Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie popularne te citizeny,szkoda że już ich nie produkują.Bardzo mi się podoba ten model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie schodzi z nadgarstka. Fotka wczorajsza, ale zegarek cały czas "na sobie" :).

Niesamowity ! :) Pogratulować !


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie. niestety pewnie niedługo "pójdzie do żyda" mam też inne plany zegarkowe :). Będzie ze mną maksymalnie jakieś 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie popularne te citizeny,szkoda że już ich nie produkują.Bardzo mi się podoba ten model

 

Jak to nie? Ten model ma się dobrze i nigdzie się nie wybiera. ;) Chyba że coś przegapiłem.  :blink:

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny L&S ! Szczerze gratuluję!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Ten model ma się dobrze i nigdzie się nie wybiera. ;) Chyba że coś przegapiłem.  :blink:

Do kupienia to ich wszędzie pełno, ale chyba faktycznie juz nie produkują, bo w oficjalnych katalogach Citizena tylko Nighthawki z radiem już są

 

 

atby.jpg
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pam_270_handson5.jpg

nie mogę nie napisac :) bajkowe ujęcie! przypomnial mi sie film : Faceci od kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie schodzi z nadgarstka. Fotka wczorajsza, ale zegarek cały czas "na sobie" :).

piekny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś tak, nie mogę się ciągle na patrzeć na niego

 

post-31758-1371883190,1754_thumb.jpg

 

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie schodzi z nadgarstka. Fotka wczorajsza, ale zegarek cały czas "na sobie" :).

Świetny! Zwłaszcza datownik i auf-ab.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bake, prześliczny ten Lange.

@Czarli, świetny GMT Pepsi


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h32606555_2.jpg

 

h32606555_3.jpg

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charlie - koszula faktycznie całkiem dobrze dobrana, ale możesz jeszcze bardziej się postarać ;-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia to ich wszędzie pełno, ale chyba faktycznie juz nie produkują, bo w oficjalnych katalogach Citizena tylko Nighthawki z radiem już są

Tym to się akurat nie ma co sugerować, Japończycy są dziwni pod wieloma względami i oficjalne katalogi nie są tutaj wyjątkiem. ;)

 

Ostatnio tak często je wszyscy tutaj pokazują, że znowu mi się ten zegarek przypomniał.  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.