Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

quub - tego SMP widziałem dostępnego w paryskim butiku. Ogólnie ok, chociaż poza mechanizmem (master co-axial chyba ma ochronę antymagnetyczną?) nie powalił mnie AŻ tak na kolana, żeby do niego tyle dopłacić. Co nie zmienia faktu, że świetnie się prezentuje :). Na pewno wskazówki ma ciekawsze. W SMP300M podoba mi się ten konserwatywny wygląd :). COŚ mnie do tego zegarka od dawna ciągnie.

 

Tommaso - ja jestem kajdanowcem, ale Tudor wciąż ostro walczy (swoją drogą Black Bay bym za żadne skarby nie nosił z kajdanem. To zegar stworzony do paska). O ile tarcza i indeksy nie robią na mnie aż takiego wrażenia, tak koperta i bezel miażdżą.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To także mój faworyt - tu nieco przekłamany światłem i telefonem : (

 

 

To piękny zegarek, tylko nie wiem czemu Omega upiera się na to "rolexowanie" bransolety. Nie mogli zostawić w spokoju tych środkowych ogniw?

Jakbym kupił, to od razu poszła by na szczotkowanie do jakiegoś forumowego speca :)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

To także mój faworyt - tu nieco przekłamany światłem i telefonem : (

Kompletnie "nie gada" do mnie ten zegar...nie wiem, może z czasem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prosty zabieg marketingowy , który poszerza grupę docelową o wszystkich którzy wątpili czy można nosić divera do garnituru , jak się uczyć to od od mistrza ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie "nie gada" do mnie ten zegar...nie wiem, może z czasem.

 

Poza ogniwami na wysoki połysk i faktem , że "chodzi w tej samej kategorii co SUB" to świetna propozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@atrax myślę że nowy Seamaster 300 może sporo namieszać w planach. Mnie się ten zegarek okrutnie podoba ale pewnie Karol i tak będzie pierwszy.... ;)  :)  :)  :)  :)

 

Nie będę pierwszy :) Nie do końca mi się ta Omega podoba. 1. brak daty, 2. polerka na bransolecie.

 

Napiszę Ci tak.

SMP miałem, znudziła mi się bardzo szybko i po dobrym miesiącu zamieniłem na Suba.

BB mam od trzech miesięcy i nawet przez chwilę nie pomyślałem o jego sprzedaży. Ten zegarek można łączyć z różnymi paskami, co niesamowicie zmienia jego charakter. W SMP jesteś praktycznie skazany na kajdan.

Jeśli musisz mieć datę i zależy Ci na bardziej prestiżowym mechanizmie, to na pewno SMP, ale jeśli nie to się zastanów. Mój BB jest dokładniejszy niż SMP...

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Pierwszy raz miałem SMP kilka miesięcy, pozniej sprzedalem. Po jakims czasie wrócilem i mam ponownie od kilku miesiecy. Nie nudzi sie wcale. Gdybym musial sprzedac jeden z zegarów SUB lub SMP, to zostalaby Omega.

 

SMP doskonale wygląda na parciakach: szary oraz granatowy. Wygodnie też się nosi na ISO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Poza ogniwami na wysoki połysk i faktem , że "chodzi w tej samej kategorii co SUB" to świetna propozycja

Chyba właśnie na tym polega mój problem, że każdego divera porównuję z Sub'em i w takim zestawieniu moim zdaniem zwycięzca może być tylko jeden;-)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś fanatykiem Passero ; ) To nie jest propozycja zamiast SUBa lecz obok...choć sprzedający Omegę jakoś uparli się żeby w co drugim zdaniu dyskredytować Rolexa...nie tędy droga Panowie , nie tędy

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Bo jesteś fanatykiem Passero ; ) To nie jest propozycja zamiast SUBa lecz obok...choć sprzedający Omegę jakoś uparli się żeby w co drugim zdaniu dyskredytować Rolexa...nie tędy droga Panowie , nie tędy

Myślę, że z fanatyzmem mam niewiele wspólnego;-) Submariner nie jest moim jedynym zegarkiem, ani nawet ulubionym-po prostu uważam, że w kategorii "diver" nie ma konkurencji...ale co ja tam wiem;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prosty zabieg marketingowy , który poszerza grupę docelową o wszystkich którzy wątpili czy można nosić divera do garnituru , jak się uczyć to od od mistrza ; )

 

Rolexa jeszcze nie mam więc na razie szczotkowana bransoleta musi mi pasować do marynarki  ;)

 

20049314623275238818.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także czasem satynowa obroża "pasuje".

Ta strategia jest raczej dla targanych wątpliwościami czy aby Bond ich nie wypuszcza, bo już konserwatywni bransoletom mówią stanowcze NIE!

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwenanse są wygodne...nie trzeba długo myśleć co ubrać ; )

post-55792-0-37538100-1416092768_thumb.jpg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni. Zobaczymy czy zostanie. Na razie sprawia radość.

 

15177121363_926a458884_b.jpg

Dobry wybór, gratulacje

pvxZE1.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, mam nadzieję, że Ci nie podpasuje ten MM :D

 

U mnie dzisiaj na ręku, ale ten rotomat tak mi się podoba że postanowiłem dopracować wczorajszy pomysł na zdjęcie :)

 

PB160538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Wojtek, mam nadzieję, że Ci nie podpasuje ten MM :D

 

U mnie dzisiaj na ręku, ale ten rotomat tak mi się podoba że postanowiłem dopracować wczorajszy pomysł na zdjęcie :)

 

PB160538.jpg

`Jak dla mnie - zdjecie mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pochodzą z tego samego okresu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.