Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zimny-wiatr

ja dziś ze swoim trzynastoletnim CMD-10, którego kupiłem jeszcze w czasach szkoły średniej :mellow:

 

 

 

Fajoski klasy ;) Opowiedz cos o nim więcej?? Jakie ma wodotryski?? Czyżby robił za pilot do tv??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-11113800-1331340395.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... dokładnie ta funkcja pilota w CMD-10 to jego podstawowy "wodotrysk" :mellow: ma jeszcze dziwny stoper (bodajże 24 godzinny, ale nie pokazuje ani setnych ani dziesiątych sekundy- najniższa wartość to 1 sek), no i jeden alarm... ale sam egzemplarz okazał się bardzo solidny, bo sporo przeszedł, a cały czas działa bez zarzutu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 miesięcy na moim nadgarstku; +1.5 sec/dzień i ani jednej ryski ;)

 

Moim zdaniem ten zegarek jest fantastyczny. W życiu nie widziałem tak doskonale dobranych proporcji. Naprawdę chylę czoła przed jego projektantem, szczerze gratuluję zakupu... i równie szczerze zazdroszczę. ;) Mam też dwa pytanka, na stronie Konrada Damasko wyczytałem, że zegarek ma 40 mm? I ile kosztował, jeśli można oczywiścvie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
post-0-0-70880700-1331340694.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj było tak..... ehhhh, a od jutra znowu praca ;)

 

post-5825-0-10983400-1331340699.jpg

 

Lubię tą górkę. Może się tam kiedyś spotkamy ;)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten zegarek jest fantastyczny. W życiu nie widziałem tak doskonale dobranych proporcji. Naprawdę chylę czoła przed jego projektantem, szczerze gratuluję zakupu... i równie szczerze zazdroszczę. ;) Mam też dwa pytanka, na stronie Konrada Damasko wyczytałem, że zegarek ma 40 mm? I ile kosztował, jeśli można oczywiścvie?

 

 

Czesc.

Akurat jestem w trakcie polowania i szukania info na temat tego zegarka.

W tym momencie pozostaje tylko rynek wtorny jako ze ten zegarek nie jest juz produkowany (wyszlo ponoc tylko 300szt.)

Ceny uzywek to ceny rzedu $900 - $1200.

Taniej nie widzialem...tak wiec trzyma cene mocno.

Odezwij sie na PM to Ci powiem kilka ciekawych informacji jesli sie zdecydujesz na zakup.

Pozdrox


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja dzisiaj z bydlakiem ukonczonym wczoraj - mondia lunar lander:)

 

 

Rafale, ciezko przejsc obojetnie przy jakimkolwiek zegarku, jaki prezentujesz, ale w przypadku tego brak mi nawet slow, zegarek cacko - podziwiam Twoja umiejetnosc wyszukiwania takich okazow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-4044-0-30310600-1331340708.jpg

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xkqce0.jpg Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w czytelni odmierza czas do przerwy w nauce adriatica z nowym paskiem od Stowy ;)

adriatica.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Michael, a co on taki dziwny kolor przycisków ma?? ;)

 

Do mnie po raz kolejny zawitał czcigodny Samuraj ;)

post-0-0-38821300-1331340727.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię tą górkę. Może się tam kiedyś spotkamy ;)

 

Pewnie za rok tam pojadę, dobre miejsce mieliśmy, jakieś 20 m od wyciągu. A górka tak przyjazna, że w końcu udało mi się w miarę zacząć jeździć na desce.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encanto: dzięki, ten pasek od Stowy tchnął w nią nowe życie. Ten fabryczny niesamowicie mi nie pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.