Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

36 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Za te „piniądze” to on jest genialny. 18c31fb48371719257be7e96ef60340e.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Drażnisz ciekawość przyszłego posiadacza GS-a. :) Zdradzisz za ile?

27 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Drażnisz ciekawość przyszłego posiadacza GS-a. :) Zdradzisz za ile?

PW

2 godziny temu, Wodolej napisał(-a):

Za te „piniądze” to on jest genialny.

Marku, przy zarobkach w Twojej branży, o których się słyszy, to wydatek niezauważalny😉 Ty więcej na lunch z ośmiorniczkami wydajesz😉 a tak serio, to gratuluję. Fajny zegar👍

3 godziny temu, rafalmosty napisał(-a):

Marku, przy zarobkach w Twojej branży, o których się słyszy, to wydatek niezauważalny😉 Ty więcej na lunch z ośmiorniczkami wydajesz😉 a tak serio, to gratuluję. Fajny zegar👍

Dziękuję Rafał, zwłaszcza za wiadomość o wysokich zarobkach 😅 Od dwóch miesięcy odciąłem się od jakichkolwiek przekaźników informacji ze świata polityki, uznając że niczego mądrego i budzącego nadzieję tam ani nie usłyszę ani nie przeczytam. Dzięki Tobie wiem, że się myliłem. Hura będą podwyżki 😉. Sprzedawcy VC, PP, AP szykujcie się na grube zakupy 🙃

Twojego Hamiltona lajkowałem, a korzystając z okazji pogratuluję i zauważyć pozwolę, że piękny 👍

Edited by Wodolej

27 minut temu, Wodolej napisał(-a):

Hura będą podwyżki 😉. Sprzedawcy VC, PF, AP szykujcie się na grube zakupy 🙃 

Marku, tylko ja to słyszałem w publicznej tv (tak, w pilocie skończyły mi się baterie i nie mogłem przerzucić dalej😉), więc nie wiem czy ta radość nie jest jednak przedwczesna😎

56 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Marku, tylko ja to słyszałem w publicznej tv (tak, w pilocie skończyły mi się baterie i nie mogłem przerzucić dalej😉), więc nie wiem czy ta radość nie jest jednak przedwczesna😎

A ja z radości zapomniałem że Patek to nie Filip tylko Philippe 🙁. Zaraz jadę do Hotelu Europejskiego na Krakowskie (pewnie teraz jakoś inaczej się nazywa) rezerwować a konto przyszłych apanaży 🙂