Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki Irek. Jakie wrażenia?

Cześć Bartek 

 

Wrażenia sa pozytywne, wyglada ze trafił mi się egzemplarz z ok spasowanym bezelem tzn cały czas jest mały luz ale może juz te typy tak mają, próbowałem 4 różne i wszędzie było podobnie. Powinien Zenith kupić Rolexa i zobaczyć jak tam to rozwiazali. Ogólnie zegarek ładniejszy niż na zdjęciach. 

Ja cały czas czekam na Black Shield wiec ten jest ponieko w zastępstwie. Jest to zegarek z tak zwanej " szarej strefy " ale za 50% ceny sklepowej było warto go kupić.  


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek. Koperta jest genialna!

IMG_20140117_163830_edit0.jpg

 

 

 

Świetny jest! Co to za model?

Edytowane przez stalowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Baaaardzo się nad nim zastanawiałem, jednak ze względu na brak AR zdecydowałem się na inny. Jak dojdzie będą zdjęcia może galeria. Zrób też swoją galerię bo to super zegarek. Nie za długie uszy?

Koperta jest zrobiona świetnie. Uszy są idealnej długości i bardzo dobrze wyprofilowane jak na mój całkiem niewielki nadgarstek (17-17,5cm). 

 

 

Świetny jest! Co to za model?

EFB-503SBD-1AVER

 

Jest jeszcze ze złotymi wskazówkami i indeksami (też świetny) EFB-503SBDB-1AV.

Bardzo mocną stroną tego zegarka jest to, że jako jeden z nielicznych z serii Edifice ma szafir. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel sorry

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o nim zapomniałem ale już sie poprawiam

adaqy2yv.jpga7u3e3yj.jpg4y7apy8e.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek

 

Wrażenia sa pozytywne, wyglada ze trafił mi się egzemplarz z ok spasowanym bezelem tzn cały czas jest mały luz ale może juz te typy tak mają, próbowałem 4 różne i wszędzie było podobnie. Powinien Zenith kupić Rolexa i zobaczyć jak tam to rozwiazali. Ogólnie zegarek ładniejszy niż na zdjęciach.

Ja cały czas czekam na Black Shield wiec ten jest ponieko w zastępstwie. Jest to zegarek z tak zwanej " szarej strefy " ale za 50% ceny sklepowej było warto go kupić.

No to sie ciesze :-)

Rzeczywiscie jak byl taki rabat to i mi by ten bezel nie przeszkadzal przy zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tendencyjne i celowe, bo wiem, że trudno wybrać z takiej puli. :P

 

 

środkowy :P

 

fn9c.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka funkiel nie śmigany ....

Swietny ekstremalny diver! Nawet sie nad nim zastanawialem, ale balem sie bez przymiarki.

Graty niech sie nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon Diver

 

pablo122, jaki masz nadgarstek? Czekam właśnie na Benanrus'a, niby 42mm, ale ma chyba dłuższe uszy i się zaczynam obawiać czy aby nie wtopiłem paru złotych... Stąd pytanie bo zegarki trochę podobne.

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122, jaki masz nadgarstek? Czekam właśnie na Benanrus'a, niby 42mm, ale ma chyba dłuższe uszy i się zaczynam obawiać czy aby nie wtopiłem paru złotych... Stąd pytanie bo zegarki trochę podobne.

+/- 17,5

Ten moj Anonimo tez 42, ale wyglada na sporo wiekszy.

Nie martw sie na zapas ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Memovox :)

Leszek zrób mu sesje żeby lepiej go pooglądać


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.