Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iKrawiec

Nie powinien, mam 19 cm obwodu nadgarstka  :unsure:

Obwód to nie wszystko, dla mnie ważniejszy jest stosunek długości zegarka tzw. lug to lug do szerokości nadgarstka. A ta proporcja na Twoim zdjęciu jest dość zaburzona. Mogę się też mylić, bo często zdjęcia przekłamują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep na rogu był jeszcze otwarty ;) ?

Rano tak. Ale same "dziadowskie" mieli. ;)

Żonka z Synem stali w kolejce a ja oglądałem.

Cuda tam ma. Na czele z moją ulubioną marką.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przerażony, "oni" za 226$ sprzedają prawie wszystko. Później rolniksy błyszczą na nadgarstkach, o zgrozo. Że też nie można tego jakoś zablokować, ograniczyć. 

 

@KOC4R

 Szanujmy się.

bardzo ładnie zakończyłeś swój wpis, szkoda jednak, że sam siebie nie szanujesz. 

Na jakiej podstawie stwierdzasz że nie mam szacunku do samego siebie? Bo jak po tym że założyłem zegarek którego autentyczność jest niepotwierdzona i jest prawdopodobieństwo że to replika. Zgadzam się z opinią że lepiej tańszy oryginał niż droga podróbka. Posiadam świadomość że zegarek na tym forum jest czymś naprawdę bardzo ważnym oddającym charakter osoby która go nosi. Ale patrząc na twoją wypowiedz rozumiem ją tak przykład(Posiadasz samochód marki bmw i trzeba wymieć wahacze przód i kupujesz zamienniki ponieważ oryginał jest zbyt drogi co innego gdyby mechanik powiedział tylko że wymienił wahacz i nie miałeś wpływu na to jaki będzie, ale świadomie wybrałeś zamiennik co oznacza że się nie szanujesz jak 90% Polaków eksploatujących samochód), jeżeli twierdzisz że się nie szanuję poprzyj to przykładem lub faktem a nie sucho oskarżaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni "długi" weekend taki.

Zdjęcie wiadomo :( Dla znawców wszystko jasne.

 

 

Lizbona super miasto :-)

 

Zegarka za bardzo nie widać :-)

 

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOC4R

Trudno będzie Ci znaleźć na tym forum osoby akceptujące podróbki i bardzo proszę nie myl pojęć. Co innego replika, a co innego podróbka.  Nie jestem złośliwy, po prostu nie toleruję podróbek.

pozdrawiam 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciepły...

Oo koniecznie musisz coś o nim napisać :) Zamierzam sobie takiego sprawić i chętnie poczytałbym czyjeś spostrzeżenia na jego temat.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1381463_10151907118703464_1743087663_n.j

To ten w tytanie? Prze fantastyczny jest, cudowny!Czekam z niecierpliwością na recenzje :)

Jeden z tych zegarków które chciałbym kiedyś mieć :)

 

@KOC4R

 

Żeby było łatwiej, Bulgari nie robi kwarcowych chronografów, proszę nie kpij z wiedzy tutejszych ludzi. 

Może ktoś oszukał Twojego Ojca, tak czy siak to nie zmieni faktu że to podróbka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie tak dawno, bo pare dni temu sobie wyszukiwałem w sieci zdjęć tego Habringa a tutaj wkrótce się pojawi recka... :)

 

Fajny jest.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem przerażony, "oni" za 226$ sprzedają prawie wszystko. Później rolniksy błyszczą na nadgarstkach, o zgrozo. Że też nie można tego jakoś zablokować, ograniczyć. 

 

@KOC4R

 Szanujmy się.

bardzo ładnie zakończyłeś swój wpis, szkoda jednak, że sam siebie nie szanujesz. 

mało tego, uwaga, strona jest zainfekowana (ta z linku)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy zegarek :wub:

 

Możesz zdradzi jaki masz nadgarstek i jaki rozmiar ma ten Nomos?


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zegarków nie ma czegoś takiego jak replika. Zegarek nieoryginalny to po prostu podróba. Replika to może być na przykład karabinku Kałasznikowa - wygląda jak kałach, waży jak kałach, pachnie jak kałach, a strzela plastikowymi kulkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KOC4R

Trudno będzie Ci znaleźć na tym forum osoby akceptujące podróbki i bardzo proszę nie myl pojęć. Co innego replika, a co innego podróbka.  Nie jestem złośliwy, po prostu nie toleruję podróbek.

pozdrawiam 

W porządku. Nie szukam ludzi którzy zaakceptują podróbki. Tylko zamiast czepiać się zegarka temat zjechał na moją osobę a tego nie można zostawić bez wyjaśnienia. Nie mam żalu czy czegoś innego. Nie podważam czyjejś wiedzy. Jesteśmy by sobie pomagać. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@StarskiPL

Przepraszam, ale mylisz się, w zegarkach występuje pojęcie repliki, i o zgrozo również podróbki. :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@StarskiPL

Przepraszam, ale mylisz się, w zegarkach występuje pojęcie repliki, i o zgrozo również podróbki. :)

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Chyba, że istnieją repliki na licencji producenta oryginałów a to raczej NIE możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To twój problem, czy się zgadzasz czy nie. Repliki zegarków, jak najbardziej występują, wystarczy poszperać, a tak na zachętę odsyłam do zegarka  Longines Legend Diver.

pozdrawiam


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Chyba, że istnieją repliki na licencji producenta oryginałów a to raczej NIE możliwe.

To nie masz racji.....tu poczytaj-artykuł

Omega produkuje repliki kazdego roku do muzeum Omegi jako wydanie specjalne w limitacji okreslajacej rok produkcji-np "cosmic watch"ref.5701.80.03 z 1951 roku w ilosci 1951 sztuk,"pilots watch" ref.57oo.50.07 w ilosci 1938 sztuk.....z 1938 roku...

 

i.....? :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizbona super miasto :-)

 

Zegarka za bardzo nie widać :-)

Mnie niestety nie urzekła. :(

Zegarek to Citizen Orca. Ona za to bardzo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook i zasadas, piszecie praktycznie o przypadkach, który uwzględniłem i macie rację. Tak więc wycofuję się z tego co powiedziałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.