Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

dla leniwych....

 

fxe2.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Twoja to 22mm, a w tej jest jedynie 20mm :) Mozemy kiedys sie spotkac na kilka porad foto :)

Jeśli masz na myśli T-Grapha to 21 mm a w 1200 faktycznie 20 :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu posta w wątku o Gerlachach zmiana na 303. Te wskazówki są super! :)

 

z6y6.jpg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Kapitalny ten Szturmaniec, klasyka w najładniejszej wersji.

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było:

 

BlB23Ff.jpg

 

Jest:

 

Fuplk4y.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni "długi" weekend taki.

Zdjęcie wiadomo :( Dla znawców wszystko jasne.

tPx5Qmd.jpg

Sklep na rogu był jeszcze otwarty ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zachowajmy poziom tego forum. Bezczelność by była gdybym świadomie wrzucił fake i próbował wam wmówić, że kosztował 20k $ to owszem lecz gdy w opisie znajduję się informacja że to nie jest mój zegarek to może jakaś wyrozumiałość. "bvlgari" posiada napis swiss made wskazówki to nie atrapy wszystko działa jest ciężki i powiadomienie od właściciela, że oryginał. Czy to fake czy oryginał teraz nie wiem. Wracając do wypowiedzi "Pamiątka z wakacji?" rozdawali przed wejściem na plaże, pepsi z lodówki gratis.

Szanujmy się. 

Edytowane przez KOC4R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zachowajmy poziom tego forum. Bezczelność by była gdybym świadomie wrzucił fake i próbował wam wmówić, że kosztował 20k $ to owszem lecz gdy w opisie znajduję się informacja że to nie jest mój zegarek to może jakaś wyrozumiałość. "bvlgari" posiada napis swiss made wskazówki to nie atrapy wszystko działa jest ciężki i powiadomienie od właściciela, że oryginał. Czy to fake czy oryginał teraz nie wiem. Wracając do wypowiedzi "Pamiątka z wakacji?" rozdawali przed wejściem na plaże, pepsi z lodówki gratis.

Szanujmy się.

Nawet jeśli oryginał a nie fake to i tak paskudny. Oczywiście to moja subiektywna opinia, przecież o gustach się nie dyskutuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przerażony, "oni" za 226$ sprzedają prawie wszystko. Później rolniksy błyszczą na nadgarstkach, o zgrozo. Że też nie można tego jakoś zablokować, ograniczyć. 

 

@KOC4R

 Szanujmy się.

bardzo ładnie zakończyłeś swój wpis, szkoda jednak, że sam siebie nie szanujesz. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.