Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Może mu wreszcie teleskop w tej wodzie puści...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć piękna wyspa, jakie wrażenia? Kilka subiektywnych informacji?

Mój zachwyt tym miejscem to codziennie stała temperatura ok 28 st. C, cykliczne pływy oceaniczne i sprawiające niesamowitą frajdę kąpiele w Atlantyku. Wiatr wiejący w ciągu dnia niektórym może przeszkadzać,jednak nie pozwala on na zbytnie pocenie. Jest bardzo ciepły i intensywny.Słońce wschodzi tu po godz 7 i zachodzi przed 21.Ok. 14 osiąga najwyższy punkt, jednak nie jest to zenit (82stopnie kątowe). Stali mieszkańcy są niezwykle uprzejmi i przyjaźni,  mają trochę w urodzie rysy latynoskie, bardzo dbają o ekologię a szczególnie o sympatyczne koty których jest tu b.dużo. Subtropikalna roślinność, mnóstwo ryb które pływają w bezpośredniej bliskości wraz z kąpiącymi się plażowiczami. Wyspę można zwiedzić środkami komunikacji publicznej (jednak trzeba brać poprawkę na wcześniejszy lub późniejszy odjazd autobusu w stosunku do wywieszonego rozkładu- u nich to normalka), jak też wynajętym samochodem (koszt 30- 40 euro/ dzień, +odstawienie samochodu z tym samym poziomem paliwa jaki był przed wyjazdem). Wypoczynek tutaj mogę polecić każdemu, kto chce 100% pogody, zobaczyć zachwycającą przyrodę i niezwykłe krajobrazy a także popływać w oceanie.

 

Na fotce widoczne kamieniste dno (trwa odpływ), żaden kamień, nawet najmniejszy jest nie do ruszenia.

post-29337-0-27193600-1469467505_thumb.jpg

Edytowane przez bogdancz

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię pyskówek i kija w mrowisku. A najbardziej jak czyjeś musi być na wierzchu...

U mnie złotko

34C6EB95-BF7D-4756-AE7D-88C35F846393_zps

F0D4A65D-067B-4621-BD81-15785B04C7DE_zps

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały weekend było tak:
for%20IMG_20160724_134320_zpsgikwdvpy.jp


A od dziś:

IMG_20160725_141957_zpsin949r4v.jpg

IMG_20160725_141851_zpsaht7dkdi.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Prezes, ciekawy zegarek. Napisz coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty Waldek! Jak wrażenia?

Gce - to jest tribute SEIKO 6159-7001. Czy jak kto woli podróbka :) . Projekt hiszpańskiego clubokies i wykonany przez Tactico. Model Anko. Więcej na stronie producenta.

@Paweł - ignorancja level master! Nic nie masz do CW a jednak piszesz, że to forum podróbkarskie... Co jest bzdurą kompletną.

Zresztą, ...ech. Szkoda prądu.

Fajny mam zegarek c'nie?:

274D8282-7300-43DC-A213-B45FDBD98351_zps

120D2BD1-2B7C-4A5D-AA73-A921D2370736_zps

A81A96B4-0418-44FC-BC21-F9195AC9B3A6_zps

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Edytowane przez Prezesso79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes, ciekawy zegarek. Napisz coś więcej?

A co tu pisać kolejny inspirowany zegarek tym razem Seiko 

ED: Zresztą zrywam się stąd - kolejny dział został opanowany 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miliony innych. To po co się spinać? I tak w detalach każdy jakoś się różni. A jak komuś nie pasuje to niech nie kupuje. A jak ktoś się cieszy to niech się chwali.

Dopóki nie ma rolex na tarczy - droga wolna. Ale to już było wałkowane wiele razy. Ot moja opinia.

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś

 

Nie jest zabronione nawet wskazane - to forum ograniczało się jakiś czas temu do zegarków droższych, tańszych a nawet bardzo tanich ale nie chińskich podróbek od tego było forum sąsiednie do którego zresztą nic nie mam i nie miałem - akceptowali taki stan rzeczy i masowo chwalono się tam zegarkami chińskimi - ok mnie to nie interesowało więc nie wchodziłem i się nie zarejestrowałem

Tutaj po burzliwych dyskusjach otworzono dział zegarków chińskich co siłą rzeczy skutkuje mniej lub bardziej prezentacją zegarków dziwnie podobnych do oryginałów mówiąc dosłownie podróbek tylko z inną nazwą na tarczy taki jest właśnie Tisell

Tisell ma swój dział i tam niech pozostanie a jak widać zaczyna się plęgnąć i rozłazić po całym forum

Dzisiaj to nieuniknione, żyjemy w czasach ostatecznych, cokolwiek by to nie znaczyło. Zobacz co się dzieje w innych tematach czy wśród forumowiczów. Dzisiaj nawet grupy wzajemnej adoracji juz nie mają siły przebicia.

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi wodę skubany.Oj lubi :) :)

esteta, bardzo ładny zegarek o niespotykanym design'u i z tego co się oriętuje niedawno kupiony, a mimo to wychodzi na to, że wymaga już naprawy gdyż źle pokazuje Ci datę (na niektórych zdjęciach jej nie widać). Czemu tak sądzę? Ano dlatego, że powyższy temat - jak wynika z nazwy - powstał w celu pokazania innym użytkownikom jaki zegarek mam "dziś" na ręku, czyli logicznym jest, że jeżeli nie zmianiamy zegarka to bez sensu jest się powtarzać, gdzyż wszyscy już wiedzą co dziś nosimy. Dla Ciebie jako inteligentnego człowieka (co można wywnioskować po Twoich postach) jest to napewno oczywiste i napewno nie popełniał byś codziennie (nawet kilka razy dziennie) takiego faux pas wstawiając zdjęcia z tym samym zegarkiem. Czyli wszystko wskazuje na to, że popsuł Ci się Tisell i pokazuje przez swoją lupkę, że mamy kolejny dzień pomimo, że minęło dopiero kilka godzin ;) . W sumie szkoda, bo "taki był sliczny, chamerykański" (sorki tzn.koreański ;) ).

 

 

A u mnie dziś tak

 

post-47716-0-31424400-1469473370_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

A co tu pisać kolejny inspirowany zegarek tym razem Seiko 

ED: Zresztą zrywam się stąd - kolejny dział został opanowany 

 

Paweł mi zegarki inspirowane nie przeszkadzają. Denerwuje mnie jak ktoś dostaje spazmów i zawraca d*pę wszystkim na forum, podobnie chyba jak Ciebie. I się nie zrywaj tylko wrzuć fotkę jakiegoś fajnego vintage, przewija Ci się sporo ciekawych zegarków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza :)

 

post-33253-0-51285900-1469473595_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICE - super, na wesoło. To lubię. Zamęczylbym was kolejnym zdjęciem zegarka bo mi się nudzi na izbie przyjęć z rozwalonym kolanem, ale tak właściwie to mam ten sam co 5 min temu, więc wam odpuszczę;)

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.