Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Jezeli nie jest to tajemnica, to czy moglbys powiedziec jaki masz nadgarstek i czy masz zdjecia z troche wiekszej perspektywy ?

Nadgarstek 17,5 cm i takie zdjęcie z dalszej perspektywy.

img2921qv.jpg

Pozdrawiam, Mirek

Dokladnie tak jak moj tylko mniej owlosiony ;)

Dla mnie strzal w dziesiatke. Jeszcze nie zadalem pytania w "jaki zegarek kupic ?"

a mam juz odpowiedz ;). Ide po bulki i zegarek :) Dzieki bardzo

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

test już jest...

Najbardziej dokładny z masowo produkowanych (pewnie grubo ponad 100.000 sztuk rocznie) zegarków mechanicznych.

A skad to wiadomo?

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

test już jest...

IMG_1184aa.jpg

Dzięki, strasznie długo czekałem na ten test - i było warto.

A co do tego znajomego - może on po prostu nie chce za ileś lat dawać synowi nówki sztuki ( bo czym to się różni od zakupu ze sklepu) - ale zegarek, który jest "po ojcu". Który ojciec kupił z okazji jego narodzin i który widywał przez lata na nadgarstku ojca - z komantarzem - "to bardzo specjalny zegarek - kiedyś będzie Twój"

To może być trochę marketingowe podejście - polegające na zaprogramowaniu w młodym potrzeby posiadania tego czegoś - wtedy może bardziej to doceni, będzie już więź emocjonalna i mniejsze ryzyko, że się go pozbędzie - albo mi się nie spodoba.

Tak tylko dewaguję ;)

a żeby nie było off-topic:

HBSNCNm.jpg

_________
Klaudiusz

jak tylko się wątek podlinkuje w odpowiednie miejsce, proponuje przenieść dyskusję tam ;)

A skad to wiadomo?

Zeby nie byc goloslownym IWC AT 2000:

W ciągu dwóch tygodni przyspieszył o 16 sekund co daje średnie dobowe odchylenie na poziomie 1,14 sekundy przy czym podczas każdej z dób zegarek nie przyspieszył o więcej niż 2 sekundy.

Chyba ze kladziemy nacisk na slowo "masowo", to OK, nie bylo pytania.

Edited by JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

:blink: Chyba się nie znasz.

Bo? :blink: To, że śmigał u nich Robert nie oznacza, że to jakiś TOP. Przeciętny zespół z jednym kierowcą prawie na emeryturze a drugim, któremu tatuś wykupił miejsce...

Żeby nie robić offtopu:

img7770d.jpg

Ten prawie emeryt zajął 3 miejsce w klasyfikacji mistrzostw świata.

A zespół 4. Więc chyba nie najgorzej ;)

Co nie?

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Bo? :blink: To, że śmigał u nich Robert nie oznacza, że to jakiś TOP. Przeciętny zespół z jednym kierowcą prawie na emeryturze a drugim, któremu tatuś wykupił miejsce...

Żeby nie robić offtopu:

img7770d.jpg

Fajny ten Tag, jaki rozmiar?

Fajny ten Tag, jaki rozmiar?

Bardzo fajny.

Czasem zaluje, ze nie kupilem w wersji ze zlotym bezelem... :blink:

Zamiast IWC AT.

Ten prawie emeryt zajął 3 miejsce w klasyfikacji mistrzostw świata.

A zespół 4. Więc chyba nie najgorzej ;)

Co nie?

To i tak nie zmienia faktu że to żaden TOP :) Dlatego rozumiem poziom ich zegarka oficjalnego :D

Bardzo fajny.

Czasem zaluje, ze nie kupilem w wersji ze zlotym bezelem... :blink:

Zamiast IWC AT.

43mm

Wersja ze złotym bezelem też mi chodziła po głowie ale jak pomacałem to mi przeszło. Tam złote są tylko indeksy na bezelu a reszta to złoty kauczuk :) Dużo lepsze wrazęnie jeśli chodzi o bezel robią na mnie te z Breitlingów. Dla mnie taki Superocean 44mm ze złtym bezelem to jest to ;D

Poza tym Tag uż nie jest mój - foto stare ale dzisiaj se go od kumpla na rękę przyłożyłem i do niego zatęskniłem :) One już są naprawdę niedrogie... Jedyne co to kijowy w utrzymaniu jest bo szczotkowanie jest jakieś takie miękkie i strasznie się rysuje.

Mój złomik:

2e15etf.jpg

primabaleron z takim sprzętem wyskoczył że aż wstyd mi się pokazać :P

No cóż, miałem kupić nowy telewzior za dwa miesiące ale chyba zrezygnuję na poczet zakupu lepszego zegarka niż miałem w planach B)

gdzie jest link do recki zielonego rolka ? bo jakoś mnie nie oświeciło w tej kwestii

Edited by Burns