Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszlo na pw

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

Edytowane przez Prezesso79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dziś ulubieniec czyli środek :)

 

Bartek, super tercet :) 

Mimo wszystko szkoda SD…może kiedyś, zamiast Planety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wszystko szkoda SD…może kiedyś, zamiast Planety ;)

 

Chyba dwóch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ten Deep Blue wygląda jak hybryda Seiko SKX i Orienta Ray Raven :D

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, super tercet :)

Mimo wszystko szkoda SD…może kiedyś, zamiast Planety ;)

 

Dzięki. Jeśli kiedyś zamienię PO to tylko na takiego Suba jak Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dzięki. Jeśli kiedyś zamienię PO to tylko na takiego Suba jak Twój.

 

:D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

ICE - super, na wesoło. To lubię. Zamęczylbym was kolejnym zdjęciem zegarka bo mi się nudzi na izbie przyjęć z rozwalonym kolanem, ale tak właściwie to mam ten sam co 5 min temu, więc wam odpuszczę ;)

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

 

Wrzuć zdjęcie kolana. Może coś się da zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubi wodę skubany.Oj lubi :) :)

Chińskie dziadostwo promowane na forum przez niemajacych pojęcia uzytkowników w temacie zegarkowym.

Masz zegarek ale żaden z Ciebie członek naszego klubu...choć członek to może tak :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrywam się z tego forum. Fajnie było ale proponuje zmienić nazwę na "Klub Miłośnika Tissela". To jest jak zombie apokalipsa :( To monstrum jest już wszędzie kilka razy na dobę! Idę wyć do księżyca a9af4020c14621664e8fba96eca57ea5.jpg

Dzięki esteta że spolaryzowałeś klubowiczów i obrzydziłeś sporej grupie to miejsce...

Edytowane przez Janik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no błagam Panowie - nie pozwolicie chyba jakiemuś TANIEMU prowokatorowi odesłać się dobrowolnie do kąta. On już wie że spora część społeczności tego forum uważa go za szkodliwego trolla ( szkoda że nie admini ) a inna część za nie( ?)szkodliwego frustrata ale będzie dalej próbował - bo tylko to mu zostało. Jak zwykle najlepszy sposób to go ignorować ( jak irytującą muchę ) i nie dawać mu tym samym satysfakcji. I dalej cieszyć się zegarkami. To i tak bez porównania łatwiejsza do zniesienia sytuacja niż dziennikarzy odchodzących masowo z publicznych mediów , choć pewne analogie niestety istnieją.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się wtrącę, choć nie stoję po niczyjej stronie. Opanujcie się trochę koledzy, to jest forum Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków, czy tak? A nie tylko miłośników Omeg i Rolexów, ani tym bardziej Tiss.... coś tam, więc chyba każdy ma prawo pokazać w tym wątku to co go cieszy, byle nie za dużo razy to samo :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, był taki mod co Tisell by był minut 5 na forum....ale to był cham :)

To ja też się wtrącę, choć nie stoję po niczyjej stronie. Opanujcie się trochę koledzy, to jest forum Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków, czy tak? A nie tylko miłośników Omeg i Rolexów, ani tym bardziej Tiss.... coś tam, więc chyba każdy ma prawo pokazać w tym wątku to co go cieszy, byle nie za dużo razy to samo :)

Masz rację, ale nie zlosliwie' i nie do wyrzygania po kilka razy dziennie...

Kolega od Tisella to taki forumowy uchodzca-przyjety pod dach -"zabija", wyrwać trzeba 'chwasta' :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie się trochę koledzy, to jest forum Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków, czy tak? A nie tylko miłośników Omeg i Rolexów, ani tym bardziej Tiss.... coś tam, więc chyba każdy ma prawo pokazać w tym wątku to co go cieszy, byle nie za dużo razy to samo

Od kiedy jestem zegarkocholikiem miałem ze 3/4 Seiko, 2 Nomosay, 2 Stowy, Sinn'a, Junghans'a, Tag'a, 3 Tudory, 2 Omegi, 2 Rolexy, Glycine, MKII, Porsche Design, Yobokies, Festinę, G-shock'a... Jak widać przekrój szeroki. I nigdy żadnym nie gwałciłem wszystkich na siłę we wszystkich wątkach 5 razy dziennie. To chyba tu jest pies pogrzebany. Przychodzę pooglądać zegarki a non stop tylko gadka o T... Edytowane przez Janik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jestem zegarkocholikiem miałem ze 3/4 Seiko, 2 Nomosay, 2 Stowy, Sinn'a, Junghans'a, Tag'a, 3 Tudory, 2 Omegi, 2 Rolexy, Glycine, MKII, Porsche Design, Yobokies, Festinę, G-shock'a... Jak widać przekrój szeroki. I nigdy żadnym nie gwałciłem wszystkich na siłę we wszystkich wątkach 5 razy dziennie. To chyba tu jest pies pogrzebany. Przychodzę pooglądać zegarki a non stop tylko gadka o T...

Dużo tego miałeś.Szacunek.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego miałeś.Szacunek.

Ucz się od kolegi, nie popadaj w fascynacje barachłem.

Masz już wrzody od bransolety, czy wstawisz foty po urlopie? )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wydajesz się osobą inteligentną, a toczysz te eghm... kretyńskie gadki. I po co? Jakby go wszyscy ignorowali to już dawno by Tisella nie pokazywał z taką częstotliwością. Do mnie też jutro dotrze to "chińskie dziadostwo" jak to napisałeś. Mogę wstawić zdjęcie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Nie ;)

Wklejaj i sie nie czaj. Byle by nie 10 razy dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wydajesz się osobą inteligentną, a toczysz te eghm... kretyńskie gadki. I po co? Jakby go wszyscy ignorowali to już dawno by Tisella nie pokazywał z taką częstotliwością. Do mnie też jutro dotrze to "chińskie dziadostwo" jak to napisałeś. Mogę wstawić zdjęcie? :)

Możesż, dział chiński jest legalny..:)

 

P.S 'kretyńskie gadki"- a jak innaczej kolega by zrozumiał ? ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.