Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Irek - gratulacje bo to jeden z najładniejszych o ile nie najładniejszy Rolex.

 

 

dzieki , wg mnie nie ma drugiego takiego zegarka ktory tak bardzo inaczej wyglada w zaleznosci czy jest z biala lub czarna tarcza , niesamowite . Jak dla mnie ta czarna matowa tarcza bardzo ladnie stonowywuje ( jest takie slowo ?) pomaranczowa wskazowke gmt . W bialej wersji ten pomarancz dominuje nad cala tarcza , w tym wypadku tak mocno tego nie widac


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawali ten zegarek gratis do musztardy? :unsure:

 

lol :lol:


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To b. fajny i czytelny rolex,troszkę wkurza fakt,że taki Steinhart bezczelnie zmałpował ten projekt..Myślałem kiedyś o nim intensywnie,ale stwierdziłem,że nie potrzebuję GMT..Jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart bezczelnie zmałpował ten projekt..

Na tym opiera się spora część ich kolekcji..


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam przegladnalem sobie oferte Steinharta i :blink: , nie mialem pojecia ze robia "podroby " wiekszosc ich zegarkow to nie sa wlasne pomysly .

No coz cale zycie sie czlowiek uczy , niemiecka robota i solidnosc :lol:


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej brak inwencji ..Solidności nie można im odmówić i b.dobrej relacji jakosć-cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej popyt na taką stylistykę, jakby nikt nie chciał kupować ich to by przecież się skupili na swoich pomysłach, a te mają, np bardzo fajny Ocean 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z solidnością, to różnie u nich bywa ;) Natomiast faktem jest, że nie można Steinhartowi odmówić bardzo dobrej relacji cena-jakość. Mają naprawde fajne piloty, które są warte swoich pieniędzy. Co do Rolkowatych Stenków, to moim zdaniem straszna wiocha. Za darmo bym nie chciał takiego zegarka, wstydziłbym się w czymś takim chodzić :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że nie ma co akurat czepiać się Steinharta, bo takich "rolkowatych" firm, jak dobrze wiecie jest oprócz Stenka, za przeproszeniem, od pyty.

Ostatnio u jednego swojego znajomego zobaczyłem np. taką Invictę bicolor, a' la Sub. W pierwszej chwili pomyślałem, wow, no niezły zegar kolo zakupił, parę sekund później, hmmm.... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie niedzisiejsze ale na łapie w dalszym ciągu

65fbe9c8691960f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku, brawo! Witaj w klubie Rolexa :) Jak wrażenia? Gratuluję.

Znaczy się, witaj w klubie wieśniaków, dresiarzy i bezguścia ;)

Jeszcze nie w klubie,bo ten ciutkę za mały jest.

Wrażenia jak "na złość" bardzo pozytywne :)

I czym więcej osób wypisuje dziwne rzeczy na Rolexa ,tym bardziej się go chce mieć :D

I tak na serio to się już nie mogę doczekać być super-wieśniakiem :lol:

 

Darek fajne klimatyczne foto Ci wyszlo.... i like b&w

Dzięki Marcinie

 

Pierwszy raz na łapie..Nie potrafię wyłuskać piękna tego zegarka ,muszę kupić szkiełko macro..

askim gratulacje,niech się nosi.

Tarcza jest biała czy wpadająca w ecru ?

 

 

Irek gratki,niech się nosi.

Co najmniej dwa miesiące :lol:

 

op236_Pam.jpg


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Steinharta to sam mam... Co prawda model,który nie przypomina Rolexa, ale pewnie inną markę i owszem.

Moim zdaniem macie panowie racje,chociaż z drugiej strony, jak ktoś jest początkujący, chce mieć inny zegarek niż "większość" społeczeństwa i w miare tani no to kusi się na Steinharta. Powiem Wam,że ja w relacji cena/jakość jestem bardzo zadowolony.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

askim gratulacje,niech się nosi.

Tarcza jest biała czy wpadająca w ecru ?

 

 

 

 

Tarcza w IWC jest bialuśka,nareszcie portofino wygląda konkretnie przy rozmiarze 42mm.Stanowi alternatywę dla Portugalczyka,który jest o 8 tys droższy i wg. mnie wcale nie jest ładniejszy(pominę brak daty).W sumie oba zegary bazują na tym samym werku i o dziwo portofino jest większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

op236_Pam.jpg

 

Pam w swojej ofercie ma kilka ciekawych propozycji,myślałem o 320,ale stwierdziłem,że inge spełnia podobne wymogi jak Pam-jest konkretny,solidny - idealny na codzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza w IWC jest bialuśka,

 

Pam w swojej ofercie ma kilka ciekawych propozycji,myślałem o 320,ale stwierdziłem,że inge spełnia podobne wymogi jak Pam-jest konkretny,solidny - idealny na codzien.

Dzięki ,fajny jest .

Na co dzień co kto lubi :)

Dla mnie Pam już jakiś za wielki jest :D

Ale i tak ma dożywocie :)

 

 

pawelb29 Stenek podoba się :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z solidnością, to różnie u nich bywa ;) Natomiast faktem jest, że nie można Steinhartowi odmówić bardzo dobrej relacji cena-jakość. Mają naprawde fajne piloty, które są warte swoich pieniędzy. Co do Rolkowatych Stenków, to moim zdaniem straszna wiocha. Za darmo bym nie chciał takiego zegarka, wstydziłbym się w czymś takim chodzić :)

 

Łatwo byc ortodoxem jak się ma porządny ( wysoki ) budżet :)

 

Mimo wszystko lepiej jak ktoś ma Stenka w stylu Rolexa niż podróbę Rolexa.

 

Co do Pilotów Stenka ( poszedł jako prezent do Kolegi - użytkowany na co dzień , dziś pewnie też ) :

post-410-0-45009200-1341046153_thumb.jpg

post-410-0-59925000-1341046203_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, tu nie chodzi o budżet, tu chodzi o coś innego... Nawet jeżeli byłoby mnie stać na tylko jeden zegarek w granicach 2 tys zł, to i tak bym nie kupił niczego rolkopodobnego, bo bym się najnormalniej w świecie wstydził w nim chodzić. Po co kupować coś, co udaje inny zegarek, skoro na rynku jest kupa bardzo ładnych budżetowych zegarków z własnym designem. Nigdy tego nie pojmę. Masz oczywiście rację, że lepiej kupić taki zegarek, niż podróbe. Co do tego, to nie ma najmniejszych wątpliwości :) A Twój Stenek bardzo ładny, podoba mi się.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc0177av.jpg

 

 

EDIT:

 

Steinhart Ocean 2 o którym ktoś wspomniał to wypisz,wymaluj BREMONT supermarine(przynajmniej dla mnie).Jednak z całej kolekcji podoba mi się najbardziej B).

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stenka to nawet nie kwapią się,żeby zmienić kilka szczegółów by nadać swój charakter pseudorolkowi..To takie zegarkowe plagiaciarstwo.Lubię Steinharta za ich piloty i z 2 swoje projekty,ale tutaj przeginają.Wytykamy palcem chińskiego Parnisa,który masowo klepie np Portugalczyki a pod nosem mamy jakby nie było szanowanego producenta,którego działalnośc daleko od chińczyków nie odbiega(poza jakością)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.