Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz od roku na kajdanie i nie jest źle ;)

 

stdyj.jpg


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, tak się składa że miałem 500M i doskonale go pamiętam jak dla mnie to w tej Doxie sama koronka wraz z osłonką plus faktura tarczy plus bransoleta to TH500M. Może i bezel nie do końca - choć te wypustki na obrysie... Tak jak Obris w pierwszej chwili skojarzył się również z Certiną Diver, tak ta Doxa wymienionymi przez mnie elementami od razu skojarzyła się z 500M.

Nie macałem w rękach tej Doxy ale oglądałem sobie przez szybkę u Panów D więc dyskutuję o rzeczach, które widziałem więc przyhamuj... :)

 

Żeby nie było OT - dzisiaj na nadgarstku:

 

img8681pu.jpg

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego Eposa przy okazji mojej ostatniej wizyty w Krakowie i szczerze przyznaje, że mnie zauroczył, byłem pod wrażeniem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1, a co Cię w nim zauroczyło? Coś szczególnego, czy dizajn Ci się po prostu spodobał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wpadł mi w oko, bardzo ładny zegarek, na żywo dużo zyskuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Coś konkretnie Ci się spodobało?

Spodobał mi się zegarek :) Czemu mnie tak wypytujesz?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporej wielkości kropę możesz ustawić w dowolnej pozycji i ułatwia to odmierzanie okresów kilkuminutowych...

Noo właśnie, ta kropa to Cię uratowała ;) Bo jakby nie było ani indeksów, ani kropy nawet, a bezel nadal byłby się był obracał, to by mi naderwało mięśnie brzucha ze śmeichu :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypytuję, bo ciekawiły mnie konkrety. ;)

Ty to tak samo nie trawisz Eposów jak i ja Parnisów i im podobnych (egzemplarzy udających inne, bardziej znane zegarki), więc poniekąd Cię rozumiem dlaczego mnie tak wypytujesz :) Idę o zakład, że przeszło Ci też przez myśl, że ja i TIK TAK, to te same osoby :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe czy jakby ktoś wrzucił recke Eposa na platformę handlową Gerlachów czyli na CW to czy stało by się to samo co z Parnisem tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o spokój i nie wszczynanie niepoprawnie politycznej dyskusji :) przyjdzie moderator i zamknie ten temat .

Tylko czy ten temat można zamknąć ? :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego tematu nie da się zamknąć. W tym temacie trzeba pisać na temat ;) Przypominam tytuł: "jaki zegarek masz dziś na ręku?"

u7epapa2.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QuadrifoglioVerde - fajne te Obriski :rolleyes: Kiedyś za mną chodziły, muszę się raz jeszcze im przyjrzeć B)

 

@pablo122 - ja osobiście do Eposa nic nie mam, zresztą na CW także zdjęcia w nadgarstkowych eposów widywałem ;). Zresztą, ja chyba po prostu lubię zegarki :D W planach jednak póki co Eposów brak. Za to niewiele brakowało abym na forumowca KMZiZ się zapisał, gdyby nie to, że niebieski był forumowiec CW. Projekt Squale bardzo mi przypasował i uważam, że to niezła okazja była. Kto wie, może z bazarku jakiegoś uda mi się wyjąć ;)

 

Aby Off topic'u nie robić to dzisiaj jest tak ;)

mag_nad_01.jpg

Edytowane przez jslanina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

DSCF2472.JPG

Oj żeby się nie zaczęło jak ostatnio przy parnisie.

Edytowane przez Kolak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tao jeszcze gorsze! :P

 

Według mnie ładne tylko ten napis za bardzo podobny do IWC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aby Off topic'u nie robić to dzisiaj jest tak ;)

mag_nad_01.jpg

 

Bardzo ladny. Jaka srednica koperty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ładne tylko ten napis za bardzo podobny do IWC ;)

A mi się wydaje, że to przypomina Tao :)

Miałem kiedyś Tao i uważam, że jest bardzo przyzwoicie wykonane, a jak jeszcze doda się do tego atrakcyjną cenę... :ph34r:

U mnie Buran:

post-35815-0-90899600-1355660398_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.