Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przewiduje :)

 

4jei.jpg

 

Podeślesz więcej zdjęć Certinki? Mam taką i planowałem ją umieścić na gumie:) gdzie kupiłeś pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile było tak, musiał wskoczyć na nadgarstek przed wizytą u majstra:

 

16kx2es.jpg

 

A teraz tak:

 

280l79d.jpg


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avymy6at.jpg
Ponowię pytanie sprzed kilku stron - czy coś ktoś widział podobnego markowego?

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5lvLlZ0.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avymy6at.jpg

Ponowię pytanie sprzed kilku stron - czy coś ktoś widział podobnego markowego?

post-32788-0-78058500-1390225729.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o to, czy ten chinolek coś rżnie, czy to własna twórczość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f6mj.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale najczęściej go noszę i nadal mi się podoba.

 

k4ne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DUBHEAD widzę, że w końcu się udało. Gratulacje.

Oba zegary bardzo fajne. Ostatnio oglądałem te Benarusy na stronie, ale przeszło mi jak doczytałem, że zostały już tylko w wersji 44.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DUBHEAD widzę, że w końcu się udało. Gratulacje.

Oba zegary bardzo fajne. Ostatnio oglądałem te Benarusy na stronie, ale przeszło mi jak doczytałem, że zostały już tylko w wersji 44.

 

Dzięki, w końcu się udało, co prawda trzeba zrobić mały zabieg, ale to nic, spędzi trochę czasu u zegarmistrza i będzie śmigał aż miło, a jak się zechce to i mam czarną tarcze z kompletem wskazówek jakby się biały znudził :) Benarusy wyprzedane (42mm) dokładnie, jakiś miesiąc temu były jeszcze z niebieską tarczą, ale też już poszły, trzeba szukać z drugiej ręki jak coś, na WUSie się pojawiają czasami, ebay też można sprawdzać co jakiś czas.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że za szkłem, bo można się skaleczyć o te indeksy...

post-46051-0-64794900-1390227686_thumb.jpg

post-46051-0-59751300-1390227692_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w końcu się udało, co prawda trzeba zrobić mały zabieg, ale to nic, spędzi trochę czasu u zegarmistrza i będzie śmigał aż miło, a jak się zechce to i mam czarną tarcze z kompletem wskazówek jakby się biały znudził :) Benarusy wyprzedane (42mm) dokładnie, jakiś miesiąc temu były jeszcze z niebieską tarczą, ale też już poszły, trzeba szukać z drugiej ręki jak coś, na WUSie się pojawiają czasami, ebay też można sprawdzać co jakiś czas.

 

Super zegar. Zrób jakąś galerię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegar. Zrób jakąś galerię.

 

Zrobię dla jednego i drugiego, chociaż Candino to pewnie nie prędko bo trochę czasu spędzi u zegarmistrza. Na dniach powinienem coś wrzucić do galerii, a żeby nie było tak offtopowo to u mnie dalej to samo:

 

2mepvlw.jpg

 

Szlamfajer, Seiko świetne, ale wg. mnie mogli zostawić starą koronkę, tamta wg. mnie lepiej się komponowała z całym zegarkiem, za jakiś czas planuje powrót do Monstera i jeszcze nie wiem czy do takiego jak pokazałeś czy do "starego", którego miałem.

Edytowane przez DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa koronka, na żywo jest 100x lepsza - nawet gwint jest dłuższy,

Bezel też idealnie centruje, ale może to zasługa wersji JP,

Jedyne co średnio mi się podoba to biel wskazówek i indeksów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Monstera robi koperta i bezel, jak dla mnie mistrzostwo. Zadziorny tool. Rasowy diver! Wskazowki moga byc. Koronka w obu odslonach fajna.

Najslabsza czesc zegarka imo to tarcza, ktora wyglada jak z papieru. Indeksy w nowym sa bardziej staranne, ale nie maja w sobie juz tej "chamskosci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, tamte indeksy były właśnie takie jakieś proste, mało eleganckie, ciapnięte grubo lumy, tutaj też jest dobrze, ale nie wiem czy nie za "eleganckie" jeżeli można tutaj w ogóle użyć takiego słowa. Co do tarczy no to faktycznie nic szczególnego, ale dla mnie to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Zanim kupie będę musiał przemyśleć sobie na spokojnie, który wariant wybrać :)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat tarcza w BM jest taka, jaka być powinna - "techniczny" czarny mat, bez refleksów i udziwnień. Indeksy w nowej wersji pozornie wydają się zbyt elegancko - cukierkowate, ale na żywo srebrne obwódki z trupiobladymi "zębami" wyglądają stosownie do zimno - industrialnego look'u zegarka. Na plus nowej koronki dłuższy gwint.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no fajne nowe zegarki tu widze O.o

U mnie dzisiaj, dawno nie noszony Stenek:

post-44118-1390235858,5143_thumb.jpg

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, tamte indeksy były właśnie takie jakieś proste, mało eleganckie, ciapnięte grubo lumy, tutaj też jest dobrze, ale nie wiem czy nie za "eleganckie" jeżeli można tutaj w ogóle użyć takiego słowa. Co do tarczy no to faktycznie nic szczególnego, ale dla mnie to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Zanim kupie będę musiał przemyśleć sobie na spokojnie, który wariant wybrać :)

oba są fajne, ale nowy ma zdecydowanie lepszy mechanizm, nie mogę oczywiście nic powiedzieć o trwałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosi się od rana :)

 

attachicon.giftissot4.jpg

 

Nie wiem czy to dobre miejsce na zamieszczenie odnośnika do temu, który założyłem odnośnie tegoż właśnie zegarka. Jeśli nie to wielkie przepraszam i obiecuję poprawę :)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/100349-tissot/

nie przepraszaj, fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.