Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Też zacząłem się zastanawiać nad GMT, ale two tone z bransoletą osyster.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0MvY41.jpg

 

Muszę przyznać, że ten zegarek na żywo zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Lepsze niż się spodziewałem.

Bransolety nie widziałem, ale w opinii właściciela jest do niczego :)

 

Seiko mocno idzie do przodu, jeszcze z 20 lat i będzie wyznacznikiem jakości, jak Lexus w samochodach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam ja nosze na bransie , nie jest taka tragiczna, choć fakt system powiększania żyje swoim życiem ;)

A sam zegar to im się udał jak nie wiem co, jak ktoś kupi to już na pewno nie sprzeda

 

 

1-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam zegar to im się udał jak nie wiem co, jak ktoś kupi to już na pewno nie sprzeda

 

Powiedz to Rychowi i kilku innym osobom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Rychowi i kilku innym osobom :D

 

bo to chwila słabości musiała być ;)

Ale może wrócą na dobrą drogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Rychowi i kilku innym osobom :D

Moim zdaniem sympatię do zegara oceniać powinno się po tym czy wróci się do niego po jakimś czasie. Zawsze wydaje się, że ten kolejny będzie spełniał bardziej nasze oczekiwania a jak wiemy, jak emocje opadną, różnie z tym bywa. To tak jak za lat młodzieńczych z dziewczynami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kroll_czarli

... :D nie lubię Rolexów, ale Twojego lubię, dzięki tak ciekawym zdjęciom.... :D  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sympatię do zegara oceniać powinno się po tym czy wróci się do niego po jakimś czasie. Zawsze wydaje się, że ten kolejny będzie spełniał bardziej nasze oczekiwania a jak wiemy, jak emocje opadną, różnie z tym bywa. To tak jak za lat młodzieńczych z dziewczynami ;)

Ty już nie filozofuj :D

Sprzedał to sprzedał "na ch.. drążysz temat"? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty już nie filozofuj :D

Sprzedał to sprzedał "na ch.. drążysz temat"? :D

Na ch... siedzisz na tym forum wzajemnej adoracji i marudzisz - zamknij się w szafie ze swoimi Omegami i ciesz się życiem  :P  :P  :P albo szafą...  :D

 

 

Muszę przyznać, że ten zegarek na żywo zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Lepsze niż się spodziewałem.

Bransolety nie widziałem, ale w opinii właściciela jest do niczego  :)

 

Seiko mocno idzie do przodu, jeszcze z 20 lat i będzie wyznacznikiem jakości, jak Lexus w samochodach...

 

 Ten zegarek jest już chyba klepany od 20 lat - idąc tym torem, Seiko raczej mocno się uwsteczniło  :D  :lol:  :D

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ten zegarek jest już chyba klepany od 20 lat - idąc tym torem, Seiko raczej mocno się uwsteczniło  :D  :lol:  :D

 

Jak dobrze pamiętam to chyba pierwsze wyszły w 1991 albo 90

Tak że to fenomen w dzisiejszych czasach

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ch... siedzisz na tym forum wzajemnej adoracji i marudzisz - zamknij się w szafie ze swoimi Omegami i ciesz się życiem  :P  :P  :P albo szafą...  :D

 

 
 

 

Burns - Omegami to On cieszył się nie będzie bo w każdej jakiś babol jest :lol:

W tajemnicy Tobie powiem, że na kolejne spotkanie nie chce zapraszać Mikołaja bo po ostatnim dwie nocki nie przespał przez tą tarcze w PO   :D  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to chyba pierwsze wyszły w 1991 albo 90

Tak że to fenomen w dzisiejszych czasach

 

Pozdr.

A pod jakim względem fenomen ?

Jest wiele modeli które są produkowane nieprzerwanie i stale ewoluują :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pod ręką źródeł, ale w tym zegarku ewoluowało tyle co kot napłakał - nie muszą go replikować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - Omegami to On cieszył się nie będzie bo w każdej jakiś babol jest :lol:

W tajemnicy Tobie powiem, że na kolejne spotkanie nie chce zapraszać Mikołaja bo po ostatnim dwie nocki nie przespał przez tą tarcze w PO   :D  :P

No i klops.... Krystian, ja już nie będę oglądać Twoich zegarków - obiecuję  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka była sytuacja...

 

 

GzMTco.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.