Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

jakie robi wrazenia ta carrera? jaki to rozmiar?

Ten model jest świetny, miałem ostatnio sprzedawać, ale jednak zostaje i to na dłużej - imo mało jest chrono z takim klimatem na rynku.

Rozmiar to 41mm.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heuer

 

Świetny automobilista.  :D


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny ten Tag w chrono - bardzo przyjazny rozmiar.

 

A tu tak:

post-12004-0-57312900-1482509436_thumb.jpg

Edytowane przez Michal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na ręce świąteczny prezent od znajomych, którzy docenili moją pasję.

 

Kto śledził temat Nie jest ok.... przed jego czasowym zamknięciem, ten wie o co chodzi.

 

0c5e9f8b1e2c341cgen.jpg

 

Zegarek znanej manufaktury Ik Colouring - wg. znajomych marka niemiecka, bo tak gdzieś wyczytali. Ponoć bardzo promowana na ebayu (co znaczy że dobra).

 

Wymiary - średnica 42,5mm, grubość 16mm, l2l 49,5mm. Szkło mineralne o pięknym niebieskim refleksie przypominającym trochę plamy po oleju silnikowym.

 

Zegarek rzekomo ze stali nierdzewnej, zapewne najwyższego gatunku. Dekiel przeszklony, odsłaniający piękny złotawy mechanizm z malutkim rotorem bez jakichkolwiek oznaczeń (stąd nie podam na ilu kamieniach). Podejrzewam, że mechanizm marki 狗屁

 

Wokół szkła piękny czarny bezel z tachymetrem - bo tak.

Wokół okienka pokazującego koło balansu podziałka sekundowa (?) - bo tak.

Ładne wskazówki minutowa i godzinowa - trochę jakby Omega SMP? Sekundowa trochę jak od Tissot Visodate'a.

 

Piękna, ostra niesygnowana koronka, osadzona w cudownie wyprofilowanej kopercie o minimalistycznym designie (zero zbędnych krzywizn). Doskonała bransoleta wykonana z gniecionych blach po puszkach Coca coli co oceniam po wyglądzie i pięknym blaszanym brzmieniu, wyposażona w doskonałe zapięcie na wcisk, wykonane z żyletek (wiem, bo nadal nie straciło ostrości), z dwiema dziurkami do mikroregulacji dla lepszego komfortu noszenia.

 

Jak to mówią, koneserzy docenią i nie zdziwię się, jak pod tym postem będzie wiele lajków od prawdziwych znawców tematu. Tym, co się nie poznają na kunszcie, cóż - polecam się doedukować.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest zegarkowa rózga, za to że otwierasz prezenty przed wigilią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na ręce świąteczny prezent od znajomych, którzy docenili moją pasję.

 

Kto śledził temat Nie jest ok.... przed jego czasowym zamknięciem, ten wie o co chodzi.

 

 

Zegarek znanej manufaktury Ik Colouring - wg. znajomych marka niemiecka, bo tak gdzieś wyczytali. Ponoć bardzo promowana na ebayu (co znaczy że dobra).

 

Wymiary - średnica 42,5mm, grubość 16mm, l2l 49,5mm. Szkło mineralne o pięknym niebieskim refleksie przypominającym trochę plamy po oleju silnikowym.

 

Zegarek rzekomo ze stali nierdzewnej, zapewne najwyższego gatunku. Dekiel przeszklony, odsłaniający piękny złotawy mechanizm z malutkim rotorem bez jakichkolwiek oznaczeń (stąd nie podam na ilu kamieniach). Podejrzewam, że mechanizm marki 狗屁

 

Wokół szkła piękny czarny bezel z tachymetrem - bo tak.

Wokół okienka pokazującego koło balansu podziałka sekundowa (?) - bo tak.

Ładne wskazówki minutowa i godzinowa - trochę jakby Omega SMP? Sekundowa trochę jak od Tissot Visodate'a.

