Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś lubię ten zegar, choć to oczywiście nie te Ingersolle co kiedyś ;)

 

Rla0gsA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rpdjHyD.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Dopiero po chwili zdałem sobie sprawę, że ten SKX ma tarczę od żółwia :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-68111-0-04363500-1545301553_thumb.jpeg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyzimowo.;>

 

post-94542-0-12298800-1545301908_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)Zdążyłem otworzyć pudełko i żonka go zwinęła, nie zdążyłem porządnie obejrzeć.

post-105425-0-71408800-1545304032_thumb.jpg

post-105425-0-66879100-1545304101_thumb.jpg

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

:)Zdążyłem otworzyć pudełko i żonka go zwinęła, nie zdążyłem porządnie obejrzeć.

Ale co, tak się jej spodobał, czy to kara za zakup przez Ciebie kolejnego zegarka?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co, tak się jej spodobał, czy to kara za zakup przez Ciebie kolejnego zegarka? :D

Jedno i drugie razem

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co, tak się jej spodobał, czy to kara za zakup przez Ciebie kolejnego zegarka?  :D

Tak się spodobał, jak przeglądałem zegary, to wpadł jej w oko, to zamówiłem, strasznie jej się podoba, po co ja się męczyłem szukając zegara dla niej, tu jeden strzał i już. Lubi takie duże, ja uważam że za duży, ale patrząc na modę co czasami kobiety noszą, to nie dyskutuje, podoba się cała zadowolona, a to najważniejsze :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak się spodobał, jak przeglądałem zegary, to wpadł jej w oko, to zamówiłem, strasznie jej się podoba, po co ja się męczyłem szukając zegara dla niej, tu jeden strzał i już. Lubi takie duże, ja uważam że za duży, ale patrząc na modę co czasami kobiety noszą, to nie dyskutuje, podoba się cała zadowolona, a to najważniejsze :)  

Czyli to już jej zegarek? A jaki to dokładnie model? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Rafał, jej zegar, a ref. SP-5044-02 | White Dial, Blue Leather Strap, nawet koronkę ma zakręcaną, do klubu "nurasów" trza zapisać :P Tak serio, to nieźle zrobiony, jest OK. Co prawda nie kupiłbym go za pieniądze jakie oficjalnie krążą w necie, ale za 100$, to jak darmo :P :D

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak Rafał, jej zegar, a ref. SP-5044-02 | White Dial, Blue Leather Strap, nawet koronkę ma zakręcaną, do klubu "nurasów" trza zapisać :P Tak serio, to nieźle zrobiony, jest OK. Co prawda nie kupiłbym go za pieniądze jakie oficjalnie krążą w necie, ale za 100$, to jak darmo :P:D

Fajnie wygląda ten niebieski oplocik w klimacie marynistycznym  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)Zdążyłem otworzyć pudełko i żonka go zwinęła, nie zdążyłem porządnie obejrzeć.

 

Żona zasunęła ci Spinakera? Podziwiam. Zegarki mojej pochodzą wyłącznie ode mnie, ale niestety raz był to Swatch a raz Casio, bo moja panna uważa, że kupowanie drogich rzeczy to coś w rodzaju zamachu na resztę ludzkości. Dlatego trzeba kupować coś solidnego, ale wyglądającego możliwie skromnie i kosztującego mało. Porządną mam dziewczynę, taka już jest, ale czasem powoduje to kłopoty. Na przykład uważa, że dom to za dużo na dwie osoby :-)

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda ten niebieski oplocik w klimacie marynistycznym  ;)

Jest OK, jedyne co mojej w nim brakuje to szafirowego szkiełka, ale bez przesady, nie tak klasa żeby wsadzać tam szafir :) Wykonanie OK, mechanizm jest  :P Pasek niezły, klamerka grawerowana, koronka też, nie rozpada się w rękach  :)  :D 

Żona zasunęła ci Spinakera? Podziwiam. Zegarki mojej pochodzą wyłącznie ode mnie, ale niestety raz był to Swatch a raz Casio, bo moja panna uważa, że kupowanie drogich rzeczy to coś w rodzaju zamachu na resztę ludzkości. Dlatego trzeba kupować coś solidnego, ale wyglądającego możliwie skromnie i kosztującego mało. Porządną mam dziewczynę, taka już jest, ale czasem powoduje to kłopoty. Na przykład uważa, że dom to za dużo na dwie osoby :-)

To jeszcze panna? Z takimi zaletami toć to nieprawdopodobne, co do domu dla dwóch osób to jestem po jej stronie  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

post-74783-0-86529500-1545307532_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, a gdzie kultowy już dres?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.