Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Paweł, tu nie chodzi o budżet, tu chodzi o coś innego... Nawet jeżeli byłoby mnie stać na tylko jeden zegarek w granicach 2 tys zł, to i tak bym nie kupił niczego rolkopodobnego, bo bym się najnormalniej w świecie wstydził w nim chodzić. Po co kupować coś, co udaje inny zegarek, skoro na rynku jest kupa bardzo ładnych budżetowych zegarków z własnym designem. Nigdy tego nie pojmę. Masz oczywiście rację, że lepiej kupić taki zegarek, niż podróbe. Co do tego, to nie ma najmniejszych wątpliwości :) A Twój Stenek bardzo ładny, podoba mi się.

Mimo to zgodzisz się ze mną że łatwiej akceptować lub nie pewne rozwiązania i wybory jak się ma na to odpowiedni budżet :)

Faktem jest również że za 2 k pln można wybrac już bardzo fajny zegarek z własnym designem. Tylko co zrobić jak komus się bardzo podoba stylistyka Rolexa a podróba dla niego to profanacja.

Co do Pilota Steinharta - poszedł na prezent dla Kolegi . Jego żona poprosiła mnie o pomoc w wyborze Pilota w cenie do 1500 pln i

doradziłem i kupiłem Stenka . Kolega pewnie wolałby IWC ale ten budżet.

Deus Dona Me Vi

dzieki , wg mnie nie ma drugiego takiego zegarka ktory tak bardzo inaczej wyglada w zaleznosci czy jest z biala lub czarna tarcza , niesamowite . Jak dla mnie ta czarna matowa tarcza bardzo ladnie stonowywuje ( jest takie slowo ?) pomaranczowa wskazowke gmt . W bialej wersji ten pomarancz dominuje nad cala tarcza , w tym wypadku tak mocno tego nie widac

Zawsze miałem takie samo odczucie. Z czarną tarczą ten zegarek jest genialny natomiast z białą jest już dosyć zwykły.

Czarny jest idealnie wyważony zwłaszcza przy stalowym bezelu.

Ładny, nie przeczę ;)

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

W końcu udało mi się uchwycić niebieski kolor...

Przepiękny Jaeger - klasa. Przydała by się ładna galeria ;)

Steinhart Ocean 2 o którym ktoś wspomniał to wypisz,wymaluj BREMONT supermarine(przynajmniej dla mnie).Jednak z całej kolekcji podoba mi się najbardziej B).

A czy mógłbyś wymienić jakieś podobieństwa, które tam widzisz?

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Gdyby ten Jeager był ciut większy, miał choćby te 40mm. to byłby obiektem moich westchnień :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Jak dla mnie rozmiar jest super. Mam 41mm Breitling i jest ciut za duży:)

Gdyby ten Jeager był ciut większy, miał choćby te 40mm. to byłby obiektem moich westchnień :)

To może proponuję pójść śladem sióstr Kopciuszka i zmniejszyć sobie obwód - ręki :)

Krystian "KriSu"

A ja dzisiaj tak :

IMG_0896-2.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

A ja dzisiaj tak :

IMG_0896-2.jpg

Nie wchodzę tu ostatnio często, ale chyba nie widziałem jeszcze u Ciebie Seiko :blink:

BTW

dobry wybór :)

A dziś u mnie słoneczny zegarek ;)

2dsc03286.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Nie wchodzę tu ostatnio często, ale chyba nie widziałem jeszcze u Ciebie Seiko :

Mam go już z przeszło rok, tylko w ogóle w zasadzie go nie nosiłem. Grzecznie sobie leżał i czekał na swoją kolej ;)

Nie no Michał, wciąż zaskakujesz. :)

Tez nie widziałem u Ciebie tego Seikacza.

Widziałem /mierzyłem na live i jest super.

Nie dokręciłeś koronki,czy tak już jest?

wraQ super to u Ciebie wygląda,zwłaszcza błękit :blink:

Edited by Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Frankenmonster jest naprawde super zegareczkiem, osobiście szczerze polecam. Co ciekawe, żaden inny mój zegarek tak mocno nie świeci ! Koronka jest dokręcona, tak poprostu wyszło na zdjęciu :)

Waldii genialne zdjęcie ci wyszło. No i zegarek super. Ile on waży ??

Michał ja z kolei myślałem że masz pomarańczowego monstera :blink: sam nie wiem czemu :)

No i zdjęcie pierwsza klasa jak zwykle zresztą.

U mnie wczoraj, dzisiaj i pewnie przez bardzo długo bo wydaje mi się znalazłem zegarek idealny :)

dsc0221.jpg

Mam Frania jest fajny i Darkowi się podobał, zresztą kupiony od Kol z forum, świeci jak latarka.

Pzd be-ja

Mam Frania jest fajny i Darkowi się podobał, zresztą kupiony od Kol z forum, świeci jak latarka.

Pzd be-ja

A ja mam słonia skremowanego :P

Bez zdjęć się nie wymigasz :)

Zapraszam na taras z aparatem ;)

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))