Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Hurtem gratuluję pięknych zegarków i dziękują za podtrzymywanie tego wątku przy życiu. Codziennie z ciekawością tu zaglądam.

 

Szczególnie JLC Mariusz pozytywnie mnie zaskoczył. Uwielbiam ten model i zawsze chciałem go mieć, ale jakoś na razie nie wychodzi.

 

Mariusz, prosimy o więcej zdjęć przy okazji, w tym nadgarstkowych, no i jakąś recenzję bo to klasyczny, piękny model JLC będący w zasięgu wielu z nas - przez co, jeszcze bardziej ciekawy 8)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teston witam w gronie posiadaczy Archimede ;]

 

Moim zdaniem Archimede fajnie wygląda na stylizowanym lotniczym pasku... ja swojego ubrałem w pasek od Stowy. Serdecznie polecam :P

 

A tak żeby było na temat jeszcze jedno zdjęcie ;]

 

post-6807-0-34592400-1330794888.jpg

 

PS. eye_lip strasznie mi się podoba twój seiko samuraj na tym meshu... jak bedziesz chciał go sprzedać w takiej formie chetnie kupie napisz mi na priv jak sie zdecydujesz :D

 

a tak na marginesie czym focisz (model aparatu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh jest matowy - idealnie pasuje do tytanowego zegarka.

 

A fotki robię canonem 10d.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zegary - od Mariuszowego JLC przez Archimedy do Samuraja...

 

Aż człowiekowi chce się coś kupić :P ....


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i przedstawiam mojego codziennego towarzysza :P

 

post-15692-0-27481900-1330794890.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzGruba

Niedawno straciłem rodzinną pamiątke po babci - Delbana z lat 50 - tych. Ale w najbliższym czasie planuje zakup Atlantic Worldmaster.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Soczysta, hiszpanska mandarynka w objeciach:

 

Moje pierwsze zdjecie (sikora), chyba zamowie statyw.

 

niezłe "zrobiłeś wejście"

piękna.... mandarynka

 

edit: ss23945 niezły nick :P


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teston witam w gronie posiadaczy Archimede ;]

Nooo, powitanie jest spóżnione o ponad 2 miesiące, ale dzięki :P


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Szczególnie JLC Mariusz pozytywnie mnie zaskoczył. Uwielbiam ten model i zawsze chciałem go mieć, ale jakoś na razie nie wychodzi.

 

Mariusz, prosimy o więcej zdjęć przy okazji, w tym nadgarstkowych...

 

Dziękuję wszystkim za dobre słowo. Ponieważ parę dni temu zrobiłem kilka fotek, to dorzucę jeszcze nadgarstkową :lol:.

 

post-0-0-88222300-1330795095.jpg

 

Muszę przyznać, że zegarek bardzo dobrze układa się na przegubie. No i wreszcie znalazłem firmę, która zna się na rzeczy i wie jak wykonać folding clasp, który dobrze dopasowuje się do niezbyt dużego obwodem nadgarstka. Wrażenia jak najbardziej pozytywne 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinsteuer

Piękny ten JLC, czekam na zdjęcia w świetle dziennym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie znalazłem firmę, która zna się na rzeczy i wie jak wykonać folding claps, który dobrze dopasowuje się do niezbyt dużego obwodem nadgarstka.

 

A Breguet'a źle się układał? :shock:

 

Dla mnie Breguet'owska klamerka jest najwygodniejszą jaką w życiu spotkałem, a jakby nie było, nadgarstek mam od Ciebie mniejszy :wink:

 

Raz jeszcze gratuluję JLC 8)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
A Breguet'a źle się układał? :shock:

 

Dla mnie Breguet'owska klamerka jest najwygodniejszą jaką w życiu spotkałem, a jakby nie było, nadgarstek mam od Ciebie mniejszy :wink:

 

Raz jeszcze gratuluję JLC 8)

 

Dzięki. Co do Bregueta, to miałem problem z dopasowaniem długości paska. Albo miałem zegarek za luźno albo za ciasno, a przydałoby się coś pośredniego. Jeżeli masz ode mnie mniejszy obwód nadgarstka, to pewnie regulujesz ustawienie tam gdzie ja miałem za ciasno i wtedy faktycznie czasomierz idealnie leży Tobie na ręku. Jednej rzeczy tylko nie łapię - jak Ci się Igor nosi zegarki Panerai :?: - zwłaszcza ostatni nabytek. U mnie odpadają wszystkie zegary powyżej 40 - 42 mm, bo nie czuję się w nich dobrze. Nie chcę wyglądać tak groteskowo jak moi znajomi z forum Vacherona, którzy kupują całkiem sporawe zegarki, które wystają im poza przegub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednej rzeczy tylko nie łapię - jak Ci się Igor nosi zegarki Panerai :?: - zwłaszcza ostatni nabytek.

 

Panerai 44-45mm - cudownie! :lol:

 

Ostatni nabytek (47mm) jeszcze nie był na moim nadgarsku ani razu, bo się boję rozmiaru :lol:

 

Generalnie lubię jak zegarek zakrywa mi cały nadgarstek, tak więc 42mm i więcej goszczą najczęściej u mnie :)

 

A do Bregueta zamówiłem pasek "short", bo ten jakiś długi mi się wydaje :wink: Wyglada niby ok, ale za długi języczek wychodzi z lewej strony nadgarstka :)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono-craze jak się nie możesz zdecydować to wyślij mi jednego :twisted:

a tak na poważnie super sikorki szczególnie ten z lewej! Mam słabość do sekundników na 9!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...szczególnie ten z lewej! Mam słabość do sekundników na 9!

Podpisuję się pod tą opinią :!: Zegarki wyśmienite jednak Khaki Mechanical

lepszejszy od Officera :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.