Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Przez takie zdjęcia chciałem ją kupić, na szczęście na żywo przypomniało mi się dlaczego jej nie chcę ; )

 

To zegarek kameleon. Trzeba go ponosci pare godzin, w roznym swietle, zeby zrozumiec jego fenomen. Jesli ogladales w sklepie, to mozna powiedziec, ze wcale jej nie ogladales :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Picie czy zegarek? :P

Świetny jest ten SARBik, ciągle zastanawiam się, czy nadaje się do garniaka...

Dziś wieczorem na bogato ;) , zdjęcie wcześniejsze:

 

attachicon.gifrakieta TV złota1.jpg

zegarek zegarek, drink po kolacji kulturalnie :P

sarb do garnituru? niestety nie,ewentualnie mundur leśniczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez takie zdjęcia chciałem ją kupić, na szczęście na żywo przypomniało mi się dlaczego jej nie chcę ; )

 

I czemu jej jednak nie chcesz? Tez po takich fotkach kusi mnie zeby ja kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na ręce ale też ładnie :) Pod kolor ;)

 

PB150536.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarli, wysłałem Ci na PM parę małych zapytań odnośnie SMP, jako że odnośnie zakupu tego zegarka nie zamierzam poprzestawać na planach :D

 

----

A Certina wyszła rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

To co widać w różnym świetle akurat bardzo mi się podoba - tarcza właściwie niemal w całości, ceramika. Dyskwalifikuje ją w kolejności istotności szpecenia: zawór, biżuteryjna bransoleta, bezel poza wkładką, ażurowe wskazówki. No i nie jest SUBem ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna fotka :)

 

No właśnie słabo bo ISo poszło na 1600 ale na szybko z ręki może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słabo bo ISo poszło na 1600 ale na szybko z ręki może być :)

 

Chodzi o fotke jako caloksztalt. Nie zawsze jakosc najwazniejsza :)

 

Panowie,

To co widać w różnym świetle akurat bardzo mi się podoba - tarcza właściwie niemal w całości, ceramika. Dyskwalifikuje ją w kolejności istotności szpecenia: zawór, biżuteryjna bransoleta, bezel poza wkładką, ażurowe wskazówki. No i nie jest SUBem ; )

 

Kwestia gustu. Mi sie SMP wizualnie podoba o wiele bardziej od SUBa. W zasadzie nie widze slabych punktów.

 

 

Czarli, wysłałem Ci na PM parę małych zapytań odnośnie SMP, jako że odnośnie zakupu tego zegarka nie zamierzam poprzestawać na planach  :D

 

----

A Certina wyszła rewelacyjnie  :)

 

 

Pozniej odpisze :)

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Panowie,

To co widać w różnym świetle akurat bardzo mi się podoba - tarcza właściwie niemal w całości, ceramika. Dyskwalifikuje ją w kolejności istotności szpecenia: zawór, biżuteryjna bransoleta, bezel poza wkładką, ażurowe wskazówki. No i nie jest SUBem ; )

@desmo, wyjątkowo trafne spostrzeżenia-zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

To co widać w różnym świetle akurat bardzo mi się podoba - tarcza właściwie niemal w całości, ceramika. Dyskwalifikuje ją w kolejności istotności szpecenia: zawór, biżuteryjna bransoleta, bezel poza wkładką, ażurowe wskazówki. No i nie jest SUBem ; )

 

Niesubowość tego zegarka jest właśnie najbardziej urocza :). Trudno mi wręcz znaleźć coś ładniejszego w tej cenie ;).

Ale w tym wypadku de gustibus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zmienia ta faktu, że zdjęcia Karola z reguły dodają 25 % uroku fotografowanym obiektom ( no w każdym razie zegarkom na pewno ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to prawda. Talentu do łapania dobrego światła Karolowi odmówić nie można, ale po około 2-miesięcznym stręczycielstwie sprzedawców i przymierzaniu wszystkiego co się da, moja lista zawęziła się do Tudora BB, SMP, Seiko MM (to ostatnie z kolei na podstawie fotek), przy czym SMP obecnie wciąż na prowadzeniu :). Taki to już nieuleczalny gust. 

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zmienia ta faktu, że zdjęcia Karola z reguły dodają 25 % uroku fotografowanym obiektom ( no w każdym razie zegarkom na pewno ; )

 

W niektórzych przypadkach owszem, tutaj uważam, że nic nie jest dodawane. Na żywo to tak czaderski zegar właśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni. Zobaczymy czy zostanie. Na razie sprawia radość.

 

15177121363_926a458884_b.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@atrax myślę że nowy Seamaster 300 może sporo namieszać w planach. Mnie się ten zegarek okrutnie podoba ale pewnie Karol i tak będzie pierwszy.... ;)  :)  :)  :)  :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to prawda. Talentu do łapania dobrego światła Karolowi odmówić nie można, ale po około 2-miesięcznym stręczycielstwie sprzedawców i przymierzaniu wszystkiego co się da, moja lista zawęziła się do Tudora BB, SMP, Seiko MM (to ostatnie z kolei na podstawie fotek), przy czym SMP obecnie wciąż na prowadzeniu :). Taki to już nieuleczalny gust. 

 

Napiszę Ci tak.

SMP miałem, znudziła mi się bardzo szybko i po dobrym miesiącu zamieniłem na Suba.

BB mam od trzech miesięcy i nawet przez chwilę nie pomyślałem o jego sprzedaży. Ten zegarek można łączyć z różnymi paskami, co niesamowicie zmienia jego charakter. W SMP jesteś praktycznie skazany na kajdan.

Jeśli musisz mieć datę i zależy Ci na bardziej prestiżowym mechanizmie, to na pewno SMP, ale jeśli nie to się zastanów. Mój BB jest dokładniejszy niż SMP...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To także mój faworyt - tu nieco przekłamany światłem i telefonem : (

post-55792-0-85574000-1416084805_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.