Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast się spierać o jakieś podróbki popodziwjacie tego pięknego poljocika :):)

7df125d0a4ab3efemed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Wszyscy panowie luzujta stringi, bo takie wzajemne wycieczki wnoszą tyle do tematu co ten zegarek do rozwoju naszej branży :) :)

O werkach chętnie poczytam dokładniej w jakimś lepszym miejscu. Obawiam się że tutaj posty zaginą albo polecą do kosza.

 

U mnie to co zaaawsze :)

post-23499-0-93719900-1331145298.jpg

czyli zegarek, z gęby którego jakby lekko ściągnął TH :) :) No dobra, trochę tylko inspirował się poprzednikami :)

 

@korba: teraz dopiero spatrzyłem :) Gratuluję pilota. Jeden z tych przyjemniejszych :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

kokop chyba tylko brzucha zgubiłes,ale przy Takiej pani to sie nie dziwie,

a ja dzis startreka:

post-0-0-14074500-1331145328.jpg

 

sensory,

100 wr

podswietlenie normalnie nszok

czarne widmo takie lekkie bo z karbonu napisali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
post-0-0-26567000-1331145330.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokop chyba tylko brzucha zgubiłes

 

Feluś.

Widzisz jak ci utkwił w pamięci? Hahahahaha. Wyrobiony do piwa. Hahahaha

A właziłem wtedy w spodnie rozmiaru 32. Potem trzeba było się spinać w sobie żeby wleźć.

Potem to wiadomo, rozm. 34.

Aż pewnego razu na lodowisku, słyszę:

No nie, z tym trzeba coś zrobić!! Albo ty się ścienkujesz, albo ja pogrubie !!

Jesteś za cięzki a prawa fizyki są nieubłagane!! Maksymalna różnica w masie może być 20 kilo.

Kapuje!!!!!??

Hyyyy, mhmmm, nooooooo, kapuje. Odpowiedziałem

To było jakie 3 miesiące temu. Zjechałem od tamtego czasu 13 kilo. Teraz mam 69 żywej wagi.

Włażę w najwęższe spodnie rozmiaru 30, bez problemu.

A do wykonania planu zostało jeszcze 5 kilo.

Było by 4 kilo. Ale teraz ciepło jest i moja waga nie zależy tylko ode mnie. Hahahahahaha

Zrobiło się nagle 5.

Modlę się żeby nie było 6.

 

A zegarek super!! Podobają mi się takie cyfraki.


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wieczór sentymentalnie:) z dzisiaj zakupionym paskiem :)

 

post-26110-0-92112800-1331145340.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Wszystko OK, ale nie ja wywołałem "flejma" . Może przeoczyłeś, ale kolega Sszwedo i to z pełną świadomościa czynu :) to zrobił.

Rozumiem jednak, że z Twojego punktu widzenia tylko odpowiedź na zaczepkę w postaci kolejnego " łudząco podobnego " jest niewłaściwa. "Wkałdanie kija w mrowisko" nie, bo zdanie wkladającego jest mocno zbieżne z Twoim, czyli jedynym słusznym. Niech tak będzie.

Kończę ze swojej strony potyczkę (jak każda - niepotrzebną)

 

Ja herbatkę zrobiłem, zieloną bo bardzo lubię. Tobie polecam wywar z melisy (Melissa officinalis) :)

 

Ja wiem, co zrobił sszwedo. Pokazał zegarek, który w zadnym wypadku nie jest podróbką, tak samo jak nie jest nią MM - wykazano to w toczonych min. przez ciebie flejmach tyle razy, że staje się to nudne. Po prostu zegarek robiony wg. wzoru przemysłowego, do którego grupa R. nigdy praw nie miała, zaś owe - wygasły. Zegarki wg. tej samej koncepcji marketingowej robi wielu "wspaniałych", że tylko Archimede (kopia Stowy), Davosę (kopia IWC), Steinharta (kopia Rolexa) czy Orienta (kopia Rolexa) wspomnę, bo mi się dalej nie chce szukać, i żaden nie budzi jakoś takich awantur.

Mbubu - kolejny post który w zasadzie zapewne sam wyedytujesz do zera, jak dorośniesz. Po formie wnoszę, że minie trochę czasu.

Z mojej strony EOD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeden z moich ulubieńców. Co prawda niepoważny niby-zegarek, ale takie lubię tak samo jak te "prawdziwe", czasem nawet bardziej :) :

 

post-3565-0-87546000-1331145355.jpg

 

fajniusi :)

Ale hola hola, nie uważam że to niepoważny zegarek. Kiedyś tylko wybrani mogli takie nosić (w sensie lotnictwo). A klimatu jego nie da się porównać do tysięcy seiko w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alamo. Po prostu........ :)

 

A wieczorem

ddfca457183df294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, nie-niby-zegarek zaczyna się chyba gdzieś od Omegi dopiero :) Lotnicze i kosmiczne zegarki z tej części świata są naznaczone skazą - są ruskie, a nawet radzieckie i nie kosztują ileś tam euro.

A tak poważnie - to jest naprawdę zegarek z charakterem, ponadczasowy, uniwersalny wzór. Aczkolwiek w dobie forumowego makartyzmu pewnie też zbyt bezwstydnie zbliża się swoimi kantami do wzoru histerycznego :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na lotniczo...

 

post-27457-0-95705800-1331218679.jpg


jak zwykle pozdrawiajacy...

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten twój szturmanskie!

 

Czasem trzeba założyć kwarciaka no więc ja dzisiaj:

 

post-26110-0-86543300-1331218757.jpg


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koszula na grzbiecie, więc coś mniejszego i bardziej płaskiego niż SKX na ręce :)

 

post-2245-0-10972300-1331218761.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja taki:

 

Bardzo ladny ten "szturmanski". A co to na godzinie 6-tej. Wskazanie czasu 24h? Czy licznik godzinowy chronografu (nie sadze zwazywszy obrotowy pierscien)?


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to wskaźnik 24 h. Wiem, że przez ponad rok użytkowania "rozjechał" się ze wskazówkami i już zdążył zgubić 2,5 h. Nie wiem z czego to wynika, może źle założona wskazówka powoli z czasem się opóźniała, może coś z całym modułem 24h. Szczerze mówiąc jakoś nie mam kiedy z tym iść do zegarmistrza, bo generalnie nie jest to element istotny dla funkcjonowania zegarka. Jedynie zagadnienie estetyczne.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny ten RT-gratulacje:)

 

Fajny, fajny, ale dzisiaj ani Monday ani 10 :)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Kortyzol - świetne! fsystkie tsy

ten po środku to co to?

 

post-0-0-31776100-1331219194.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny, fajny, ale dzisiaj ani Monday ani 10 :)

 

:)

a komu by się tam chciało ustawiać? jesli rano jest dwudziesty to i wieczorem będzie dwudziesty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a komu by się tam chciało ustawiać? jesli rano jest dwudziesty to i wieczorem będzie dwudziesty :)

 

No jasne, też tak mam. A nawet jak w końcu ustawię, to tak się odzwyczaiłem, że nigdy się nie sugeruję małym okienkiem , a telefonem. Problem nie dotyczy jedynie jednozegarkowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo

No i powrót do zegarków rosyjskich, tym razem Buran alarm.

 

post-0-0-70176200-1331219249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis Wniebowstapienie - w Szwecji dzien wolny od pracy. Z tej okazji na reke powedrowal Rolek:

 

dsc05521.jpg


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.