Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, tu nie chodzi o budżet, tu chodzi o coś innego... Nawet jeżeli byłoby mnie stać na tylko jeden zegarek w granicach 2 tys zł, to i tak bym nie kupił niczego rolkopodobnego, bo bym się najnormalniej w świecie wstydził w nim chodzić. Po co kupować coś, co udaje inny zegarek, skoro na rynku jest kupa bardzo ładnych budżetowych zegarków z własnym designem. Nigdy tego nie pojmę. Masz oczywiście rację, że lepiej kupić taki zegarek, niż podróbe. Co do tego, to nie ma najmniejszych wątpliwości :) A Twój Stenek bardzo ładny, podoba mi się.

 

Mimo to zgodzisz się ze mną że łatwiej akceptować lub nie pewne rozwiązania i wybory jak się ma na to odpowiedni budżet :)

Faktem jest również że za 2 k pln można wybrac już bardzo fajny zegarek z własnym designem. Tylko co zrobić jak komus się bardzo podoba stylistyka Rolexa a podróba dla niego to profanacja.

 

Co do Pilota Steinharta - poszedł na prezent dla Kolegi . Jego żona poprosiła mnie o pomoc w wyborze Pilota w cenie do 1500 pln i

doradziłem i kupiłem Stenka . Kolega pewnie wolałby IWC ale ten budżet.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki , wg mnie nie ma drugiego takiego zegarka ktory tak bardzo inaczej wyglada w zaleznosci czy jest z biala lub czarna tarcza , niesamowite . Jak dla mnie ta czarna matowa tarcza bardzo ladnie stonowywuje ( jest takie slowo ?) pomaranczowa wskazowke gmt . W bialej wersji ten pomarancz dominuje nad cala tarcza , w tym wypadku tak mocno tego nie widac

 

Zawsze miałem takie samo odczucie. Z czarną tarczą ten zegarek jest genialny natomiast z białą jest już dosyć zwykły.

Czarny jest idealnie wyważony zwłaszcza przy stalowym bezelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się uchwycić niebieski kolor...

post-28966-0-52045000-1341066012_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny to fakt ,


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny, nie przeczę ;)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się uchwycić niebieski kolor...

 

Przepiękny Jaeger - klasa. Przydała by się ładna galeria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart Ocean 2 o którym ktoś wspomniał to wypisz,wymaluj BREMONT supermarine(przynajmniej dla mnie).Jednak z całej kolekcji podoba mi się najbardziej B).

 

A czy mógłbyś wymienić jakieś podobieństwa, które tam widzisz?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten Jeager był ciut większy, miał choćby te 40mm. to byłby obiektem moich westchnień :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rozmiar jest super. Mam 41mm Breitling i jest ciut za duży:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten Jeager był ciut większy, miał choćby te 40mm. to byłby obiektem moich westchnień :)

 

To może proponuję pójść śladem sióstr Kopciuszka i zmniejszyć sobie obwód - ręki :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się uchwycić niebieski kolor...

jabol - wyśmienity :blink:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj tak :

 

IMG_0896-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj tak :

 

IMG_0896-2.jpg

 

 

Nie wchodzę tu ostatnio często, ale chyba nie widziałem jeszcze u Ciebie Seiko :blink:

 

BTW

dobry wybór :)

 

 

A dziś u mnie słoneczny zegarek ;)

2dsc03286.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę tu ostatnio często, ale chyba nie widziałem jeszcze u Ciebie Seiko :

Mam go już z przeszło rok, tylko w ogóle w zasadzie go nie nosiłem. Grzecznie sobie leżał i czekał na swoją kolej ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Michał, wciąż zaskakujesz. :)

Tez nie widziałem u Ciebie tego Seikacza.

Widziałem /mierzyłem na live i jest super.

Nie dokręciłeś koronki,czy tak już jest?

 

wraQ super to u Ciebie wygląda,zwłaszcza błękit :blink:

Edytowane przez Darek-zegarek

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankenmonster jest naprawde super zegareczkiem, osobiście szczerze polecam. Co ciekawe, żaden inny mój zegarek tak mocno nie świeci ! Koronka jest dokręcona, tak poprostu wyszło na zdjęciu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldii genialne zdjęcie ci wyszło. No i zegarek super. Ile on waży ??

 

Michał ja z kolei myślałem że masz pomarańczowego monstera :blink: sam nie wiem czemu :)

No i zdjęcie pierwsza klasa jak zwykle zresztą.

 

U mnie wczoraj, dzisiaj i pewnie przez bardzo długo bo wydaje mi się znalazłem zegarek idealny :)

 

dsc0221.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Frania jest fajny i Darkowi się podobał, zresztą kupiony od Kol z forum, świeci jak latarka.

 

 

Pzd be-ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Frania jest fajny i Darkowi się podobał, zresztą kupiony od Kol z forum, świeci jak latarka.

 

 

Pzd be-ja

A ja mam słonia skremowanego :P

Bez zdjęć się nie wymigasz :)

Zapraszam na taras z aparatem ;)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.