Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

@goral_, bardzo błyskotliwe wnioski. Dodam jeszcze, że jeśli nie chodzisz na co dzień w dresie, sandałach i białych skarpetkach, to ten zegarek nie jest dla Ciebie. Ja mam taki strój, dlatego moim następnym zegarkiem będzie Sub.

kolego, napisałem to co uważam, nie narzucam nikomu swojego zdania i nie przeczę, że są to zegarki wysokiej jakości, ale upodobali sobie tą markę tacy a nie inni i dlatego mam takie, a nie inne zdanie. Jeżeli Ciebie i Aksima uraziłem, to przepraszam. A w jakim dresie i skarpetkach chodzę, to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uraziłeś mnie tylko rozbawiłeś..Mercedesami też pomykają złodzieje i krwiopijcy,dlatego go nie kupisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uraziłeś mnie tylko rozbawiłeś..Mercedesami też pomykają złodzieje i krwiopijcy,dlatego go nie kupisz..

nikogo nie okradłem, a jezdze własnie mesiem. a skoro Cie rozbawiłem to super, grunt to poczucie humoru. Poza tym nie napisałem , że każdy posiadacz rolexa to nieuczciwy, czytaj ze zrozumieniem.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jedno wychodzi. Omega to omega, a złotego rolexa nosił każdy nieuczciwy " biznesmen" którego  spotkałem .., często z brylantami. Uważam, że ta marka nie jest warta uwagi, poza brakiem wyglądu i klasy.

Omega to fajna marka która konsekwentnie zmierza w miejsce gdzie ...Rolex już jest

A co do klasy...być może więcej buraków nosi Rolki ale to SUB był naturalnym wyborem McQueena, Redforda , Craiga czy kilku równie eleganckich gentelmanów z tego forum ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega to fajna marka która konsekwentnie zmierza w miejsce gdzie ...Rolex już jest

A co do klasy...być może więcej buraków nosi Rolki ale to SUB był naturalnym wyborem McQueena, Redforda , Craiga czy kilku równie eleganckich gentelmanów z tego forum ; )

ja tylko napisałem o swoich, podkreślam SWOICH doświadczeniach z ludźmi ubranymi w rolexa, I tylko stwierdziłem, że moim zdaniem omega jest fajniejsza, proponuje na tym zakończyć tą dyskusję, którą niechcący wywołałem w odpowiedzi na stwierdzenie, że jak ma się rolexa, to omege należy sprzedać. Jeszcze raz przepraszam wszystkich urażonych tym, że mam i wyrażam zdanie inne niż oni. Bez różnicy zdań nie ma dyskusji.. ale jeszcze raz PRZEPRASZAM

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest Rolex? :P

Ja wiem jedno. Cenię i wolę bardziej Omegę.

Mimo wszystko lubię niektóre zegarki Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega to fajna marka która konsekwentnie zmierza w miejsce gdzie ...Rolex już jest

A co do klasy...być może więcej buraków nosi Rolki ale to SUB był naturalnym wyborem McQueena, Redforda , Craiga czy kilku równie eleganckich gentelmanów z tego forum ; )

Dziękuję za uznanie :P  ;)

A tak na serio goral jestem niemal pewien, że za parę lat zmienisz zdanie. Odrzuć tylko uprzedzenia i skojarzenia a wybór Rolka jako tool watcha stanie się oczywisty(jeśli dysponuje się budżetem). To genialne zegary do noszenia na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na co dzień noszę ten zegarek, i niech tak zostaniew8zt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest Rolex? :P

Ja wiem jedno. Cenię i wolę bardziej Omegę.

Mimo wszystko lubię niektóre zegarki Rolexa.

Rolex jest w miejscu o którym marzy każdy marketingowiec...najbardziej rozpoznawana marka zegarkowa, synonim zegarka , obiekt westchnień dla wielu, przy cenie premium sprzedawany jest masowo , ma absolutnie lojalnych fanów ( nie jest tych marek wiele...HD, Apple) a o jej sile świadczy fakt że ani negatywne konotacje ( takie jak Twoje ) ani miliony podróbek ani brak wielkiego zegarmistrzostwa nie szkodzi. Tyle że trzeba do niego dorosnąć aby odrzucić uprzedzenia i skoncentrować się na ....tu każdy wpisze swój powód ; )

