Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

fajny bullhead ,niech się nosi..

 

a dziś ..był również ten..:

 

mg6086.jpg

 

Piękne zdjęcie i piękny zegar :)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muvepeby.jpg Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nie jest dzisiejsze, ale dzisiaj ten :

 

IMG_6362-2-2_zps8b22caf7.jpg

 

Ten Zenon to moim zdaniem dzieło sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zenon to moim zdaniem dzieło sztuki

 

Dobrze powiedziane! W szczególności, zachwycająca jest czerwona wskazówka stopera w trakcie pracy.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-57685-0-23370800-1355572331_thumb.jpg

 

 

Pomoże mi ktoś zidentyfikować ten zegarek ? :-)) mam go na ręce nawet ! :)

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez wozik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zenon to moim zdaniem dzieło sztuki

Dobrze powiedziane! W szczególności, zachwycająca jest czerwona wskazówka stopera w trakcie pracy.

Z tyłu też daje radę :)

 

IMG_6317-2-1.jpg

 

IMG_6303-2.jpg

 

IMG_6249-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mechanizm w Zenku to jest prawdziwe dzieło sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to zegarek wręcz kompletny, nic dodać, nic ująć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Zenona to zgadzam się ale chyba bardziej podoba mi sie wersja 38mm, przynajmniej na moim nadgarstku

 

a u mnie nadgarstkowy dylemat odnośnie wieczornego wyjścia..chociaż Longin chyba jednak "zbyt bogato" się świeci :D

 

zdjcie23h.jpg

zdjcie25w.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten "goły" bezel jest IMO bez sensu. Poza tym średnio fajnie to wygląda. Poza tym całkiem OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "goły" bezel jest IMO bez sensu. Poza tym średnio fajnie to wygląda. Poza tym całkiem OK.

 

A czy każdy musi robić to na tą samą modłę ?? :) I tak przecież 99 % ludzi zegarków typu Diver w życiu nie zanurzy w oceanie. O nurkowaniu nie wspomnę...Mi się podoba to podejście Obrisa....na początku jak widziałem prototypy to faktycznie myślałem, że oznaczenia na bezelu się jeszcze pojawią :-) ale okazało się, że taki był projekt :-) . Znam też ludzi którzy nie lubią diverów właśnie za naćkane bezele...a tutaj taki zegarek kompromis....diver ale bez oznaczeń na bezelu. Chodź oczywiście jest obrotowy ( 120 klików) a samą kropą także można sobie pomagać przy codziennym odmierzaniu odcinków czasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A czy każdy musi robić to na tą samą modłę ?? :) I tak przecież 99 % ludzi zegarków typu Diver w życiu nie zanurzy w oceanie. O nurkowaniu nie wspomnę...Mi się podoba to podejście Obrisa....na początku jak widziałem prototypy to faktycznie myślałem, że oznaczenia na bezelu się jeszcze pojawią :-) ale okazało się, że taki był projekt :-) . Znam też ludzi którzy nie lubią diverów właśnie za naćkane bezele...a tutaj taki zegarek kompromis....diver ale bez oznaczeń na bezelu. Chodź oczywiście jest obrotowy ( 120 klików) a samą kropą także można sobie pomagać przy codziennym odmierzaniu odcinków czasowych.

Marcin, nie na jedną modłę, bo podziałka ułatwia odczyt. Ten bezel jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie enigmatyczne zdjęcia pojawiły się odnośnie nowej Carrery. Podobno ma być bullhead, chociaż na zdjęciu nie widać dokładnie przycisków.

 

IMHO, jeśli brać bullheada, to Seiko:

spacewalk6.jpg

 

spacewalk4.jpg

 

04_l.jpg

 

Ewentualnie jakiegoś bullheada vintage. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm w powyzszym Zenith jest przepiekny. Gratuluje zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie na jedną modłę, bo podziałka ułatwia odczyt. Ten bezel jest bez sensu.

 

Czego odczyt ?? Godziny ?? Ja nigdy w diverach nie posługiwałem się podziałką na bezelu....na tarczy i owszem ułatwia ale na bezelu ?? Jesli ktoś nurkuje to zgodzę się...ale kto nurkuje ?? Profesjonalny nurek używa komputera...a nie zegarka mechanicznego. Xicorr Circle nie ma w ogóle bezela a na głębinach był hehe :-)...a i tak nurek który go założył zrobił to tylko do celów reklamowych bo na drugim nadgarstku miał komputer nurkowy :-) No proszę Cię :-) ...wszystko to pic na wodę i dobrze o tym wiesz...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze to pic na wode. OM moze sie podobac, natomiast mi nie lezy, za ascetyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.