Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

84281406-9D40-4266-95B5-40CC74FE619C_zps

Świetny - gratuluje. Co w srodku tyka?

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Świetny - gratuluje. Co w srodku tyka?

Takie coś:

97649B2E-946F-441A-A107-C1C32DFF9C0B-162

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

Sam się sobie dziwię, ze tak rzadko ją noszę…

zt6i.jpg

Pozdrawiam,

Jak się znudziła to chętnie odkupię :)

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

@Lexxus

moim zdaniem są Breitlingi-złotemegabrzydale, ale i są takie jak Twój - gdzie ten ciężki styl jest atutem. Mnie najbardziej podoba się chyba "zwykły" Superocean.

Dzisiaj ten: oyster anyone?

:)

proszę wybaczyć, ale mi się skojarzyło (genialne użycie najazdu i wstecznego zooma!):

Edited by Edmund Exley

Dziś Bell&Ross BR 01-94 jeden z piewszych i juz delikatnie sfatygowany a to przestawiona wzkazowka godziny a to koszmarna rysa na PVD...

Mimo to lubię go najbardziej.

post-36857-0-62108200-1389815168_thumb.jpg

Edited by kulabambula

Lonżin

Za każdym razem bardzo mi sie podoba. Moze napiszesz cos wiecej?

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Witam,

Na codzień noszę Casio. Na spotkania nakładam Rado Niestety spadł mi na kafle i cała bransoleta się rozpadła, i zegarek jest aktualnie w naprawie. Ale jak tylko wróci od razu zrobię zdjęcie ;]

post-68653-0-42149200-1389819920_thumb.jpg

Za każdym razem bardzo mi sie podoba. Moze napiszesz cos wiecej?

Tak naprawdę, to nie za wiele można o nim napisać. Zwykły czterdziestoletni zegarek, typowy garniturowy złoty vintage o wymiarach 34/36/40/9. Mechanizm o naciągu manualnym 6942, oczywiście in-house. Charakterystyczne złote nakładane indeksy z paskiem w kolorze antracytu. Wskazówki delikatne współgrające kolorystycznie z indeksami i kopertą. Tarcza ze szlifem słonecznym i nakładanym logo Longinesa, przepiękna, decydująca o charakterze i urodzie zegarka. Ocena całkowicie subiektywna, jak dla mnie jeden z najładniejszych, klasycznych garniturowców. O dokładność proszę nie pytać, bo ten egzemplarz zawstydza pozostałe moje zegarki :).        

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Przez ost. dni diverek.

IMG_9129-2_zpsc44a7f73.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

IMG_g1611.jpg

A co to za zegarek wyglądający jak Steinhart z inną nazwą producenta ?

To chyba Stenek na rynek amerykański. Firma już nie istnieje zdaje się. Siedzibę miała w Utah.

Edited by Jash

*** DOXA Sub 300 Professional ***