Kolego Artme ...żeby nie było że jestem tylko Rolexożercom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jest w miejscu o którym marzy każdy marketingowiec...najbardziej rozpoznawana marka zegarkowa, synonim zegarka , obiekt westchnień dla wielu, przy cenie premium sprzedawany jest masowo , ma absolutnie lojalnych fanów ( nie jest tych marek wiele...HD, Apple) a o jej sile świadczy fakt że ani negatywne konotacje ( takie jak Twoje ) ani miliony podróbek ani brak wielkiego zegarmistrzostwa nie szkodzi. Tyle że trzeba do niego dorosnąć aby odrzucić uprzedzenia i skoncentrować się na ....tu każdy wpisze swój powód ; )

Kolego Artme ...żeby nie było że jestem tylko Rolexożercom

Ile miałeś tych Rolexów?

Ja chyba jeszcze nie dorosłem skoro wolę Omegę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś tych Rolexów?

Ja chyba jeszcze nie dorosłem skoro wolę Omegę :P

No ja jeszcze nie jestem taki stary więc na razie podoba mi się tylko stary SUB ; ) ale Omegę też mam . A jeszcze 2 lata temu moje zainteresowanie Rolexem blokowały stereotypy. Jak zapragnę kiedyś i będzie mnie stać na wielkie zegarmistrzostwo to nie będę szukał Rolka, ani Omegi ale jako tool watch z klasą mój SUB jest niezastąpiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nie jestem taki stary więc na razie podoba mi się tylko stary SUB ; ) ale Omegę też mam . A jeszcze 2 lata temu moje zainteresowanie Rolexem blokowały stereotypy. Jak zapragnę kiedyś i będzie mnie stać na wielkie zegarmistrzostwo to nie będę szukał Rolka, ani Omegi ale jako tool watch z klasą mój SUB jest niezastąpiony.

Ja mam wiele alternatyw, ale może faktycznie dla Ciebie jest niezastąpiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem już ok 300 zegarków,w większości znanych i szanowanych firm w tym zaplątały się z 4 rolexy.Uważam,że modele produkowane po 2010r są wykonane super.Dziś miałem okazję porównać mojego GMT z nowoprzybyłą omegą bonda w ceramice.Bond piękny,dobrze wykonany,ale Rolex lepiej wykończony,solidniejszy bez dwóch zdań.Przyznać jednak muszę,że omcia to piękny projekt,jestem pełen podziwu i gratuluję tym,którzy nie zepsuli tej linii tylko nadali jej fajniejszy nowoczesny sznyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorna zmiana:

 

wwm3.jpg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiele alternatyw, ale może faktycznie dla Ciebie jest niezastąpiony ;)

Zabawne , piszesz jakbyś czuł się lepszy ...a ja wyraźnie pisałem o swoich odczuciach nie oceniając Twoich . Ale zaintrygowałeś mnie swoim protekcjonalnym tonem...no dalej pochwal się do jakich alternatyw dorasta "wyrobiony zegarkomaniak " który niejednego Rolka już miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Polsce Omega jest tak samo, a nawet może bardziej rozpoznawalną marką niż Rolex. Wychodząc z tego założenia nikt nie kupowałby Rolexa, Omego, aut premium, ubrań markowych uchodzących za drogie, czy smartfonów z wyższej półki - przecież to atrybuty złodziejaszków, mafii i gwałcicieli. :-) Ba nawet ekspres do kawy Krupsa czy DeLonghi to ciemna strona świata :-P

 

 

Co by nie robić OT.

 

66099737.jpg

 

Bardzo dziarski zegarek :)

 

U mnie od kilku dni jest tak:

 

v8zm.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już moja tajemnica, dla Ciebie przecież nie ma alternatyw dla tego zegarka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już moja tajemnica, dla Ciebie przecież nie ma alternatyw dla tego zegarka :P

Tak też myślałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pytanie było retoryczne? :D

Ok. Zakończmy już ten offtop o "niezastąpionym toolwatch'u" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pytanie było retoryczne? :D

Ok. Zakończmy już ten offtop o "niezastąpionym toolwatch'u" :lol:

Raczej o niezastąpionym arbitrze " ile miałeś Rolków " elegancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz niezastąpionym. Po prostu obiektywnym, a nie fanboju ;)

Tak jak pisałem , jestem fanem skutecznej reklamy a z ich zegarków lubię - jeden..i to też nie we wszystkich wcieleniach....mało jak na fanboja "obiektywny ekspercie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.