Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Lks1984, bardzo mi się podobają Twoje zdjęcia, wrzucaj więcej, bo naprawde przyjemnie się je ogląda.

 

Zgadzam się! W sam raz do kalendarza klubowego 2014  :)  Michał również prześlij kilka swoich fotek, bo też dobre potrafisz robić!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldii jak rozumiem to jest Kontiki Date z niebieską tarczą. Bardziej wpada w niebieski czy w granat?

Nigdzie nie mogę jej zobaczyć w realu i nie jestem pewien czy "tradycyjna" z czarną tarczą nie będzie lepsza do codziennego noszenia.

 

Tak.To niebieska Date.

 

Kolor zmienia się pod wpływem światła od ciemno niebieskiego po granat.

Przez większość czasu pozostaje jednak granatowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był:

 

3z2b.jpg

 

 

Już to kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz: ten Squale na tym pasku wyglądają super!!!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

B-uhr

post-41858-0-97350000-1377807933_thumb.jpg

post-41858-0-08641500-1377808032_thumb.jpg

Edytowane przez breslauer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten zegarek,tarcza po odnowieniu czy tak dobrze zachowana?

Stan oryginalny , nie odnawiany. :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś od rana 303.

 

j92i.jpg
Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lks1984, bardzo mi się podobają Twoje zdjęcia, wrzucaj więcej, bo naprawde przyjemnie się je ogląda.

 

 

Zgadzam się! W sam raz do kalendarza klubowego 2014  :)  Michał również prześlij kilka swoich fotek, bo też dobre potrafisz robić!!

 

Dajcie spokój, to foty średniej klasy komórką :wub: Gdzie im do Carlitowych chociażby :rolleyes:


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, to foty średniej klasy komórką :wub: Gdzie im do Carlitowych chociażby :rolleyes:

To postaraj się o takie dobrej rozdzielczości i będzie ok! :)  :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lks, jakim tel. robisz zdjęcia?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

q9py.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lks, jakim tel. robisz zdjęcia?

 

LG L9 + prosta obróbka w irfanview (wyostrzenie, lekkie podbicie kontrastu i nasycenia). Dodatkowo mam takie magiczne miejsce przy oknie wychodzącym na ogród - gdzie indziej mi nie wychodzą  :D 


World Wide Watches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec urlopu, gdyby nie zegarki, byłaby masakra ;)

post-57210-0-80065000-1377858849_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gościnne występy przyjechał taki:

 

20130830776.jpg

 

I został dobrze przyjęty :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub:  do kalendarza 2014 jak znalazł, piękne zdjęcie z jeszcze ładniejszym zegarkiem

Edytowane przez Sivert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.