Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A żeby nie było, dziś jedna z niebieskich bestii:

WP_20140710_0021_zps29ef4787.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

??? na górze to jest logo i pustka poza tym. Ukłąd jest jak w każdym el primero. jedyna różnica w porównaniu z klasyką to data na "6"  a nie pomiędzy "4" a "5"

 

No właśnie jednym szczegółem zepsuli - totalizatorem godzin. W oryginale jest on "w tle", czyli jego krawędzie są zakryte totalizatorem sekund oraz chronominutą. Co jest dobre, bo to te dwa totalizatory są najczęściej używane i w nich też najistotniejsza jest dokładność wskazania. Totalizator godzin jest używany znacznie rzadziej, a i przy starej podziałce i godziny można czytać bez problemu. W nowej edycji niestety sytuacja jest odwrotna - totalizatory minut i sekund są pod totalizatorem godzin co w efekcie znacznie utrudnia dokładny odczyt wskazania na ćwierci powierzchni totalizatora. Nie rozumiem tego ruchu Zenitha, bo ani to estetycznie nic nie poprawia, ani - przede wszystkim - nie jest praktyczne.

38comparo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię Cię Brachu między innymi za świetne poczucie humoru :-D

Tutaj akurat nie żartowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tak:

210ktxj.jpg

...i kto powie ze taka kombinacja (pasek NATO do koszuli i marynarki) nie pasuje? :)

No dobra, ja to powiem... Zupełnie nie pasuje ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tak:

210ktxj.jpg

...i kto powie ze taka kombinacja (pasek NATO do koszuli i marynarki) nie pasuje?  :)

 

chciałem napisać, że pasek i koszula z innej parafii, ale napiszę, że pasek i koszula z CARITAS POLSKA  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj waga ciężka.

 

YLA0jv6.jpg

uxj6Qsz.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie znasz sie :D

E tam, nie znam... Tak się dobiera koszulę do zegarka :-).post-32942-1405003357,2024_thumb.jpg

 

A mówiąc (nie)poważnie, to gdyby to jeszcze był któryś z Twojej pokaźnej kolekcji Rolniksów, to byłoby znacznie lepiej ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Teraz już zupełnie poważnie powiem, że zwykle Twoje konfiguracje robią super wrażenie, np. sub na nato. I choć nie jestem fanem Rolexa, to Twoja kolekcja jest naprawdę zacna. Dodam jeszcze, że i ja u Ciebie znalazłem inspirację, ale poza głównym nurtem :-). Mocno zastanawiam się nad jakimś Fortisem, którego będę mógł założyć w weekend idąc np. z córką do parku.

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak

 

 

py5aseda.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka zwykła piątka z odpadniętą piątką. ;)

 

IMAGE_125.jpg

seiko to fajne zegarki, z piątką i bez . 

u mnie dziś :

j6kk.jpgghpp.jpg

 

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.