 

Piękna, ostra niesygnowana koronka, osadzona w cudownie wyprofilowanej kopercie o minimalistycznym designie (zero zbędnych krzywizn). Doskonała bransoleta wykonana z gniecionych blach po puszkach Coca coli co oceniam po wyglądzie i pięknym blaszanym brzmieniu, wyposażona w doskonałe zapięcie na wcisk, wykonane z żyletek (wiem, bo nadal nie straciło ostrości), z dwiema dziurkami do mikroregulacji dla lepszego komfortu noszenia.

 

Jak to mówią, koneserzy docenią i nie zdziwię się, jak pod tym postem będzie wiele lajków od prawdziwych znawców tematu. Tym, co się nie poznają na kunszcie, cóż - polecam się doedukować.

Obserwowalem poprzedni temat....ale do sedna, piękna rzecz, aż dziw bierze ze jesteś w stanie pisać-mnie by zatkało na kilka dni :)

Piękne kolo naciagowe-przypomina staropolskie mlyny wodne.

 

No coż niech się nosi :)

 

 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nie znacie. Ta subtarczka to wskazanie według kalendarza Majów. Uaktywni się dopiero w dniu końca świata. Bransoleta zaś to bardzo rzadki, całkowicie nowy stop, bije na głowę wynalazki Rolexa i podobnych z ich mikroregulacjami. Ta bransoleta sama potrafi się rozciągnąć idealnie dopasowując do obwodu nadgarstka! Ale tak to jest, nie znacie się a głos zabieracie ;)

 

A tak już całkiem serio, to ja bym go nosił z dumą. Naprawdę, nie żartuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry z Ciebie aktor MM? Ciekaw jestem Twojej miny jak odpakowałeś przy nich (?) prezent :)

 

EDIT: dobra, doczytałem, że wiedziałeś co dostaniesz. To co, udawałeś radość? :D

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterMind - wszystko ujdzie i może być - ale skala sekundnika to majstersztyk. Komplikacja małego sekundnika bez sekundnika. Firma IK Colours jest pionierem w tej kwestii. Parnis miał dwa sekundniki, a IK małego nie ma wcale, ale ma skale. I potem ktoś powie, że chińskie zegarkowe manufaktury nie maja inwencji - kilkadziesiąt lat zegarmistrzostwa w tym kraju i są efekty. Wielu kolegów mówiło - najpierw rżną, a potem będą robić swoje projekty. I robią. Nikogo nie naśladują. Wycinają ostrą maczeta własna drogę w dzungli sztampy osiadłych na laurach znanych producentów. Gratulacje. 

 

 

:) :) ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie chińskie tylko niemieckie :)

 

MM - gratuluję prezentu (i dowcipu znajomych) :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ pawelb29:

Fajnie, tak po sołdacku.  B)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jeszcze raz dziękuję. (Adi, Krisu2 gdybym mógł dać więcej plusów, to bym dał :D )

 

Dobry z Ciebie aktor MM? Ciekaw jestem Twojej miny jak odpakowałeś przy nich (?) prezent  :)

 

EDIT: dobra, doczytałem, że wiedziałeś co dostaniesz. To co, udawałeś radość?  :D

 

Ale jak, że udawałem radość? Kompletnie nie rozumiem :D

 

Mimo, iż wiedziałem co mnie czeka, do końca miałem nadzieję, że wkręcili moją żonę i naprawdę w etui będzie coś innego (że niby taki twist na koniec). Gdy wyjąłem ten cud z opakowania, moja mina przedstawiała szczere zainteresowanie obiektem trzymanym w dłoniach, trochę jak u biologa, który ogląda przez mikroskop wirusa ebolę lub inną zarazę.

 

Jedyne czego żałuję, to że nie powstrzymałem się i zaprezentowałem ten zegarek tego samego dnia, co kroll_czarli swojego AP, czym nie wątpię sprawiłem u kolegi moment zawahania, że być może nie trzeba było kupować AP, tylko zainwestować w Ik Colouring. Oczywiście jestem otwarty na zamiany (proszę o PW).

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.