Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ma nawet wskaźnik poziomu atramentu na tarczy ;) a tak serio to najciekawszy nowy nabytek ostatnio zaprezentowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu rewelacja.

 

Zostanie z Tobą ,zostanie.....na 2 miesiące :D

 

Pokaż nam tu lepiej tego z niebieskimi przyciskami B)

 

Ten z niebieskimi przyciskami raczej ze mna nie zostanie bo nie tak sie ubieram :D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek

79035a25.jpg

9ae55b1e.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek

 

Gratki ,niech się nosi.Daleko HELSON zawędrował z tą koronką , WR 1000 :blink:

Mnie z HELSONów podoba się ten z brązu,tylko koronka też powinna być w brązie.

 

 

Koko,koko euro spoko.... :D

ce682_AP.jpg

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , musze przyznac ze takiego ebel'a jeszcze nie widzialem

Ladne chrono

 

@Darek

Super to wyglada , czasami mi sie teskni


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Irku, miałem przyjemnośc przymierzać ten zegarek - bardzo fajny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

 

Absolutnie jedno z najzajebistszych chrono ever. Fantastyczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebel i Montblanc świetne, gratuluję kolegom :)

U mnie cały czas:

 

rolber.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

74715241.jpg

Irekm, piękny MB gratulacje. :)

Bardzo fajny ten Ebel, gratuluje.

I dodam, ze gdybym ja takiego nabyl to od razu oswobodzil bym go z tej bransolety i wrzucilbym go na jakis fajny skorzany pasek lub na jakis nylon typu NATO (ta bransoleta niezbyt mi sie podoba, jest moim zdaniem 'too busy' i odciaga uwage od naprawde bardzo fajnego czsomierza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wspanialego Rolka

 

Dzięki :)

Wrzuć fotę swojego w bikolorze - też jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nato do klasyka Ebel to jak kwiatek do kożucha. Podobnie jak zakładanie skórzanych pasów do diverów. W bransolecie wygląda świetnie, chociaż stylistyka Ebel do mnie nie przemawia.

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ladniejszy niz na zdjeciach < chyba zostanie ze mna

 

 

DSCN7776.jpg

Eeeee..... mialem nic nie pisac (bo mam w zwyczaju komentowac czasomierze ktore mi sie podobaja a milczec na temat tych ktore mi wizualnie nie leza) ale napisze, co mi tam :D , a wiec: ZA CHOLERE TEN CZASOMIERZ DO MNIE NIE DOCIERA (wiem, wiem, jest to tylko i wylacznie moj problem), masz o wiele ladniejsze zegarki niz ten powyzszy. Ale, jak to mowia, 'de gustibus' i wszystko co sie z tym wiaze, najwazniejsze ze Tobie sie podoba.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nato do klasyka Ebel to jak kwiatek do kożucha. Podobnie jak zakładanie skórzanych pasów do diverów. W bransolecie wygląda świetnie, chociaż stylistyka Ebel do mnie nie przemawia.

Ewidentnie, mamy rozne odczucia w kwestii tego konkretnie Ebela. (No i dobrze, bo nieciekawie by bylo gdybysmy zawsze zgadzali sie w powodowanych subiektywnymi odczuciami opiniach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie, mamy rozne odczucia w kwestii tego konkretnie Ebela. (No i dobrze, bo nieciekawie by bylo gdybysmy zawsze zgadzali sie w powodowanych subiektywnymi odczuciami opiniach).

oczywiście bez urazy, również szanuję Twoje zdanie.

Pozdrawiam

Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cały czas:

 

rolber.jpg

 

ASTRAL gratuluję wspaniałego zegarka.

Ten właśnie model był moim ulubionym ze stajni Rolexa dopóki nie pomacałem nowego SUBa ceramicznego :) .

GMT Master jak dla mnie jakoś za bardzo taki bling bling ;) ... i trochę bezel przeładowany, za dużo się tam dzieje IMHO.

 

Pomimo wszystko jeszcze raz gratuluję i niech się dobrze nosi!!! A i oczywiście jak najmniej rysek na polorowanych ogniwach B) życzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba , ale jestem tez w 100% pewien ze sie szybko znudz

.Mowie o MB

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście bez urazy,

alez skad

również szanuję Twoje zdanie.

Pozdrawiam

Zbyszek

wielkie dzieki :D

 

Pozdrawiam

 

Dzięki :)

Wrzuć fotę swojego w bikolorze - też jest super.

Juz wrzucilem, znajdziesz go kilka postow/stron wczesniej (a takze i w Galerii)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL gratuluję wspaniałego zegarka.

Ten właśnie model był moim ulubionym ze stajni Rolexa dopóki nie pomacałem nowego SUBa ceramicznego :) .

GMT Master jak dla mnie jakoś za bardzo taki bling bling ;) ... i trochę bezel przeładowany, za dużo się tam dzieje IMHO.

 

Pomimo wszystko jeszcze raz gratuluję i niech się dobrze nosi!!! A i oczywiście jak najmniej rysek na polorowanych ogniwach B) życzę...

 

Dzięki :)

Co do bling bling, to nie do końca się zgodzę, ja go tak nie odbieram, ale to kwestia indywidualnego odczucia.

Jeśli chodzi o SUB-a, to wersja z czarną tarczą coraz bardziej zaczyna mi się podobać. W prostocie połączonej z wyrafinowaniem tkwi piękno tego zegarka. Na pewno warto byłoby mieć go w kolekcji.

 

No cóż, ryski niestety są nieuniknione, zwłaszcza na zapięciu bransolety. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GMT jest ciekawszym zegarkiem , Sam czekam az moj do mnie dojdzie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...Jeśli chodzi o SUB-a, to wersja z czarną tarczą coraz bardziej zaczyna mi się podobać. W prostocie połączonej z wyrafinowaniem tkwi piękno tego zegarka.

 

Z ust mi wyjąłeś te słowa ;) Właśnie o to chodzi, że SUB jest o wiele prostszym zegarkiem, ale to powoduje, że jest przez to bardziej klasycznym i eleganckim.

Miałem kiedyś krótką przygodę z GMT Masterem i poprostu się źle czułem idąc ulicą z tym zegarkiem. Miałem wrażenie, że się świeci jak psu jajca i wszyscy na niego zwracają uwagę.

Ale jak napisałeś to tylko może moje subiektywne odczucie. Zegarek sam w sobie rewalacyjny: super mechanizm z GMT, super zapięcie bransolety no i oczywiście ceramiczny niezniszczalny bezel. Wszystko fajnie, ale jednak coś nie tak.

Co innego SUB ;) . Odchudzony bezel i pełne szczotkowanie bransolety zmieniło całkowicie odbiór zegarka. Jest poprostu idealny. I do bardziej oficjalnego stroju i do luźniejszego. Nareszcie nie trzeba się martwić o te cholerne ryski na bransolecie :) Jak dla mnie nowy SUB jest zegarkiem skończonym i absolutnie nr 1 w stajni Rolexa.

A jeżeli chodzi o GMT Mastera to uderzyłbym raczej w stronę klasyki, np. ref. 1675 w wersji pepsi ;)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.