do odsprzedaży. To może być trudne, bo ciągle coś dokupuję. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Dzięki. Raczej niedostępny jako nowy. Pozostaje czekać na sprzyjający moment, tzn. taki gdy będę miał kasę a ktoś będzie miał do odsprzedaży. To może być trudne, bo ciągle coś dokupuję. ;) 

no ten to już wyższa liga :) ale  ma iso 6425 - czujniki wynurzenia, itd... to i cenowo idzie do góry -można zobaczyć starsze z seri DW-9900 DW-8200 DW-6300 ale ten jest fajniejszy :) lub np GF8250CM2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.