Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

post-68111-0-74528700-1535044440_thumb.jpeg

16600

'99


"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8a7b7023f7aeec7570a9976061c3c238.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 lat prawie cały czas noszony. Bezel wyblakł a sam zegarek nabawił się kilku rys i zadrapań ale dalej służy wiernie. f96f50896bcb2175f8578963ef4789ea.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I posłuży jeszcze wiele lat :)  P.s. "Symbolic" jest wielki, ale ja zawsze wolałem "Individual Thought Patterns" :D . Sorry za off-top...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo dystyngowany ten Orient.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

80250867953401477122.jpg


 

 

 

 

 

 

Gienek, mega...

Edytowane przez TigerBear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jak zwykle tip top :)

 

Bardzo dystyngowany ten Orient.

 

 

 

Gienek, mega...

 

Dzięki wielkie Panowie :) To moje wewnętrzne rozterki czy zamienić cyfrówkę czy nie. Raz robię foto i jestem bardzo zadowolony, innym razem myślę, że trzeba zmienić aparat bo jest tragicznie. Chyba jednak na tym właśnie polega fotografia :)

A ten dosyć mocno elegancki wygląd zegarka staram się przełamywać paskami by można go było nosić na co dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra maszyna Robert. :)

 

Idziesz ostro kolego ! B)

 

Dzięki! A tylko co wczoraj pisaliśmy na insta o aparatach :) Chyba jednak zostanę przy tym co mam a pójdę za Twoją radą i kupię (nawet już wybrałem) lepszy systemowy obiektyw :)

Zrobiłem niezłego off topa to chociaż wrzucę jeszcze jedno foto z tej samej scenerii :)

42415902530_0505ce517e_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! A tylko co wczoraj pisaliśmy na insta o aparatach :) Chyba jednak zostanę przy tym co mam a pójdę za Twoją radą i kupię (nawet już wybrałem) lepszy systemowy obiektyw :)

Zrobiłem niezłego off topa to chociaż wrzucę jeszcze jedno foto z tej samej scenerii :)

 

To jak już offtop, to zapytam - te zdjęcia są jakoś ostro podkręcane?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie :) To moje wewnętrzne rozterki czy zamienić cyfrówkę czy nie. Raz robię foto i jestem bardzo zadowolony, innym razem myślę, że trzeba zmienić aparat bo jest tragicznie. Chyba jednak na tym właśnie polega fotografia :)

A ten dosyć mocno elegancki wygląd zegarka staram się przełamywać paskami by można go było nosić na co dzień :)

A co ma do tego aparat czy obiektyw? Nie panujesz za bardzo nad światłem. Zmiana czegokolwiek w systemie body/słoik nic nie zmieni. Chyba, że na manualach walczysz z ostrością i to Cię męczy i liczysz że AF coś zmieni. Ja mając AF i tak ustawiam manualnie ostrość w makro -jest wygodniej. Do rozpracowania masz światło. A potem (co już kiedyś wspominałem) postprodukcja.. i z tego co widzę to balans bieli... Chyba, że serio pstrykasz przy świecy lub świetle żarowym. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój i spiącego 6-latka :-)

 

post-31778-0-26129100-1535060505_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już offtop, to zapytam - te zdjęcia są jakoś ostro podkręcane?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Akurat te zdjęcia są delikatnie podkręcone tylko podstawowym programem, który każdy ma w swojej przeglądarce zdjęć Windows :)

 

A co ma do tego aparat czy obiektyw? Nie panujesz za bardzo nad światłem. Zmiana czegokolwiek w systemie body/słoik nic nie zmieni. Chyba, że na manualach walczysz z ostrością i to Cię męczy i liczysz że AF coś zmieni. Ja mając AF i tak ustawiam manualnie ostrość w makro -jest wygodniej. Do rozpracowania masz światło. A potem (co już kiedyś wspominałem) postprodukcja.. i z tego co widzę to balans bieli... Chyba, że serio pstrykasz przy świecy lub świetle żarowym. Pozdr

 

Chyba jednak ma znaczenie, bo raz ciężko jest zapanować nad szumami, dwa te obiektywy które mam nie są zbyt ostre. Co do balansu bieli to Lumix G6 ma po prostu z tym problem i często o tym było słychać na forach foto, druga kwestia to światło odbite od brązowego krzesła da taki a nie inny efekt i jestem tego świadomy. A już tak na koniec co do pozostałych rzeczy, to ja jestem amatorem i to powtarzam. Bawię się, pstrykam, fotka mi się spodoba to wrzucam i nic więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Wasze fotki, Panowie, bardzo podobają

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.