Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

LukasS, jak dla mnie bomba :!: :shock:

W ogóle, niebieski kolor świetnie komponuje się z czarną tarczą w stali, tez myślę o czymś podobnym :idea:

Marcin

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Jest ciężki :shock: , ale bransoleta też, więc ciężar się rozkłada równomiernie .

Zrobię jeszcze zdjęcia pudełka, bo też jest klasa: skóra i metal.

_________
Klaudiusz

Guest

wejdź lepiej na czata niż samemu nocą przy kompie seidzieć :)

Klaudiusz, mocne masz wejścia :) Gratulacje !

Inżynier to moim zdaniem najfajniejszy IWC... może dlatego że ma coś z Samuraja :)

Gratulacje Klaudiusz, niech służy maszyna 8)

Michał

Klaudiusz, gratulacje z okazji świetnego "eleganckiego sportowca"! :lol:

Marcin

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Klaudiusz, gratuluję, jest super, surowy, ciężki i IWC!

post-1247-0-06434000-1330503486.jpg

I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Klaudiusz gratuluję zegareczka :!:

Od razu przypomniała mi się historia z Inżynierem. Leciało jakoś tak:

Zapraszam klienta do kasy, po drodze fajnie mi się z nim rozmawiało, było jakoś tak luźnie, itp. Po wejściu do kasy zauważyłem na jego nadgarstku kolosa (nie dawało mi to spokoju, bo musiałem wiedzieć co ma :D , łypnołem raz okiem, raz drugi, i mnie oświeciło :!: INżYNIER !!). Zagaduję klienta o zegarek:

- JA Widzę, że ma Pan Inżyniera :lol:

- KLIENT /po rozejrzeniu sie dookoła spojrzał na mnie, i z wielkim znakiem zapytania, rysującym mu się na twarzy mówi/ - Przepraszam, Pan do mnie mówi :?:

-J Tak. Mówię, że ma Pan bardzo ładny zegareczek ( :twisted: ) Inżyniera!

-K Nie. To jest coś innego...

-J :shock:

Inżynier to taka jego "potoczna" nazwa. Jest to IWC Ingenieur. Bardzo... tutaj zacząłem opisywać jego zalety, itp. (na które chyba nawet nie zareagował :? ), aż w pewnym momencie mi przerwał, stwierdzając:

-K No, taki tam zegarek...

-J :shock: :shock: :shock: Po tym opadła mi szczena, grzecznie klienta przeprosiłem i koleżanka za mnie musiała przyjąć pieniążka... :?

Dzięki za gratulacje. Zegarek jest świetny. Dużą zaletą jest dla mnie również fakt, iż z daleka, dla osoby nie znającej się na rzeczy wygląda na całkowicie zwykły zegarek. Jednak w tej surowości i prostocie jest właśnie widoczna subtelna linia instrumentu.

@Satyr, dzięki za tą historię. Perły przed wieprze, tyle tylko mi się nasuwa. Żal jak ktoś nosi taki zegarek, szacownej firmy nie mając pojęcia co ma.

_________
Klaudiusz